bugün

baslik: yaran ayarlar

entry: Şahsım tarafından da gayet güzelce icra edilmiş bir versiyonu vardır.

Galatasaray'ın şampiyonluk gecesinde sokaklarda kornalar vs. delicesine bağırıyor eğleniyoruz. Kutlamalar vs. bitti, evin yolunu tuttum. Karşıdan bir eleman geliyor. Sanırım üstümde ki galatasaray formasını görüp kasten omuz attı.

Normalde böyle olaylarda hiç takmam yoluma devam ederim ama arkamı döndüm ve...

ben: Usta.. sen fenerbahçeli misin?

fb li: Niye bi sorun mu vardı?! Fenerbahçeliyim!!!

ben: Belli...
dialog üzerine adam arkasını dönüp gitmiştir.

meali: medyum gibi adamımdır. geçen gün otobüse göbekli bi abla bindi. otobüs de nası kalabalıık! abla dedim sen hamile misin? "evet" dedi. "belli" dedim, kalktım yer verdim.
(bkz: hazreti muhammed yasasaydi olabilecekler/#3397911)

meali: rahmetliyi iyi tanırdım. çok değerli adamdı çook!
(bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri/#3397919)

meali: iki dakika mukaddesata sataşmasam çatlarım.
(bkz: otobus yolculugunda yanindakiyle yasanan diyaloglar/#3441269)

üstün yetenekliyim ayrıca sevgilim var.

çok da sosyalimdir, orda burda herkesle muhabbete girerim.
*
başlık:yaran diyaloglar

giri:ders çalışmadıklarını iddia eden 3 tıp öğrencisinin kendilerini ele vermeleri ve gerçekten ders çalışmayan masum kiz.
m:masum kız
1,2,3: üç çalışkan
1: ya komiteye başlamamış olan var mı?
2: şeyyy
m: başlayan var mı ki?
3: vardır canım kesin.
m: daha erken değil mi yaaaa.
1: bilmiyorum ki ben de panik yaptım, daha hiç çalışamadım.
2: ben de yaa anatomi baya bir zorlayacak bu komite.
3: evet. mesela geçen bir bakayım dedim yarım saat, ömer hoca'nın notları mahvetti beni.
m: hepsine baktın mı ki?
3: eh hemen hemen
m: e nasıl yarım saat oluyor?
3: ya işte biraz daha fazla oldu.
1: ömer hoca kolay ya ben bitirdim onu.
2: asıl aymelek kasış ben de onu bitirdim ama bi Allah bilir yani.
m: ya ne diyorsunuz? hani çalışmamıştınız?
1: (şaşkın bir halde) Buna çalışmak mı diyorsun. Şöyle bir bakmışız hepimiz. Sen bakmadın mı???
m: ben gideyim ya. işim var.
düzeltme: masum kiz'ın fehimsiz ekmek olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.

meal: bak masum diyorum. kız diyorum. tıp okuyorum diyorum.

bir karizmatik beyaz atlı prens beni şu ineklerin arasından kurtarsa diyorum hani.

daha nasıl belirteyim canım?

yazarın notu: yaran diyalog görmemiş olsam kopacaktım.

neyse artık.

(bkz: sözlük bana erkek bul lan allahsız)

edit:

yukarıdaki düzeltme bana ait değildir, tamamen entrynin doğal bütünleyicisidir.
başlık: otobuste kiza yer veren erkek

entry:

otobüs değil de metrobüste, tam en arkada tüm sapların olduğu bir noktada ataköy durağında kadın metrobusun arka kapısından binerek sapların ortasında zor bela bir yere tutunmuştur, e erkek olarak sizde kalkıp yer verirsiniz, olması gerekendir * *

meal:

heheheyt be, siz böyle centilmen erkek gördünüz mü lan hayatınızda. hem centilmenim hem mütevaziyim de. zaten olması gereken de bu. işte böyle de zor bir durumdan kurtardım kendisini, sanki ıssız bir sokakta 4 serseri saldırmıştı da ben de cüneyt arkındım o an. velhasılkelam nerde bağyan görsek yer vermeliyiz. çünkü bağyan güzel bir şeydir.

sözlük bağyanlarına selam ederim.
(bkz: #3508252)

meali: bugün uydu aldım amma elimde patladı.
(#3511734)
ailecek çok zekiyiz.

aferin!
(bkz: hsbc/#3529507)

meali: hsbc kızıltoprak şubesindeki hesabımda bir miktar para var ayıptır söylemesi. bir sorun olduğunda bizzat şube müdürü arar. canım sıkkınsa bağırır çağırırım. iyi müşteri olduğumdan bir şey diyemezler.
(#3534499) *

meali: iki muhabbet ettigim her kiz benden cilginlar gibi etkilenip hemen cikacagimiz yanilgisina dusuyor. oyle de mukemmel bir insanim.

olayi da lanet bir durummus gibi lanse ediyorum ki bunu ne kadar sik bir sekilde yasadigimi anlatabileyim.

boyle bir soru cumlesi duydugumda ise, ortamdan kacip hemen gelip sozluge yazar, hicbir ilgisi olmayan sozluk yazarlariyla sikintimi paylasirim.

