bugün

kendini hakçı, insancıl, mantıkçıl bir ideolojinin, feminizmin savunucusu sanan ama, aslında cahil bi varoş bokundan fazla olmayan, kıllı, boklu kıçını düdüklemek isteyen irc kanalı moderatörleri sayesinde hak hukuk tanımaksızın, şımaran, şımaran, şımaran, şımaran, şımaran ve ancak sanal dünyanın sikimtronik bi salak karakterinden başka bi bok olamayıp, heryerde herkes benim götümü sikmek istüüüüyüüüüürrr diye bağırarak, kadını acınası bir zavallı aciz yaratık gibi gören kadın düşmanı tiplerin gözünde "taciz edilmiş mağdur kızceğiz," payesi edinebilen, başka da bi bok olmayan kızlara verdiğim kısa isim.

-herkes benim götümü sikmek istüüüyüüürrr.
-so what?
-ama para vermeden bedava bedava sikmek istiyüüürler, enayi miyim ben?
-anlaşıldı senin derdin. iğrenç karı.
-ama ben mükemmel bir kadınım, ben tanrıyım, ben şımarığım, ben kraliçeyim, ben herkese iftira atabilrim, ben her türlü etik dışı pisliği sıçabilrim, ama bir tane küfür görürsem, imdaaat psikolojim bozluluyor diye ağlayarak moderasyona gider, ağlamaklı sesiyle yalvaran gerizekalı her kıza sempati besleyip, mantığını kaybeden gerizekalı her erkeğin yaptığı gibi, beni korumalarını sağlarım. ahahahahahahahhaaa.
-ay yu ci valla süpersin.
-ne sandım kızım, ben kimleri sözlükten attırdım, kimleri kaçırttım. sözlük benim olacak , göreceksin, benim olacak, zuzuzuzzahhaaahahahahaa
-roororororrorahahahahahaaa.
-ziziziziziiiiiiihhhhuuuaaaa
-mmmumumumumumuzzzuuuzzzahhahahaa
-kkukukukuruurrrrrrakkukaaaaaa
-ne kadar öküz gibi gülüyoruz lan?
bir miami ink çalışanı.
tersten see you ya benzeyen şey. ama hedef farklı tabi. biliyoruz.
(bkz: yecüc mecüc) **
ug tek'in twitter de kullandigi isim.