bugün

annesine.
(bkz: anasına bak kızını al)
tanım: göt
error: karşıdan gelen kızın götünün ilk planda görüş alanı haricinde kalması
soru işareti:?
muarız: karşıdan gelen kızın önce götüne bakma telaşıyla gözlerini yuman tuhaf.
kuzgun: bu salaklığa göz yummayacak olan süper kahraman!
direktif: işbu halde memeler devreye alınsın!

bonus: göz açılana kadar hayal edilen karşıdan gelen kız götü.

edit: sözlük değil, çirkin götlü kızlar yurdu mübarek! ne eksilendi be birader.. piüü...
saç ve yüz kombinasyonu benim seçimimde ön plandadır.
istanbul - kızkulesi.
yürüyüş. evet ben ilk yürüyüşlerine bakarım. hafif kıvırtarak gidiyorsa, ben daha yeni başlıyorum tazeyim, güzelimdir. baya bir sallanarak gidiyorsa, başımdan ilişki geçmiş, kaşarlandım tanırım sizidir. eğer dümdüz yavaş bir şekilde, kafa hafif eğik gidiyorsa, çocuğum daha derslerim var, okul bitsin kısmetsedir.
aurası.
el.
takıntılıyım. düzgün uzun parmaklar, kararında uzunlukta tırnaklar, net renklerde (siyah, kırmızı, ya da parlatıcı) oje. budur...
vücut bütünlüğü *- görünüş, konuşması.
sıfatıdır...
herangi bir ekstra fetişist olay yoksa, nerede dekolte varsa oraya bakılır. aslında ilk olarak parmağa bakılıp yüzük kontrol edilse 9 kusurlu hareketten biri yapılmamış olunur.
türbanlı olup olmadığına bakarlar. hak mı, muhakkak mı diye...

(bkz: 4 kariyla evlenmenin hak olmasi)
bu konuya ilişkin bilimsel istatistiklere göre bile bir mekanda erkeklerin sarışın ve büyük göğüslü kızlara odaklandıklarını hepimiz biliyoruz..
gösterilen yere göre değişen durum.
erkekLerin bir kızLa kar$ILa$tIkLarInda istemsiz oLarak gözLerinin kaydIğI iLk yerdir. ben ayakkabIya bakarIm efendim. çünkü ayakkabI tarzI, $ekLi, markasI hatun'un ki$iLiği hakkInda ufak tefek ipuçLarI verecektir.
kızın giyinik olma şekline bağlıdır.
anket başarı ile tamamlanmıştır. bir başka ankette görüşmek üzere . (bkz: saçlarıdır)
önce ruhu görmek isterler , kimi insanların tenleri öylesine incedir ve şeffaftır ki ruhunun bütün ışığı ve güzelliği bütün görkemiyle seyreylenir.
Şu sıralar saçları. mesele malum,

(bkz: turban)
ben kulaklarının arkasına bakıyorum malum bir tek orası kalıyor genelde günümüzde... (bkz: yersen)
(bkz: #2960766)

bu kadar..
bir bütün olarak ele alınır efendim, sadece dışıda değil içide bu incelemeye dahildir. He dersen ki çıkmayacaksın yoldan öylece geçiyor nesine bakarsın. boy uzunluğu, saçı ve göğüsleri.
cüzdan.
kalça ve bel bölgesidir: bunların arasındaki fark ne kadar düşük olursa kadının doğurgan olduğu hissini verirmiş erkeklere.
görmesini bilen erkek bakmasını bilen erkektir. bakmasını bilen erkek nereye bekeceğını da bilen erkektir.
"dikkatimi ilk o güzel kalbin ve zekan çekti" derken, göğüslerinize bakarlar.

eee bu da ziyadesiyle ilginç bir durumdur.