bugün

benim için çok hoşuma giden şarkılardır. dinledikçe sıkılmaktan korkarım bu şarkılardan.
yıldız tilbe - vazgeçtim.
(bkz: kol düğmeleri)
bir keresinde bir kaç satanist eurovision şarkı yarışmasında birinci olmuştu onların artık şarkı dedikleri şeyi dinlemekten kaçıyorum.
teoman - istanbul'da sonbahar.
dinlemekten çekinmiyorum da dinleyince bir kötü oluyorum.
pearl jam dinlemekten çekinirim bazen hatırlattıkları çok güzel şeyler ancak tekrar yaşayamıcak olmak acıtıyor insanı.

dinlerken ruh halimde inanılmaz değişimler yapan bu yüzden dinlerken çekinilen şarkılarda vardır.

nevermore - dreaming neon black, believe in nothing
tool'a ve pink floyd'a ait bir çok şey.
jefferson airplane - white rabbit

böyle gider bu sevgili sözlük.
dirty picture.edit:aslında çekincem falan yok madem böle bi başlık var doldurıyım dedim,evet.
yıldız tilbe - delikanlım.
hele hele içten söylemek çok tehlikelidir, adamı bozar.
metal müziğin her türlüsü.

çekinirim çünkü dinleyince başım ağrıyor.
onur akın - seviyorum seni.

eğer bu şarkı o'nunla sizin şarkınızsa ve o bu şarkıyı son buluşmanızda sahilde size sarılıp kulağınıza fısıldayarak söylediyse, dinleyemezsiniz. bir ömür de geçse içiniz rahat dinleyemezsiniz.
(bkz: eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar)
bana bir masal anlat baba

edit: bu şarkıyı dinlemekten çekiniyorsam vardır bi sebebi muhakakk degil mi? ben de biliyorum çok güzel bi şarkı oldugunu ama dinleyemedigim tek şarkı bu işte.
My immortal dir.
http://www.youtube.com/watch?v=Z-2gsPp8Zpk
ama babacığım.
Basit ve saçma hareket vakti emre aydın. Neden? sebebi anlamsız ergence tavırlardan kalma boktan bir alışkanlık.
mustafa ceceli, emre aydın, halil sezai...sanki dünya başlarına yıkılmış.
dinlemeyi bırak buraya yazmaya bile çekindiğim şarkıdır.
(bkz: i am sexy and i know it)
cankan- yaranamadım. insan ses tonundan bile ûrkebiliyor *
anathema - inner silence

anathema'nın bir ankara konserinden sonra dinlemeye tövbe ettim zira ağzıma sıçıyor.

(bkz: zira nedir)
(bkz: losing my religion)

benim için sorun teşkil etmiyor ama "göte gelmeyelim hacı" diyerek dinleyen adamlar da yok değil bu şaheseri.
sezen aksu-vazgeçtim.

alır beni benden apayrı diyarlara, olmayan zamanlara götürür.
http://www.youtube.com/watch?v=DCScGlX-ajg

(bkz: i hope that i don t fall in love with you)

yiyen dinlesin.
göksel - kurşuni renkler * *