bugün

entry'ler (282)

türkiye kominist partisinin istanbulu alması

Tkp mi kaldı geriye... Şimdi KP alsa HTKP ona dava açar, Nazım ın hisselerini paylaşır gibi beşiktaşı filan da paylaşırlar. Sonracığma HTKP alsa KP hak talep eder, der ki tüm belediye binalarını üzerimize yap yoksa sol yayınlarını istanbul'a yollatmayız. Komünistleri bile para göz olan ülkede yaşıyoruz, ya sabır. Neyse, kısacası zaten imkansız olan mevzudur. Olsa da en sonunda kendi elleriyle Topbaş'a geri verirler, karşılığında komisyon alırlar.

hrant dink

Türklere kanı bozuk, kansız dediği yazılarında hakaret ettiği gerekçesiyle davalar açılmış, sonunda hukuksuzca öldürülmüş Ermeni kökenli Türk yazardır.

Türk"ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur
sözlerini söylediği, yazdığı iddia edilir.
Ve de doğrudur. Ancak bu sözleri Hrant'ın fikirleri olarak değerlendirirsek Kuran-ı Kerimde de 2 kez Allah yoktur denilmektedir. Kuran ateisttir efenim.

Kısacası 8 bölümlük bir yazı dizisinin 2 cümlesini cımbızlayıp Hrant'ı Türk düşmanı yapmak cahilliktir. bununla ilgili ayrıntı için:
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=166485

facebookta ismini tc münevver yapan laikçi teyze

profiline 4 parmak koyan dayıdan daha mantıklı davranan teyzedir. ellerinden öperim.

türkiye siyaset mottosu olan laflar

'Sayın bla bla bla demiş ki biz bla blaymışız, asıl bla bla siz siniz! Bla bla da sizsiniz bla bla lala da sizsiniz.'

recep tayyip erdoğan denince akla gelenler

Abdullah, Ali, Mehmet, Ahmet, Serkan, Medeni, Ethem, Berkin ve niceleri. üzerinden de söylenen 'emri ben verdim ne var?' sözleri.

insan hak ve hürriyetleri insani yardım vakfı

Aydınlık'ın iHHanet manşetiyle tanımlanabilecek kuruluş. insani yardım ha? silah mı bomba mı? yiyecekler mi onları canısı?

iz bırakan kitap cümleleri

'çok güzel seven bir adamım ben.' beni de sev Ahmet BATMAN...

facebook ta fotoğraf altına yorum yapan akraba

Büyük harfle yazılır, noktalamaya dikkat edilir, küçük akraba övülür, ailesine selam söylenir. Örnek:
OY NE ÇOK BÜYÜMÜŞSÜN! SAÇLARIN DA UZAMIŞ AFERiN TEYZECiM. ÇOK ÖPÜYORUM ANNENE SELAM SÖYLE.

akp yi hazmedememek

hazmettik sıçıcaz yakında denilmelidir.

öss çıkışı mikrofon uzatan spikere söylenecekler

ııııı şeeeyy iyiydii ama yetişmediiii galbaa,annemler bekliyo da orda. dikkatsizlik yaptım bi de. kolay gelsin abla

whatthefurk

gelir gelmez adını soyadını hatta twitter ını açık ederek ergen, yazar olmaması gereken ve tecrübesiz kişilk olduğunu kanıtlamıştır. sözlüğe troll veya ergen değişiyle fame olmaya gelmiştir. saçma sapan yazılarıyla vaktimizi öldürecektir. ama şaşırta bilir de tabii, görücez.

haber7 com un hacklenmiş olma ihtimali

haber7 nin iftiracılıkla suçlanmamak için zararın neresinden dönsem kardır mantığıyla zorlana zorlana yapmış olma ihtimali yüksek olan haberdir. hacklenmemiştir çünkü kim uğraşıcak haber7 yle. redhack desen adamlar israil i akp yi hackliyorlar bununla zaman öldürmezler, anca ayyıldız team bu kadar düşebilir ama o da zaten bunların tarafında. belki de müslümanların içine sinmemiştir iftira günah deyip itiraz etmişlerdir ondan itiraf etmişlerdir yalan olduğunu. çok ihtimal var, ama kimse hacklemez şu dandik siteyi.

manga türkiye nin en iyi metal grubudur

kesinlikle doğrudur. hatta pentagram türkiye nin en iyi arabesk gurubu, serdar ortaç ta en iyi rockçısıdır. hadi beni de e troll yapın demek isteyen bir yazarın başlığıdır bu, ciddiye almayın kendisini.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: karl marx)

cenazesinde davul zurna çalınması gereken insanlar

(bkz: rte) (bkz: apo) (bkz: eski nişanlı)

hüngür hüngür ağlayan insanı susturacak tek cümle

'değmez be kardeşim, siktir et'

gezi parkı direnişi rütbeleri

davulcu vedat'ın orgeneral, ali koç un albay, direnen annelerin ise koruyucu ekibin binbaşıları olması muhtemeldir.

sözlükte birinin şifresini öğrenmek

böyle bir durumda ilk yapılacak şey özel mesajlarını okumaktır. daha sonra eğer sevmediğiniz biriyse saçma sapan entry ler girilip hatta dönüşü olmayan kısımdan 1 yıllık kafa izni alınıp o insan sözlükten uzaklaştırılabilir.

başbakan nın eylemi siklememesi

(bkz: eylemcilerin başbakanı siklememesi)

çarşı

taraftar grubu sandığımız ama kuvayi milliye oldukları ortaya çıkan gençlerdir. polisi iş makinasıyla kovalayıp bir de helikopter kullanan var mı tweetleriyle yok artık dedirtmiş, bir dolu hayran kazanmışlardır.