bugün

entry'ler (356)

dubstep

1 yıl aradan sonra bana entry girdirecek olan müzik türüdür.

hızlı ritmin yavaşlatılması, yavaş ritmin hızlandırılması ve yetmiyormuş gibi ikisini bir araya getirerek üstüne birde aksaklıkların eklenmesi ile oluşan, çok uzun süre dinlendiğinde insanın düşünce yapısını * değiştirebilecek etkilere sahip, ya ileri zekalı ya da çok geri zekalı insanlar için müthiş bir düşünme dürtüsü veren, kısacası normal insan işi olmayan müzik türüdür.

herhangi bir core tarzı metal müzik seven birisi için çok ani dönüşler yaşatabilme etkisi vardır.

herhangi bir çeşit uyuşturucu **ya da yüksek doz alkol ** kullanımından sonra anlaşılabildiği iddia edilse de, hayat ritmini aksak seçmiş insanlar böyle olmadığı konusunda hem fikirdir.

youtube' a dubstep yazmanız yeterli örneği bulmanız için yeterlidir.

athena

çok uzun bir aradan sonra athena olarak dönen grup.

kemalizm in sonu

kemalizmin arkasına sığınmış olan aptal yaratıklar için bir son beklediği doğrudur. ama gerçek kemalizm, elbet hakkettiği gibi anlaşılacak ve yerini alacaktır.

tobb etü bahar şenliği 2009

tam programı aşağıda ki gibi olan şenliktir.

15 mayıs - 2 alt grup(saat 16:00-18:30), direc-t(18:30-20:00), bengü(21:00-22:30)
16 mayıs - 1 alt grup,volkan konak(21:00-22:30)
17 mayıs - 2 alt grup(15:00-17:00), pilli bebek(17:30-19:30), abluka alarm(20:00-21:00), sagopa kajmer&kolera(21:00-22:30)

ana sahne ve etü rock sahnesi olmak üzere 2 sahne olacak. ayrıca birçok oyun parkları ve dj performansları olacak. ama daha dj'ler belli değil, olsun valla duyuracam.

sevgiliyle karşılıklı rakı içmek

hele bide yanında balık varsa, sevgili- rakı- balık daha ne ister insan bee. belki sonrasında bir türk kahvesi. *

bengü

15 mayısta tobb etü bahar şenliklerinde sahne alacak sanatçı.

volkan konak

bir aksilik olmazsa 16 mayısta tobb etü bahar şenliğinde sahne alacak sanatçı.

tobb etü bahar şenliği 2009

15 mayısta - Bengü' yü
16 mayısta - volkan konak' ı
17 mayısta - sagopa kajmer' i konuk edecek olan şenliktir.
şimdilik bu kadar.

ümidimiz bir öncekilere göre daha güzel ve renkli geçmesi.

sagopa kajmer

17 mayıs 2009 tarihinde TOBB ETu bahar şenliklerinde sahne alacak sanatçıdır.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

ölürken seni görmezse gözlerim, kör olmaya razıyım.

eski sevgiliden alınacak en iyi intikam

onu hiç sallamamak, sana ulaşmaya çalışıyorsa hiç öyle bir insan tanımıyormuşçasına, yok ulaşmaya çalışmıyorsa karşısına bir gün hiç beklemediği anda başka biri ile çıkıp parmağınızdaki yüzükleri gözüne sokmak. *

israil e karşı savaşmaya hazır yazarlar

kim ne derse desin, israil' den nefret edilse bile geçmişi unutmamak lazım, filistin bizi 1.dünya savaşında sırtımızdan vurdu muu vurmadı mı?

cebindeki son parayı oğluna veren baba

babam diye eline sarılıp, öpülüp, baş üstünde tutulacak adamdır. başka bir değişle tam anlamı ile adam gibi adamdır.

doğadaki en güzel kokular

yarin kokusu, ne olursa olsun hep güzel kokar sevgilinin kokusu.

israilogullarina kuran da verilen ayarlar

cahilliğin bu kadarı dedirten başlık. öncelikle kuran- ı kerim' de kimseye ayar verilmez, böyle bir mantık olamaz. kur-an ve hz.muhammed kendinden öncekileri ve olanları inkar etmemiştir ki ayar vermeye ihtiyaç duyulsun. israiloğullarının yaptıklarını ve geçen olayları anlatmak ne zamandan beri ayar vermektir? israiloğulları kur-an ile lanetlenmedi, onlar kendi peygamberleri tarafından lanetlendiklerini öğrenmediler mi zaten? kur-an-ı ker-im ve hz.muhammed' in geleceği diğer tüm büyük kitaplarda zaten haber edilmedi mi? inanmak isteyen istediğine inanır kimin umrunda? nedir bu telaş, nedir bu israiloğullarına illa laf atma takıntısı, nedir bu illa tüm müslümanları yobaz gösterme çabası?

çok dertlendim be sözlük..

12 eylül 1980 devrimini eleştiren insan

bekli de hayatının en doğru işini yapan insandır. satılık insanları eleştirmek devletin her yaptığını kötülemekse sonuna kadar eleştirmesi gerekir insanın. 80 ihtilaline kadar insanlar en azından bir amaç uğruna ölüyordu. ülküleri için, hayalleri için çarpıştı o insanlar. belki de türkiye tarihinin en bilgili insanlarını kaybettik 2 taraf içinde. ama eleştirmememiz!! gereken insanlar sayesinde ne ülkü kaldı ne amaç kaldı ne de ülke kalıyor. tabi çok haklısınız satalım bu ülkeyi o yüzden eleştirmeyelim itaat edelim..

ozur dilemeyi gurur meselesi sanan dangalaklar

özür dilemenin erdeminden yoksun kalmış insanlardır.

tek kelime etmeden seni seviyorum demenin yolları

kocaman bir sarılırsın , üstünede en masum en sevi dolu şekilde küçücük bir öpücük en güzel yollardan biridir.

istenilmediği halde mecburiyetten yapılan şeyler

nefret ettiğin biri ile karşı karşıya oturmak çok büyük zorluktur. tiksinirsin boğasın gelir ama " tööbeee bismilah" deyip susarsın.

ben bu yazıyı sana yazdım

içimden geldi bu gece senin için birşeyler yazmak. belki bu sözlükte üye olmadığın için, belkide buraya birşey yazdığımı söylemeyeceğim için sana okumayacaksın bu yazıyı, ama senin için yazıyorum bu gece.

Hiç beklemediğim bir anda çıktın karşıma. dünyamı değiştirdin, hayatımı.. en güzel yanım oldun. kimsenin dokunamadığı kalbim oldun. sevgim oldun, aşkım oldun. hayatımın en güzel yanı oldun. sabahlara kadar içme nedenim oldun. rüyalarımın baş kahramanı, yaşama sevincim oldun. bilirimki karşılıksız değil bu. sen benim için ne olduysan, bende senin için o oldum.

ama çekilmiyor bu ev sensiz.. sesin olmadan çekilmiyor bu dört duvar. uzakta değilsin belki. imkansız sonu olmayan bir sevgide yaşamıyoruz. belki çok melankoliğim bu akşam. ondan bu kadar dem vuruyorum sensizlikten. keşke hiç binmek zorunda olmasan o otobüse, gitmen gerekmese.. hep yanımda olsan. sarsan beni tüm sevginle, sarsam seni tüm benliğimle.

o kadar çok şey var ki söylemek istediğim.. ama yetmiyor kelimeler.. ne diyordu yazar, en aciz varlıklardır kelimeler, an gelir yetmez ifade etmeye.. yetmiyor sevgilim ifade etmeye sevgimi..

seni çok özledim..