bugün

gene türk kızlarından güzel kızlardır. bak bu bizim algımız şeye benziyor: komşunun tavuğu komşuya kaz görünür falan. lan civar ülkelerde kötü hatunlara sahip tek ülke yok bize göre.
pana - maccabi maçından sonra gerçekten güzel olduklarını tasdiklediğim kızlar. ekonomilerini geliştirmek lazım aslında. *
türk kızından azıcık uzunlardır. yunanca konuşurlar. pek bir numaraları yoktur. vasat denebilir.
yuvalarına sadık, hamarat kızlardır.

türk kızını çeker atar yani.
dünyanın en ateşli kızlarındandır ayrıca bunlar.
tüyü, tribi boldur bunların. zamanında, savaş sebebiyle ülkemize çalışmaya gelerek buraya yerleşmişlerdir. kendilerini, temiz türk erkeklerine kakalayarak yol yapmışlardır. bugün ülkemizde yaşayan kızların yüzde yetmişi yunan kökenlidir. kezbanların ülkemize nasıl geldiğinin kanıtıdır.*

not: kezban efsanesi bir yunan oyunudur.
turk kizlarinin kezban kismini olustururlar.
orta veya kısa boylu çoğunlukla esmer kumral arası az da olsa sarışınları da olan göğüs ve kalçaları dolgun genelde dünya ortalaması düzeyinde güzelliğe sahip olan kızlardır.çok çirkin olmasalar da latin kızları varken esamesi bile okunmayacak kızlardır.dünyada türk kızlarına fiziksel açıdan belki de en çok benzeyen kızlardır.
türk kızlarıyla benzer özelliklere sahip kızlardır.
Genelde kıyı şeridi kızları birbirine benzer yunanlar sanıldığı gibi sarışın mavi gözlü değildir.
Bazı yunan kızları ciddi anlamda çok çirkindir, güzelleri ise çok güzeldir.
Eskisi gibi bir türk düşmanlığı olmasa bile yine de arada türk düşmanı olanlar vardır.
erasmustan bi tane gelmişti, kampüsteki bütün abazalar sarmıştıda kız bana sıgınmıştı.

neyse efenim.

it alırsanda türkten, kız alırsanda türkten...

bizim kızlarımız varken iskandinav kızlarına bile bakılmaz.

not: ulan amma sallamışım...
ne yazık ki güzel kızlardır.
geçtiğimiz bin yılın çinli prensesleridirler.
endaksi nuri mu.
Yakınen tanıdığım biri olarak, Sapsarı saçları, masmavi gözleri, bembeyaz tenleri vardır, Güzel olurlar.
kendileri yüzünden çok ağır kayıplı savaşlar çıkmışlığı vardır.
Türk kızlarının yunanca konuşan, hristiyan versiyonlarıdır.
Hepsi birer orusbudur. Aynı rus kızları gibi anladınız mıaa!!!
bi kezban değiller.
turk kizlariyla beraber ortak ozellikler:
+nefes almak
+ anlama ve dort islem kabiliyeti
+makyaj yapma ve kendini sevmek
+erkekler tarafindan begenilme arzusu
+dizel 3.20 motor.

turk kizlarina gore avantaji:
+ daha kolay iletisim kurabilme
+akbs(anti kezban blocker system)
+iki bira icip yamulmama
+daha sosyal ve daha iletisime acik olmak
+ttbs(too trip blocker system)

turk kizlarina gore dezavanyajlari:

+5.20 genis motor (bkz: swh)
+baglanma duygularinin pek olmamasi
+evinin kadini olamamasi.
afedersiniz yunandır.
şimdiye kadar sadece bir tanesini tanıma şerefine eriştiğim türdür.

kırık türkçesi, dik duruşu ve kibarlığıyla beni ezmiştir. öldürücü darbeyi de çok güzel dişleri olmasına rağmen gülerken hafif utanmasıyla vurmuştur. angel, burayı okuyorsan bana sarılmak için mephisto'ya koşma, ayrıldım oradan. telefonumu da çaldırdım. sosyal medya hesabım da yok. angel...
Macar ve bulgarlarin aksiye daha esmer ,daha killi klasik akdeniz kusagi kadinlari gibidir iste, turk kizlarindan da ustunlukleri yok guzellik namina.
Selanik'te çıplak gözle bakmaya doyamadığım, insana iyiniyetli ve samimi bir şekilde yaklaşıp diyalog kuran gerçekten candan kızlardır. Çok kolay iletişim kurup muhabbet edebilirsiniz, güleryüzlü ve nazik, bir o kadar da zekidirler. Arkadaş olmak hiç zor olmadı.

breaking news edit: çok ama çok güzel bi tanesiyle aşk yaşamaya başladım. pişman değilim hakim bey.
türk kızının modifiye edilmiş halidir.
insan her yerde insan yunan ermeni kurt turk mesele insan olmak azizim.