bugün

italya'da venedik türkiye'de pendik.

(bkz: yarrak afedersin)
(bkz: nice pic)
Düğünlerde yanına gelip seni dürterek "sıra sana geldi" diyen yaşlılardan sıkıldıysan sen de aynısını cenazelerde onlara Yap.
anne tarafı kazak olan bir arkadaşın facebook iletisi:

"atara atar gidere gider kazakistan çocuğuyuz şeklimiz yeter."
'yaz okulunda diferansiyel alan var mı?'

aman kalsın kardeşim.
aşk abdüllatifleri şener.
keşke bi balık olsaydım en azından hayallerim suya düşmezdi.
iki Kişiden Birinin AKP'ye Oy Verdiği Seçimin Ardından iki Kişiden ikisi de Diğerini AKP'ye Oy Vermekle Suçluyor.
Kız arkadaşıyla fantazi yapmak isteyen ergen mesaj atar :
+Üstünde ne var ?
Kız Cevapı Yapıştırır :
-ßaşka biri....
Düğün hediyesi olarak, damada kontör atmak
(bkz: 2011 de altın fiyatları)
ulan ay'a taşınayım dedim orası da tutulmuş. buralardan bi ev bakiim ben.
(bkz: filiz sevişelimmi)
i am 25 years old.
-bu yazıyı kaç kişi ''i am yirmi beş years old'' diye okudu? yalan söylemeyin şimdi dürüst olun
iletisine (bkz: sevmek istiyorum yalnızım) diye yazan kızlar yarmıştır.
Cama astığı "Renkli çıktı alınır" yazısındaki "Renkli" kelimesini rengarenk yapmayan kırtasiyeciyi konu alan fantastik bi roman yazıyorum.
bir erkeğe burcun ne diye sorarsan anlarım da yükselenin ne dersen olmaz.her erkeğin yükselen şeyi aynıdır.
kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları barcelona'da bile yok. bugün xavi fotoğraf yüklese, iniesta o kadar övmez.
şampuan veya deterjan firması kursam adını ''sıradan'' koyarım. sonra açtığım tazminat davalarıyla paraya para demem...
"Cimbom'un yıllardır aradığı 10 numarayı bulamaması da 'TEN' uyuşmazlığı kapsamına girer mi acaba?"
budizm sızlıyor..tibet'te yağmur mu yağacak ne?
erkekler ikiye ayrılır ve biri akp ye oy verir.
ismail yk'nin şappur şuppur şarkısını ezbere biliyorum. burdan modern tıpa sesleniyorum. silebiliyorsanız hafızamdan silin şunu lan.
para olsa da davos'a yerleşsem. oraya gelmem demişti.
eh, sigara içen insan zekası:
"sigaranın içinde petrol, nikotin, amonyak, fare zehri, siyanür var dedim,arkadaştan gelen cevap; "olm biz yine ucuza alıyomuşuz."
aynı patikadan geçmişiz biz; aynı yalaktan su içmişiz biz. yazımız bir, kışımız bir; aynı ağılın koyunuyuz biz. kavallar bir, zurnalar bir; hep beraber dinleriz biz. has bahçemiz, meramız bir; aynı bağın otuyuz biz. haydi bi' daha bi' daha bi' daha, hep beraber 'mee'leyelim. üfle kavala, bi' daha bi' daha; hem otlar hem dinleriz biz. sen söyle heep dinleriz biz...