bugün

kızlarını tv de görmek isteyen anne ve babanın git eğlen kızım demesiyle baslayan bir hikayedir. ilerleyen saatlerde havada uçuşan parmakların üzerine doğrulduğunu görünce iş işten geçmiş olacak.

(bkz: eğleneyim derken bekareti kaybetmek)
aile kavramı yakışmayan küçük bir topluluktur. zira mantıklı, evladını seven, sahip çıkan bir aile, özellikle yılbaşı gibi insanların nerdeyse kendini kaybedicek derece içki içip, çok iyi bi haltmış gibi sokağa fırladığı gecede kızını veyahut oğlunu dışarı çıkarmaz. bu durumun güven sorunuyla falan da ilgisi yoktur. dolayısıyla böyle gecelerde taksimde veya bilmem nerde dolaşan kızlar zaten aile kızı değildir.
kizinin unlu olmasini isteyen ailenin farkli bir yontem kullanmasindan ibarettir. hani turk aile yapisi, gelenek gorenek filan var ya? unutun onlari.
playboy guzeli olan kizi ile beraber tv'ye cikip "biz kizimizla gurur duyuyoruz hihih" diye gogus kabartan ebeveynler var amerikada. biz de kucuk amerika oldugumuzdan boyle bir denklem kurdum ben ne kadar sig da olsa.
yoksa sadece yilbasinda degil, normal zamanlarda taksimde soyle bir gezip de erekte olmayan erkege erkek demiyorum ben. notka.
kizini yilbasindan sonra televizyonlarda görmek istiyen ailedir.
oğluna doğrudürüst aile terbiyesi verememiş, etraftaki bayanları rahatsız etme, taciz etme şeklinde uyaramamış, bayanları potansiyel oyuncak tarzında gösteren ailelerle kıyaslanacak olursa eli öpülesi, önünde diz çökülesi ailedir.
kızını bakkala gönderen aileden farkı olmaması gereken ailedir. fakat canım türkiye mde artık normalleşen illegalite, anormalleşense normal insan davranışları olmuştur. hayvansılık kabul görür olmuştur. yazıktır! günahtır! saygılar.
töre cinayeti işlemeyelim başımıza kalmasın diye ailenin yapacağı iştir. kızını oraya gönderir sonrası sen sağ ben selamet.
normal, kızının nereye, kimlerle gideceğini taksimin büyyük bir yer olduğunu bilen bir ailedir.

fakat ilk girilen entrylerin sahiplerine insan değilsiniz demek istiyorum.

yok kız taksime giderse kesin taciz edilirmiş de, yok hatta tecavüz edilirmiş de, aman zaten yılbaşı gecesi dışarı çıkan kız iyi aile kızı değilmiş de bunları hak edermiş de. daha neler neler.

şimdi şurda size niteleme sıfatı niyetine bir küfür etmek istiyorum ama moderasyon siler. o nedenle "ulan" ile idare edin.

ulan sizin o tacizciler ne farkınız var be! demek ki siz de yılbaşı akşamı ya da herhangi bir akşam taksim'de bir kız gördüğünüzde salyalarınız aka aka taciz ediyorsunuz ha? bütün bunlardan bu anlam çıkıyor. yuh ulan size! insan değilsiniz! * * * * * * * *

edit: bunu eksi oylayan tacizci ibne, en başta senin belli başlı uzuvların kopsun!
işte en okumuş geçinen kısımın bütün olanlardan anladığına bakar mısınız?!

yılbaşı geceleri taksimde geleneksel olarak gerçekleştirilen turist kızlara taciz olayını az biraz takip edenler hiç bir yıl bu tacize uğrayanların şikayetçi olmadığını bilirler. bu kızların çook mini eteklerle bu taciz eden adamlarla gülüşerek taksimde yürüdüğünü sonra da kameralar ortaya çıkınca bu olayların bir şekilde toplu taciz vakasina dönüştüğünü bilirler. hiç biri şikayetçi olmuyor diyorum, tacize uğrayan hangi kadın şikayetçi olmaz allah aşkına söyleyin?!

