bugün

entry'ler (234)

hüzün veren şeyler

(bkz: hayat ne garip vapurlar filan)

optimum

istanbul'da ankara yı hatırlatan mekandır.. isimdir..

ingilizce makale okumak

başlıktan da anlaşılacağı gibi olay tanımı çok basit ve açıktır.. ingilizce olarak yazılmış bir makalenin okunması işlemidir olayımız.. fakat mesele o eylem gerçekleştirilmeye başlandığı an yaşanan işkencedir.. on gündür açılır, bakılır, "zamanım var daha, sonra okurum" deyip bırakılır.. sonra hafta sonuna bırakılır ama günlerden pazar olmuştur ve hala okunamaz.. istemedikçe de işkence artar.. süre gitgide azalmaya devam etmektedir.. bu süreçte oturulur eski diziler izlenir, lost 6. sezon tamamlanır, temizlik yapılır, yemek yapılır ama bu makale okun(a)maz..

velhasıl, gerçekleştirilmesi zor ve herkesin sevmeyeceği bir eylemdir..
*

don kulot

(bkz: don quijote)

kıvanç tatlıtuğ

2010 yılının trendi.. bakalım seneye kim olacak onun yerinde..?

erkeklerin hoşlanma belirtileri

kadınların kimi zaman anladıkları kimi zamansa anlamazdan geldikleri durumlardır bunlar..

etlik garajı

ağırlıklı olarak, ilçelere giden otobüslerin kalktığı ve kendine has garip bir kokusu olan yer.. terk edilmişlik havası vardır, teksasta gibi hisseder insan kendini bir an..** ihtiyaç giderecek tuvalet bulamazsınız..

bardel

(bkz: berdel)

aşti

en son 3 yıl evvel gidilen ve zaman geçip de ankara özlemi farkedildikçe, özlenilen, hasreti depreşen yer.. çay satan amcalar, yolun ortasında size sayısız yer ismi sayıp, bir anda fikrinizi değiştirip o otobüse bineceğinizi zannedenler.. o zaman gıcıktım size ama evet hepinizi özledim..*

ruyanin en guzel yeri

etrafınızdaki biri tarafından ya da bizzat kendiliğinizden anlamsızca uyan(dırıl)dığınız andır.. zaten devamı da gelmez genelde rüyanın o en güzel yerinin..*

her şeyden vazgeçip tekrar başlamak

**
hayatın sunduğu şansı kabul etmeyi denemektir..

cocuklaaar cikin bakayım arka bahceden

(bkz: keserim topunuzu)

hayata dair gülümseten detaylar

evde yalnız olduğunuz bir pazar günü, havalandırmak için açtığınız pencereye konmuş, ürkek nazarlarla -güya- çaktırmadan sizi süzen bir güvercinle hasbihal etmek..

işyerinden beklentiler

çalışanlar yaşının olgunluğunu taşısınlar yeter..*

müdahil

dahil olma hali..

şerefyap olmak

(bkz: müşerref olmak)

kızlarımız bir gün makyajsız gezsin kampanyası

bazı kızlarımız içinse alternetif kampanya ;

(bkz: kızlarımız bir gün makyajlı gezsin kampanyası)*

kuran ı kerim

dar zamanlarda rasgele açılan bir sayfasından, rasgele olmadığını gösteren satırlarla, derman umulandır..

enderun sevgiler

arada bir de olsa geldiğim şu sanal platformda gerçek olanlardandı.. oysa buraya gelmeme vesile idi.. evet ihmalkar yapımla ben tembellik ettim yazmakta lakin bu demek değildi ki okumuyorum.. kendini mi intihar etti yoksam öldürdüler mi diye araştırmalardayım şimdi.. neredesun uşağum ha ? tamam sol frame hızlı aksın bırak, ben de sabredip yazarım hem..* ii haberlerini beklediğimizdir..

seni severdim

artık sevmeme olasılığının yüksek olduğunu gösterir cümle.. tıpkı eski bir alışkanlıktan bahseder gibi..