bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
topçu taburunun bir numaralı bataryasıdır. Ondan önce karargah ve hizmet bölüğü gelir.
(bkz: topçu marşı)
hoşgelmiş.
güzel bombalayan yazar. eline sağlık.
kapatma davasindan yirtan hic parti olmamasi şeklinde bşlık açarak, bir nebze tebessüm etmeme sebep olmuş, zat-ı şahane.. bundan sonra cümleleri başka bir tarafıyla oluşturmasa , ben de böyle tebessümler etmesem..

hiç parti yoktur evet, güzel dedin..

edit: ha başlık yerinde durmuyor tabi. duyarlı moderasyonumuz düzeltti.
(#3730952)
(#3731000)

peşpeşe okursanız daha hoş olur.

edit: ikinci entrysini de alıp gitmiş arkadaş. kına almaya sanırım.
kendisi bir cumhuriyet savcısına hakaret etmiştir. şimdilik bir şey yok ama adamın götünden kan alırlar kamil kan.
entry ve özel mesaj yolu ile nazikçe uyardığım yazar. bilişim suçları kanunu na göre suç işlemekte... maalesef bazı yazarlarımız internette sitelere yazı yazmayı oyun zannediyorlar ama bu ülkede ciddi kanunlar var. bizden söylemesi...

bir dost...
ergenekonun gizlenen bir numarası.

ancak o savunur bu kadar bu ergenekçileri.
ergenekon davası gündemden kalkalı günler olmuşken ergenekon üzerinden eleştirilmeye çalışılan yazardır. sözlükçülerin jetonu birkaç gün sonra düşüyor buradan anlaşıldı.
24 agustos 2008 antalyaspor besiktas maci sonrası kendini antalyaspor ve 07 gençliği savunmaya adamış olan yazardır. *
kimi konularda fikirlerine katılmasam da kabul etmeliyim ki nickiyle son derece uyum içerisinde sağlam salvolar atan bir yazar.
sıradan vatandaş tepkisi veren yazarmış bu. bunu diyenler de şuraya bir entrynin linkini koysalar da hep beraber o sokak röportajı tandanslı entryleri görsek. ama çamur at izi kalsın daha kolay sanki!
yüzde 53'lük vasıflı kalabalıktan olan yazar. pis akepeliler sizi. bir de adamcık kelimesini çok sever kendisi. isim zikretmeyince ima etmediği anlamına geldiğini de sanar.
yüzde 53 lük vasıflı kalabalıktan olan yazar. adamcıklar tarafından sevilmez. iki cümleyi okumayı beceremeyip eleştiri yapmaya kalkanlarca nick altına zırvalar döşenir falan. böyle bi adam bu.
(bkz: kendi açtığı başlığa ara ara entry giren yazar)
ara ara da değil, 2.5 dakikada bir giriyor.
tipik türk-islam sentezidir. ayrıca şov yazarıdır. gösterişi sever. nicklaltlarına girmekten bayılır. hey desek, gidip nickaltına bana hey diyen yazar yazar bu yazar. aha biraz anlatım bozukluğu oldu sanki.

tabi şunuda belirtiyim, kendisi türkçe ehlilidir. elinden kimler gelip geçmiştir. tahminim tdk dan sorumlu mason üyesidir. dikkat etmek lazımdır.

demiştim ya şov adamıdır diye. ben bu entry i yazdıktan sonra benim nickaltımı takip edin, bu entry i alıp bana bunları yazan yazar diyecektir. niye yaptığını anlayamadım bir türlü. herhalde millete çemkirerek celebrity olmak istiyor. bak bende istediğini yaptım batarya, nickaltına girdim.

bir entry in daha oldu, git evde kutlama yap!

edit: (bkz: entry mi girdim ayarımı bekliyorum)

imla
nickaltına entry girenlerin bazılarının açıkça terbiye yoksunu olduğu yazar. hatta bunlar "amman nick altıma ayarı basmasın" diye "bak şimdi bunu yazdım ya kesin gelir nickaltıma yazar" falan da derler. çok da güzel önlem almış olurlar. aferin onlara.
futboldan zerre anlamadığı belli olan, tek işi forum havasında entryler girmek olan barutsuz top*. hadi bu maç (bkz: 24 agustos 2008 antalyaspor besiktas maci) çok içine oturdu, aymazlığın son sınırında beşiktaşa saçma sapan şeyler yazıyorsun da, hiç mi şampiyonlar ligi formatı bilmiyorsun (bkz: #4032960). hadi formatı bilmiyorsun, bari bu turnuvanın bir ismine bak da, ondan sonra böyle saçma başlıklar aç. zaten fiorentina'yı kalitesiz takım olarak gören zihniyete söylenecek çok bir şey yok aslında ya neyse. 3-4 yıldır grupları sonuna kadar zorlayan, 2 yıldır cl maçlarında, sahasında kaybetmeyen, geçen sene bir çok büyük takımı yenen fenerbahçe'yi de o listeye almanı da, yazılarındaki o forum tandansının bir yansıması olarak değerlendiriyorum. **
gizli bakınızların içini okumayı dahi bilmeyip de bir şekilde sözlük yazarı olmayı başarmış küçük çocuklarca eleştirilen yazar. "fiorentina ya kalitesiz dedi hahaha" diyenlere de o fiorentina nın serie a ya yeniden çıkmayı başaralı kaç sene olduğunu araştırmalarını rica ediyorum. en son kaç sene önce fiorentina yı şampiyonlar ligi nde görmüşler? kendi klüpleri avrupa da bir mahalle takımından 4 yeyince böyle de saldırganlaşıyormuş demek ki bunlar. antalya da hakem marifetiyle geriden gelirken iyiydi beyler! biraz sakin olun ama lütfen!
(bkz: #4042065)

fc metalist kharkiv'i mahalle takımı olarak nitelemiş yazar. (bkz: oha be prekazi)

tamam beşiktaşımız sıçtı o maçta ama rakibin nasıl top oynadığını görmedin herhalde.
fc metalist kharkiv'i mahalle takımı, fiorentina'yı dandik takım, cluj olayından ders almayan, türkiye ligini uganda ligiyle kıyaslayıp, başarılı olduğunu söyleyen, futboldan kesinlikle anlamayan yazar. öyle bir acayip adam varsa yoksa galatasaray.
merak ediyorum minik mavi balina, abberline gibi sevdiğim galatasaraylılar ne düşünüyor bu arkadaş hakkında?
beşiktaş ın rezil futbolu sayesinde şahlanan metalist kharkiv'in çok iyi takım olduğunu iddia eden yazarlarca eleştirilen yazar. uganda ligi ile türk ligini de kyaslamış diyorlar. nerede yapmış acaba bunu? ilginç bu da.
foyası ortaya çıkmış yazar. halbuse eve gizli kamerayı yerleştirmiş aporttaydım.
günün en değerli yazarı. en mantıklısı ya da.
güncel Önemli Başlıklar