bugün

entry'ler (596)

ermenilerin ağrı dağına daha çok değer vermesi

bu arkadaşlar erivan a gelen turistleri alıp, ağrı dağı manzarasını seyrettirirler turistik faaliyet olarak. bana da yutturmaya kalktılar güya o taraftan çok daha muhteşem görünüyormuş, türkiye de ki manzarası yalanmış vs gibi. birçok ürün ve şirketleride "ararat" adını taşır. ararat havayolları, ararat konyağı gibi.

sütyeni 85 den küçük olan kızların kezban olması

(bkz: büyük meme sıkıntı ya diyen küçük memeli kız/#19819039)

kızına çok seksi olmuşsun diyen anne

Baban hergün kafana vuracağına birazcık benzeri şekilde gururunu okşasaydı bi ihtimal senden adam olurdu.

bekareti sevişerek kaybetmek

ulan siz bile bunu bu kadar dert ediyorsanız hiç erkek milletine kızmayın kardişim.

kredi kartı başvurusu

Yırtılan kızlık zarı dikiş tutmaz misali, kredi kartına başvurmak donun kopan lastiği sonucu bir daha kıçta durmamasına sebep olur
ilkokuldan itibaren bilanço, bütçe hazırlama vs gibi derslerin okutulması şart olmuştur bu hatanınyapılmaması için.

cemaat benim için bitmiştir

Cemaat kimse için bitmemiştir. Cemaatçi olmayan cepheler birleşip cemaati herkes için bitirmelidir.

dünyanın en eski mesleği kendini

satmaktır. Fahişelik değil.
iyi laf lan, kim demişti unuttum. Cammus olabilir.

küfür edince komik olduğunu sanan mal

Sadece malın değil tüm insanlığın genel problemidir. Abd den Hindistan'a, Rusya'dan çin e bu sorun vardır, var olacaktır.

pes oynamayı biliyormuş gibi yapan kız

Efem bu kızın, şiirden anlarım diyen ama istiklal marsından baska siir bilmeyen erkekten bir farkı yoktur.
Ulen size yaranmaya, şirin görünmeye çalışan bi kız bulmuşsunuz değerini bileceğinize arkasından konuşuyorsunuz. incide olsaydık biliyorsunuz ne yazacağımı size.

bir erkeği 99 kez reddedip rahatça uyuyabilmek

Bir kere reddedildikten sonra 98 defa daha deneyerek yüzsüzlükte zirve yapmış yazarın, denyolukta master yapma çabasıdır bu sitem. Sırada kıza sokak ortasında taciz, zarar verme veya adını çıkarmak için girişimler gibi klasik türk erkeği stilleri vardır.

Bi siktirip gidin lan.

tarihi eserleri ilginç bulmamak

(Bkz: topkapı sarayını avm yapmak isteyen zihniyet)
Bi siktirip gidin lan

rte nin gitmesi için yetecek tek şey

Bu millet ne katledilmesine, ne de taksime avm dikilmesine bakar. Bu millet kafası ile değil, midesi ile oy verir.
Rte nin kaybolup gitmesi için tek ve yeterli şart bir ekonomik krizdir.
Abd ne zaman kurtulmak isterse rte den o zaman yöntem bu olacaktır.

Gerisi fasa fisodur.

zeki kültürlü çirkin ve libidosu yüksek erkek

Evet bu benim. Genelde bu özelliklerimi hatun tavlamak yerine, cep dodurmak için kullandığım için 38 yaşında senin rüyalarında göremeyeceğin kadınlar geçti hayatımdan son 5 yılımda. Ama bak evlat, para ve kadın hayatının amacı olursa sadece ve sadece bir loooser olarak ölürsün. Hayatının amacını ise git babana sor amk, çocuk yetiştirmeye gelmedim buraya.

tel tokaların esrarengiz bir biçimde kaybolması

(Bkz: tel tokanın amk senin canın sagolsun)

zenginlerin ben sıfırdan bu duruma geldim halleri

Arkadaş başkalarını bilmem ama ben hakkaten sıfırdan bu duruma geldim.

türk kadınının seks anlayışı

Siz bilmezsiniz, bundan 15-20 yıl önce türk kadının seks anlayışı henüz bulunmamıştı. Şimdi en azından varlığı tartışılıyor, çok şanslı piçlersiniz vesselam.

alkol içerken ilahi söylemek

ilahi soylerken agiz kurumasina karsi alinmis tedbir.

ytü de bikinili kadın reklamına sansür konulması

Bizim zamanimizda besiktas kampuste bikinili kizlar dolasiyordu (bkz: orta bahce), bizde de slip mayolar vardi (bkz: sarmasikli bina 3 ve 4 katlar). Hep bu akepelilerin isi bu uzucu vakalar.

büyük meme sıkıntı ya diyen küçük memeli kız

Kullum yalandir. Kucuk meme candir. Benim icin kucuk memeli kiz 3-0 onde baslar. (Kaynak: zikim)

asansörde müşterinin pizzasını yiyen pizzacı

Asansorde musterinin damacanasi ile sevisen sucudan daha kotu degildir.