bugün

entry'ler (149)

sevgilinin bakire olmadığını itiraf etmesi

muhteşem haberdir.

bakire kadın kendini cam kavanoz zanneder, halbuki kuru amdan ibarettir o çok anlam yüklediği şey.

edit: şu an onuncu köye doğru yola çıktım.

yazarların küçükken korktuğu şeyler

zeyna'dır.

karıya bakıp hem osbir çekiyordum, hem de kılıç sallarken çektiği klarklardan korkuyordum. yordum.

eurovision u kazanan yaratık

bu gerçekten katlanılamaz bir yaratık.

amınakoduğum çakma wienlileri yağlamış, anlamlar yükleyip olayı anlamlandırmaya çalışmış ya bu beni daha çok delirtiyor. bu ilgi manyağı asalak cinsi şarkıcı iki güne unutulur, yutulur ama sen bu kafayla bir ömür nasıl geçireceksin be sözlükçü.

bir erkeğin zeki olduğunu nerden anlarsınız

nüfus kağıdına bakarım.

kendiyle övünmeyi en çok hak eden ırk

kahraman züreklerdir.

yarak kürek,
fatih ürek,
ırkım zürek,
yedim yürek.

ne sikime yaradığı anlaşılamayan meslekler

yaşam koçluğu.

ırzını nikahını siktiklerim istanbulun en güzel yerlerinde ofis açıyorlar bir de.

erkeklerin seks dışında işe yaradığı konular

ayva göbekli yayvan götlü bir sapa dert olan konulardır.

sözlük yazarlarının itirafları

şu an pek revaçta olmayan ama dönem dönem sikindirik üç beş dizide sağlam rol almış bir çekikle çukurcumada sevişedurup, orucumu bozdum. yüzüne aşina olduğum kadınla birlikte olmak saçma ve "naalakaaa" bir durum gibi dursa da, güzeldi.

en sevdiği film gemide, en sevdiği müzik grubu the police'miş.

şimdi google'da ara tara tırım tırıs amınakoduğum ezik sözlükçüsü.

edit: sanki rihannayla seviştin dalağını siktiğim salağı eleştirisine açığım.

muhteşem üçlüler

kuracağın, cümleyi, sikeyim.

uzun sayılacak erkek boyunun başladığı sınır

14.5 - 15 cm ve yukarısı.

gece uyandırıp seni seviyorum diyen sevgili

gece uyandırıp, rüyamda seninle sevişiyordum lan bu dejavu sayılır mı diyen sevgiliden daha az gerizekalıdır.

sahra ışık

"bence bin gassaraylı on bin fenerliyi yok eder"in kardeşidir.

sivilceden kurtulma yolları

erkekler için / çüküne elveda de.
kadınlar için / klitorisini rahat bırak.

yeni başlayanlar için seks

olmayandır.

cinsel hayatına yeni başlayanların yaptığı şey seksten çok tepişmedir. olan burada kadına olur, yazıktır. bakir veya beginner bir erkekle birlikte olacağınıza duvara sürtünün daha iyi.

aşırı kıskançlık yapan sevgili

bunu bir ortamın içindeyken yapıyorsa densizdir, aptaldır ama evde başbaşayken yapıyorsa çekicidir, haşindir, devamında sağlam bir seks ile taçlandırılmalıdır.

he tabii ezikler bir bok sanar kıskandırılmayı, o da ayrı bir konu.

kadınları çekici kılan meslekler

marangozluktur.

o suntalar, bilyeler...

aynen kelimesini çok kullanan insan

papağandır.

arada babacık babacık da dedirtilmelidir.

aniden gelen sevişme isteği

tanıdığımdır.

taksim'de köhne ve saçma bir barda çalıştım kısa bir süre. genelde gündüzcüydüm. barı açar, adam eder, vardiyamı bitirirdim. bir sabah yine normal şekilde işimi yaparken bir çift geldi. daha doğrusu ben öyle sanıyordum. herif iki ingilizce laf etti, kızı itti kaktı derken ben ikisine de siktiri çektim, herif gitti, kız kaldı. kızı turist sandım ama selam verip küfredince şaşırdım. shot istedi, yeri silicem geç bara istediğini iç dedim. patronun götüne sabun kaçmıştı bakmazdı içkiye ona buna. bu adalılar çok tırsak lan dedi. he he diyodum sussun diye ama karı anlattı da anlattı. yanındaki irlandalıymış, birlikte urfaya falan bile gitmişler, gezginlermiş ama herif bunu sürekli satıyormuş (mecazen), parasını falan da çalınca bu siktiri çekmiş. herif kabullenememiş maraz falan çıkartmış, bu da kapıyı görünce girmiş bara, olay buymuş yani. ailemin yanına dönücem akhisara, param bitti falan dedi çıktı tuvalete. sonra gülerek indi, tuvaletin yanına prezervatif makinesi, makinenin yanına da yatak koymuşsunuz pezevenk misiniz siz dedi. anladım kızın olayını. dedim şimdi yukarıyı temizliycem, kapıyı ve kasayı kitlemek zorundayım. istersen al oradan iki bira çık yola git evine ya da kal içeride, bana yardım et. halbuki kasa boş, kapıyı neredeyse gece bile kitlemiyoruz. herkesin siki taşağına denk yani.

peki neden bu teklifi yaptım?
kız ne yaptı?
hikayenin sonu ne oldu?

düğün istemem diyen kız

vizyonerdir, kalitelidir.

sözlük yazarlarının favori küfürleri

amına koduğum güllü kılıklısı.