bugün

entry'ler (437)

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

Sevdiğim kızın ismini ayakkabima yazmıştım.

sözlük yazarlarının itirafları

Sözlüğün bu kısmına girince hayattan soğuma gibi bi his ediniyorum arkadaşlar. Hep bunalım hep melankoli hep üzgüntü. Moralim iyise bile sayenizde ibre aşağı dönüyor. Bi daha girmicem buraya olm.

iftarlık gazoz

Beyler gitmeyin. Komünizm iyi bişeymiş gibi göstermeye çalışılmış ve de islamiyeti alttan alta karalayan bi senaryosu var. Paranıza yazık.

dinlebilir türkçe rap şarkılar

(bkz: Merhametine dön) cok fenadir.

ben michael sam sende jackson

Sago nun ben amerikan rapi yapmıyorum sözüne gönderme yapan cezanın şarkı sözü.

whatsapp durumları

Olduğum gibiyim hem, göründüğüm gibiyim hem..

whatsappta olması istenilen özellikler

Msn gibi cevrimici olan kisileri üstte tutma olabilir mesela.

ben bu yazıyı sana yazdım

Çok ihtiyacim var sana. Sesine sohbetine...

(#27486705) söyledim ve gitti. Yani anlamıyorum sözlük. Biz sevmesini mi bilmiyoruz yada sevince zarar mı veriyoruz; sevdiğimizi söylediğimiz zaman uzaklaşıyorLar. Kafamı toparlamam lazım dedi. Ben de yormak istemedim. Bi haftadır bekliyorum, belki mesaj atar diye. Keşke de hic soylemeseydim..

aşk ı tanımlayan en güzel cümle

Seversin kavusamazsin aşk olur.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

(bkz: Deniz barış karaoğlan)
Koy chp nin başına tek Basina yyüzde 50.

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

Kot ve gomlek.

yalnızken zerre sıkılmayan şahıs

Bakin bu benim. Olay tamamen yalnizliga alismakla alakali. Kimseye muhtaç olmadığını anladigin alistigin zaman bu tür sikintilar sana işlemiyor. Deneyin denemeye çalışın. Cok faydasını göreceksiniz.

en son söylediğiniz yalan

Hayir sadece arkadasiz.

O kadar da sordu. Bana karşı ne hissediyosun diye. Sadece arkadasimsin dedim diyebildim. Çünkü sevdiğimi aşık olduğuMu söylesem giderdi gidecekti, biliyorum. Ne kadar da inanmiyorum sana dediyse bile sadece arkadasimsin diyebildim. Onu bunca yıl aradan sonra tekrar bulmuşken kaybedemezdim. Sirf yanimda olsun diye benimle konussun diye, sana yalan soylemem dedigim Insana yalan soylemek zorunda kaldim. Sana aşığım diyemedim. Cok korkuyorum onu kaybetmekten. Bir gun gidecektir benden biliyorum ama henuz erken, henuz doymadim ona. Ki ne zaman doyarim onu da hic bilesim yok. Ve simdi o, eski ciktigiyla yemek yiyolar vs. Yani Yan yanalar. Elimden bisey gelmiyo suraya yazmaktan baska. Icim icimi yiyo.

Belki bi gun biz de mutlu oluruz be sozluk..

yazarların hoşlanma belirtileri

Gozlerimi kisarak bakmak.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Neşet ertaş'dan gelsin. ZülÜf dökülmüş yüze.

En kötüsü de ne biliyo musun sözlük? Ona Sevdiğini söyleyemediğin kızın baska bi kızı gösterip 'bu kızı sana yapalim mı' demesi. Nutkum tutundu. Bişey diyemedim.

whatsapp

Mavi tik ve last seen i kapatarak rahat ettiğim uygulama. Kafa rahat.

ayakta solak elde sağlak olmak

(bkz: Roberto carlos)