bugün

entry'ler (788)

30 yaşından küçük yazarları sucuk yapmak

(bkz: aiaiaiaia)

dünya bizi konşuyor o halde büyük devletiz

arkadaşlar size bu gerçeği açıklamaktan büyük üzüntü duyuyorum ama, maalesef dünyanın sikinde değiliz. :(

ölürsen olacaklar

3 gün ağlayacaklar, en yakınların sinir krizleri geçirecek 4. günün şafağında hayat herkes için devam edecek.**

ırağın herkez tarafından sömürülmesi

(bkz: hocam tuvalete gidebilir miyiz tdk ağlıyor şuan)

sevgilim sevişmek istiyor ne yapmalıyım

savaşma seviş, saldıray abiyi örnek alın.
(bkz: bırakın efenim sevişsin gençler)

heidi nin dedesini dövmek

ak saçlı, nur yüzlü, tonton dedeyi yedirmeyiz.*

gereksiz bir bilgi ver

koalalar çiftleşmeye üşendikleri için nesilleri tükenme tehlikesindedir.**

bir tanrı kanıtlaması olarak ahlak delili

ahlak denen şey toplumun hoş gördüğü davranışlar bütünüdür aslında. toplumdan toluma, zaman dilimine, örflere göre değişkenlik gösterir. bütün bunlar ve fazlası çoğunlukla vicdanı oluşturan bileşenlerdir. vicdan ise; aslında aralarında bağlantı yokmuş gibi görünse de, direkt olarak ahlakı pekiştirir.

düşün ki o bunu okuyor

bana bak kıvırcık kuzum, beni senden geri tutan sosyal statü denen anlamsız zımbırtı. kast sistemi denen şey aslında gizli özne gibi buralarda, görünürde yok ama aslında tam orada duruyor. fakat bunları aşacağız, söz.

nasılsın sorusuna alternatif cevaplar

son dönem bu sorunun cevabı aslında bilmiyorum, fakat böyle bir cevabın ardından insanlar bir açıklama beklediğinden artık sorunun cevabı fantastik beya.

her boku yeyip kurban kesen çomarlar

türkiyenin yeni trendi, işine geldiği gibi müslümanlık. çocuklara ağız sulandırıp namaz kılmak, uçkurunu dizginleyemeyip ayak bileğinden tahrik olduğu için '' niçin beni tahrik ediyorsun?'' dercesine kadının birini dövmek ve akşam anlayamadığı dilde zaten hali hazırda zekası da yetmeyeceği için anlayamayacağı kitabı okumak, insanlara taciz, tecavüz edip hacca gitmek, çocukları taciz edip kurban kesmek. yeni türkiye'ye hoşgeldiniz dostlar. o asil insanlar o asil atlara binip çoktan kaçtı bu zift çukurundan. eğer onlardan biri değilseniz* burada yaşamak çok zor.

islam din olmaktak çoktan çıktı, bu sapkınların kendilerini koruyacakları bir kalkan haline geldi. hırsızlık mı yaptın? ok müslümansan sorun yok. ne demek çocuğun birini taciz ettin? haaa pardon müslümansan gidebilirsin evine sorun yok.
sonuçta islam hoşgörü dini değil mi canım? serbest bunlar serbest. neee ateist şerefsiz ne demek allaha inanmıyorsun? tiz vurun kellesini kafirin.

iğrenç iki yüzlü varlıklarsınız, şimdi siz sadece inandığınız için cennete gideceksiniz ama biz ahlakımızla yaşayıp şüphe duyduğumuz ya da inanmadığımız için cehennemde yanacağız öyle mi? olsun lan, ben razıyım be. sizinle aynı kümede olmamak adına ahlakımla yanmaya razıyım ben.

sizi darbe gecesi ne korkuttu

neredeyse kapımın önünde askerimle polisim* çatışırken ailemi 9 mm tabancamla koruyamayacağımı bilmek.

az kişinin bildiği muhteşem görgü kuralları

insanlar başka canlıların özgürlük çemberini ihlal etmediği sürece istediklerini yapabilirler.

sabah kahvesi

bu sıcak havalarda en az 12 saat önceden demlenmeye bırakılmış, soğuk bir sumatradan güzeli yoktur.**

insanlık tarihinin en önemli iki sorusu

1. sabahın köründe kalkıp işe gitme fikrini kim ortaya attı?
2. onu neden dinlediler?

bu ikisinin cevabını istiyorum.

osmanlı nın her kaybedilen toprağını geri alacağız

dedi yüz yıldır ilk defa toprak kaybı yaşatan reyiz.

erkek cüzdanında bulunanlar

para, ehliyet, banka ve kredi kartları, kişisel kartvizit, kondom.

uludağ sözlük hikaye tamamlama

''mal mıyım ben aq, pencereyi kapatsam ya!?'' dedi kendi kendine.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

bir rüya arkadaşlar; sabaha karşının o buz gibi soğuğunda, muhtemelen götün açıkta kalmasının sebep olduğu, her nasılsa geçmişi hatırlatıp, 2 gün boyunca insanın geçmişini sikebiliyor.*

ben bu yazıyı kendime yazdım

duygusuzlar lobisine hoş geldin. öğrenmen gereken tek şey asla hiçbir şeyi öğrenemeyeceksin. ne kadar çabalasan da şans denen o şey yanında değilse eğer boşa kulaç atıyorsun demektir. her ne ise o şey işte. anlayamayacaksın hayatın çarklarının dönüş yönünü. hayat denen şeyin ağırlığının üst limiti nedir asla bilemeyeceksin, sadece katlanarak arttığını göreceksin. etinin ne kadar morararabileceği hakkında en ufak fikrin olmayacak ya da ne kadar çürüyebileceğin hakkında. herşey bir anda olacak sen sadece seyredeceksin. karabasan gibi olacak, aslında müdahale etmeye yetkin olacak fakat parmağını bile oynatamayacaksın. o kadar bir anda olacak ki reflekslerinin o kadar hızlanmasına imkan yok. bir an salıncaktasın, bir bakmışsın ki pöf sadece yaşamaya çalışmaya çalışıyosun. yalnız başına, kendin bile seni terk etmiş. işte o an anlayacaksın vazgeçebilenlerin vazgeçilmez olduğunu.