bugün

genelde antidepresan ve ağrı kesiciler familyasına dahil ilaçlardır. bir süre sonra onlarsız bir hayat tasavvur dahi edilemez olur.
tylol hot'dır kendisi. ağır soğuk algınlıklarına rağmen, hastayı pek de güzel insan içine çıkmaya hazırlar.
2 yıl önce efexor en iyi arkadaşımdı sağolsun.
Lustral ve majezik.
lustral. gönülden bağlıyım ama gerçek bi bağlılık yaşamamak için kullanmıyorum.
Nutrofen ve burazin.
(bkz: allerset) yılın üç ayı çok samimiyiz. nisan, mayıs, haziran.
allerset, migrex, meteospasmyl şeklindedir. ara sıra da nurofeni de bu listeye ekliyorum.
(bkz: otrivine)

Nereye gitsem yanımda taşıyorum. O olmadan uyuyamiyorum. Bağımlısı oldum sanırım.
Dicloflam.
Kronik boğaz ağrısı ve öksürük sorunum olduğu için öksürük şurubu. Kaşıkla değil direkt şişeyi kafaya dikerek, oral yolla.
Ferrosanol.
vermidon var sanirim. hicbir ilac ile vermidon kadar aram yoktur.
(bkz: atarax)
1 yıl kullan 6 ay ara ver mantığıyla yaklaşık 7 yıldır:
atarax
lustral bazen prozacalıyor yerini,

daimi kombinlerim
glifor + levotiron

önceden hep olurdu şimdilerde ayda bir filan anca.
avmigran+ metpamid+ apranax
yoktur efendim. grip olduğumda bile kullanmam. 1 haftaya atlatırım.
prozac, tolvon şimdilik.
(bkz: prozac)

oy yerim seni.
(bkz: otrivine)
(bkz: selectra)
5 yasindayken kullandigim portakalli bir surup vardi. adini hatirlamiyorum su an. o surubu o kadar seviyordum ki gizli gizli mutfaga gidip icerdim. birbirimize gonulden bagliydik.*
perebron çocukluğumdan beri içmeye bayıldığımdır. çok lezzetli aromatik bir tadı vardır.
kesinlikle nurofen. Grip başlangıcında her tarafın dökülürken bir tane alırsın. Yarım saat sonra vücudunu bir gevşeme ve rahatlık sarar. Şartlar müsaitse azıcık uyursan ful enerji uyanır ve iyileşmiş gibi olduğunu farkedersin. (Uyumasan da aynı etkiyi gösterir) Çok hasta isen iyileştirmiyor tabi ki ama hafif durumlarda ve başlangıç aşamasında süper.
brufen.
apranax.
Bebe asprini .