bugün

alternatif muzik yapan ingiliz grup..
protege moi adlı super parcasının klibinin fransa'da yasaklandıgı taktir edilesi süper grup.
(bkz: plesebo)
ilk albümü 1996'da çıkan ve son ikisi toplama da olsa altı adet albümü yayınlanmış, solistliğini brian molko'nun yaptığı grup:
1.placebo(1996)
2.Without You I'm Nothing (1998)
3.Black Market Music (2000)
4.Sleeping With Ghosts(2003)
5.Soulmates Never Die - Live In Paris (2004)
6.Once More With Feeling-Singles 1996-2004 (2004)
cruel intensions filmiyle tanistigim bir daha birakamadigim alternatif ingiliz rock toplulugu.
meds albümleriyle 13 martta piyasaya cıkacak olan grup cıkıs sarkısı olarak yavas bi şarkı secmiş..song to say goodbye.. ben dinledim begendim..yine süper..
rock istanbul a gelme ihtimali cok yuksek olan grup
fight club filminin bir pixes sarkısı olan soundtrack'i where is my mind'ı cover yaparak daha bir hoş hale getiren ve en iyi film müzigi dalında ödülü hak eden,bütün üyelernin gay oldugu ama cok kral müzik yapan her daim dinlenesi grup.
şarkılarını dinleyip hüngür hüngür ağladığım tek müzik grubu. genelde rock takılanlar harsholur, ama bu adamların önünde öyle bir engel varki (bkz: brian molko), ister istemez duygu seline kapılır dinleyen. kötü bir şarkılarına rastlandığı görülmemiştir.(sus! istatistik benim) brianın titrek acıklı sesi hiç susmasın inşallah derim başka da bişi bilmem ben *
brian gercekten orgazm edebilecek bir ses sahipmiş ayrıca.
(bkz: placebo etkisi)
son klip şarkıları song to say goodbye olan grup.
(bkz: without you ı m nothing)
dinlenebilecek en iyi alternatif rock gruplarından biri. özellikle brian molko nun kimse de olmayan öyle bir ses tonu vardırki şizi alıp bir yerlere götürür

(bkz: every me and every you)
(bkz: twenty years)
(bkz: meds)
ilaç dünyasında ozellikle aktif hammadde ile yan hamddelerin ayrımını yapmak için kullanılan aktifsiz ilaç
ilk dinleyişte iç karartıcı gibi gelen, birkaç dinlemeden sonra bağımlılık yaratan şarkılara sahip alternatif rock grubu.
latince'de "mutlu edeceğiz" anlamına gelir.
every me and every you gibi unutulmaz şarkılar kazandırmış ingiliz grup
(bkz: where is my mind)
(bkz: gay guys)
ilk defa peeping tom şarkısını dinleyip aşık olduğum, bağımlılık yapan insanda ağrı kesici etkisi gösteren bambaşka dünyalara götüren grup. rock n coke 2006 ya gelip bizi şereflendirecekler işallah.
rock n coke 2006 ya gelmesi kesinlesen ingiliz alternatif grubu
son röportajlarının birinde keşke cinsel tercihimizi dışarıya yansıtmasaydık demişlerdi.