mukemmel olmak zor be adamim. a.q boyle isin.
(bkz: #3559090)

aslında denmek istenen: siz muhabbeti devam ettirin. *
(#3567931)
meali:tango dersi alıyorum ve hocam çok yakışıklı ya da güzel
(#3579445)

meali: odtü'de okuyorum/okudum. ben kızım.
(bkz: sozluk adabi/#3579460)

Meali : Var ben ingilizce bilmek. Yok bende bir fikir kırıntısı. Sevmek ben post-modernizm. Kullanmak yerli yersiz kelimeleri. *
(bkz: kpss ye girip tc de memur olmak isteyen terorist/#3582345)

meali : Ben adamın gözünün içine bakarak terörist olup olmadığını anlarım. Terörist olması için evinde sol ideolojiye ait birkaç kitap , duvarda asılı bir devrimci önderin fotoğrafı olması yeterdir. Devlet serbest bıraksa bile ben bu adamı serbest bırakmam. Kanunu ben uygularım . Çünkü ben adalet savaşçısıyım . Kontrgerilla olmaya hazırım. Yaşasın faşizm! Ulu manitu aşkına..! *
(#3615239)

efendim josef k anlatmis resimdekilerin kimler oldugunu tek tek. ama dikkatinizi cekti mi? resmin blogda yayinlanma tarihi haziran 2007. yani josef k ne diyor?

salca ile ben 2007 haziran ortasindan beri modunuzuz ama bu size 1.5 ay sonra soylendi.

josefcim bunun dogru oldugunu biliyoz, neden bi daha soyleme geregi duydun ki?

ayrica ugrascak biri ariyodum, karsima ciktigin icin de cok tesekkur ederekten, bir de tanim yapar, entarimi bitiririm.

tanim: yazarlarin ima ettikleridir.
başlık: bekaretini mahalle bakkalina vermek
entry: biriken borçlara karşı uygulanabilecek bir çözüm olabilir.
gerçi artık bakkal da kalmadı ya.. bakkallar ufak çaplı marketlere dönüşüp acil ihtiyaçlar için tampon dükkan vazifesi görüyor.
gene de aklınızda bulunsun.
(walter klemmer, 10.07.2008 13:03)

meali: ufak bi marketim var. veresiye alışveriş yapılabilir. bayanları beklerim!
(bkz: banka mudurunun denize isemesi/#3666874)
meali : 5 yıldızlı bir otelde uhd tatildeyim. maddi durumum ve sosyal çevrem on numara. disko olsun bar olsun süper takılıyoruz. ama banka müdürü denen saptan başka kankam yok. güzel bayanları tatilime eşlik etmeleri için bekliyorum. saygılar.
(#3666946)meali: ben biliyorum.her türlü hizmet itinayla yapılır.ilgilenenlerin özel msj atması rica olunur. ayrıca iğrenç bir espri anlayışım var .
meail: seviştiğim kadınların haddi hesabı yok, kazanavoyım bir numarayım lan ben!
klitorisinin yerini bilmemek (#3666946)
meali:bu konuda o kadar iyiyimki kendimde bile buldum.ilgilenenlerin özel msj atması rica olunur.
başlık : ereksiyon

girdi : "küçükken sadece bana oluyor sandığım sonrada bunun hastalık olmasından şüphelenip anne ve babama sormamla olayı kavradığım huzurla dolduğum olay. şimdi bunu hatırladıkça yarılıyorum o ayrı."
#3670816 (seksi gitar solosu, 16.07.2008 03:18)

meali: tee küçükkene bile kalkardı benimkisi. teheyyy, her kalkışında yine hatırlarım o günleri, maaşallah hala aynı.

not:kişisel algılanmamalıdır.
başlık: yağmurda ıslanan tişörtlü kız

girdi:
sokaklarda görmek istediğimiz, hem de çok istediğimiz görüntülerden. yağmurda ıslanıp tenine yapışan tişörtün verdiği seksiliği verebilecek bir başka aksesuar, elbise düşünemiyorum. bu yüzden fakir de olsa her kızın tişört giymek suretiyle yağmur altında seksi olabileceğine inanırım. tişörtü çakma da olsa, pazardan da alınmış olsa özellikle açık renkli ise iyi iş görür. göze iyi gelir, kalbe ise biraz dokunur bu görüntü. günlerdir çıplak denize girenleri görmekten sıkılan bünyem için çölde bir vaha gibidir bu kız.

#3672351 (umbertobaggio, 16.07.2008 14:58)

meali: çok istiyorum hemde çok istiyorum, çevremde her an bunlardan yüz tane olsun kimi beni palmiye yaprağıyla yellesin kimi masaj yapsın. seksilikleri başımı döndürsün, zengin isviçrelisi olsun, fakir hintlisi olsun ama mümkünse hepsinden olsun. çıplak değil ıslak olsun. hep olsun ama lütfen olsun artık, yanıyorum. ıslaklıklarıyla beni söndürsünler, yanıyorummmm.*

not: kişisel algılanmamalıdır.
(bkz: (#3709961)) öss de deli gibi puan yaptım herkes beni istiyor allah kahretsin hem de anti fetullah ım arabam var.
(#3723464)

tıp öğrencisiyim,aklınızı alırım.