taksim dediğin 10mt² alandan ibaret bir yer değil ki. eğlencenin başkenti taksim. en nezih restoranlara, barlara da en leş yerlere de taksimden gidiyoruz. edebiyle adabıyla yürümesini, giyinmesini, konuşmasını, gülmesini bilen kız istediği yere istediği gibi gider, burda da tecavüz temennilerinde bulunan bazı kesimin o kızlarla zaten işi olmuyor ki.

ayrıca isteyen aile evladını istediği yere gönderir. kendi tercihleridir kimi ilgilendirir. beddua etmenin amacı nedir?

cehalet almış başını gidiyor. tacizlerden kazınları ve ailelerini sorumlu tutmak mı dersiniz, üstüne vazife olmayan işlere ahkam kesmek mi dersiniz hepsi bizde.

not: işbu giri gammaz sonucu silindikten sonra bence en güzel kısımları silinerek tekrar girilmiştir. ama zannediyorum mesaj gereken yere ulaşmıştır.
hiç tanımadığı biri için taksime gidiyor diye, yılbaşı diye, kız diye, inşallah tecavüze uğrar demek nedir? televizyondaki taciz görüntülerini izleyip sağ el antremanı yapanlar var sanırım.
gözünün önünde biri tecavüze uğrasa "haketmiştir" diyen zihniyet eseri.
yer mekan farketmez ailevi bağların da cok cok dışında kalan bir mevzudur ki konu tamamen kızın edebiyle alakalı olup karşı cinsi üstüne çekebilme potansiyeline sahip oluşuna göre hız kazanır.
yılbaşında kızı olduğu kadar oğlunu da taksim'e göndermeyen bir aile olmalıdır.

(gelsin eksiler)
mağara kökenli, iğrenç yaratıkların taksim'de dehşet saçtığından haberi olmayan ailedir.
evde geçirilen bir yılbaşı gecesinin sınırları "ye-iç-sıç(ama)-sibel can'la coş-birinci çinko" olarak belirlenmiş olduğundan, bu önkabul gereği muhtelif gıdaları bölüştürmek, paylaştırmak * üzere kız(!)larını sıklıkla mutfağa gönderen toplumun en küçük birliğidir.
böyle minnacık bir birlik ama, maymun çükü kadar.

değilse de şudur:

(bkz: yılbaşında kızını taksim e gönderen aile)
reisinin adı ve soyadı memnun kaygısız olan ailedir.
(bkz: kaygısızlar)
(bkz: yılbaşında kızını maxime gönderen aile)
(bkz: maxim gazinosu)
(bkz: girl you will be a woman soon)
Kurbanların her zaman suçlu konuma düşürüldüğü ülkemizde en çok eleştirilen yine onlar olacaktır. Ha Bir de taciz edenlerin anaları bacıları
yılbaşını evde geçirmeye karar vermiş ve bolca ok stoklamış ailedir; kız dışarı gönderilir ve aksiyon başlar.
(bkz: mr and mrs brown)
nerden bilsin elin ecnebisi taksimde o kadar o.ospu çocuğu olacağını
yılbaşında taksim'e yolladıkları kızları asarak ve ya şeriat mahkemelerinde yargılanarak dersleri verilmesi gereken ailedir. sanane birader isteyen istediğini yollar. sen o ailelere laf edeceğine taksimdeki öküzleri yola getir. yanlışı yapanları düzeltmek yerine yanlışa kurban olanları cezalandırmak nasıl aciz bir zihniyetin ürünüdür anlamak mümkün değil. o zaman cezaevlerindeki tüm tecavüzcüleri de serbest bırakalım. dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek gelmez değil mi? allah ıslat etsin sizi... ıslah etmeye değer bulursa tabi.
-baba ben evlenicem.
+taksime git ellesinler biraz. yeter sana şimdilik.
-ama ben istiyorum.
+ziktir!
kızın bidahaki aybaşını göremeyeği yılbaşı, yıl>ay eşitliğine dayanarak verilmiş aile kararı.
eğer ki gonderilen votkayla bile guzellesmeyen kadinlardansa problem yoktur.
(bkz: yılbaşında taksime giden idealist abaza) için bir nimettir.