bugün

2001 ekiminde kurulan pek şahane grup. adlarının duyulması ise sarışınlar boktur şarkısıyla gerçekleşmiştir.
http://www.zardanadam.com/index.html
Solistinin şarkı mı söylediği kitap mı okuduğu belli olmayacak şekilde roman tarzı şarkı sözlerine sahip ortalamaının altında bir amatör* grup.
güzel şarkılar yapabilmeyi başarmış alternatif grup.
(bkz: sarısınlar boktur)
13 parcadan oluşan kalbim yok adlı yeni albumu mayıs ayında piyasada olacak rock grubu.
Albümlerinin binlerce kopyasını dinleyicilerine ücretsiz dağıtarak Türk rock geleneği içinde farklı bir konum edinen, modern rock ile Türkçe'yi başarıyla biraraya getiren grup.
kalbim yok albümü http://www.zardanadam.com'dan bedelsiz indirilebilecek şukela rock grubu.
(bkz: sarışınlar bok mudur)
Çok yalan bi gruptur bunlar. Ne yaptıkları belli değil. Özentilikleri diz boyu. Coğrafi konumumuz nedeniyle olağanustu bir melodi zenginligine sahip olsak da bu tarz gruplar bunun farkına varamayıp amerikan kulturu muzık yapmaya devam etmektedirler. Ben demiyorum ki çalmayın bole şeyler.. Ama tum şarkılar da aynı olmazki kardeşim ya. insan muzıge biraz saygıyla yaklasır.
hemen her şarkılarında gitar soloları barındıran, oldukça başarılı bir vokaliste sahip güzel grup.
müziği para kazanma amaçlı yapmayan grup.
her isteyene bedava bir demo cd gönderen ve sıcakkanlı üyelerden oluşan sevecen bir grup...
atlas pasajından hiçbir ücret ödemeden kolayca temin edilebilen ve gayette güzel şarkıları olan sevilip sayılası bir grup.
(bkz: öldür beni)
kazandıkları paraları bedavaya dağıtacakları albümlere yatıran müziksever grup..
placebo nun where is my mind ına çok benzer bir şarkıya sahip grup. *
mp3'lerini dinleyicilerine bedava sunan başka bir güzide grubumuz için (bkz: reverie falls on all)
21 nisan 2007 resimli de sahne alacak grup.
(bkz: süreyya)
(bkz: sen)
(bkz: Kaçacağım)

Kaçacağım
Ne sevda sığar içime,
Ne sevinç, ne hüzün.
Bir başka olurum,
Yağmur yağınca.

Kaçacağım bir gün buralardan,
Gözlerimi kapatıp, gökkuşağı düşleyerek…
Al beni rüzgar götür uzaklara, götür sonsuza…

Ne umut kaldı içimde,
Ne gözümde gözyaşı.
Nasıl aşsam,
Yüreğimdeki uçurumları.
bilgisayarımın bi köşesinde mp3 leri olmasına rağmen zahmet edip (!) dinlemediğim ama sahne performanslarını ve sahnedeki duruşlarını gördükten sonra kafama sert bir şekilde vurup kendi kendime çok kızmama vesile olmuş gruptur hatta kendime ceza bile vermeyi düşünüyorum . bilmiyorum anlatabildim mi ?
albümlerini ücretsiz dağıtan *bir gruptur. sadece sanat için uğraş vermektedirler. dinlenesilerdir.sitelerinden albüm alabilirsiniz.
yoluna erbatur'suz devam edecek olan müzik grubu.
(bkz: sen) isimli parçalarını bütün sevgililerin ortak şarkısı olan grup...
sarısınlar boktur, senden adam olmaz adamım ve hepsi hepsi hayat nasıl olsa gibi pek eglenceli sarkıları olan, dinlenilesi ve eglenilesi bir grup.