bugün

dolmuş bir türk gencinin haykırışıdır.

görsel
filiz'e kapak olacak mesajdır.

filiz: "turkün gücünü gösterecek yok mu?"
cevap meali: "ben varım; aç da gösteriiim"
(bkz: ay evet evet evet)
söyleyen kişinin ben senden üstünüm mesajından daha çok cinsel açlık çekiyor olmaından kaynaklamdığını düşündüğüm soru*, zira üstteki yorumlarda filiz dışında bayan yok ilk bulduğu bayana teklif edecekmiş izlenimi verdi bana ayrıca arkadaşın da ben senden üstünüm ayarı verebilecek bir zekasına sahip olmadığını gözlemledim profil resmine bakarak ( evet oksijen alıp uranyum çıkartıyorum ).

ha bi de medeni cesaretine hasta oldum orası ayrı.
adı hüseyin kayar olarak değiştirilmelidir. kayacak yer arıyor kanımca.
türk bayrağını kötü emellerine alet eden abazan. ama deli cesareti varmış, takdir ettim şimdi*.
facebook ortamını bir süredir sallayan söz.
bunu soran, bütün gün happy aquarium'da balık çiftleştirip, tatmin olabilecek abazanlık boyutuna erişmiş demektir.
Öküzün teki gene kızın birine ağzında ki salyalarını akıtmaya kalkmış.
yakın zamanda olayla alakalı cıkacak haberturk.com haberi için ;

(bkz: hüseyin habertürk e konuştu)
öylesine emprovize bir olay ki adına grup açılmış.
(bkz: çok açık ve net)
(bkz: #6886224)
"nerde türk gençleri bütün dünyaya kapak olsun bu türkün gücünü" cümlesine belki de verilebilecek en iyi cevaptır nitekim durmamış türk genci yapıştırmış cevabı.
(bkz: yürü be hüseyin kim tutar seni)
(bkz: turkishmusic org da ki sezen aksu tartışması)nda da türkçe öğrenmek için ortalığa dalmış bir filiz vardı. hulusi ve mahmut aralarında ağza alınmayacak lafları söyelrler, filiz de "ben 15 yaşında bir türk kızıyım, amerika'da yaşıyorum, türkçe öğrenmek için buraya geldim siz de hep küfür ediyorsunuz, ben türkleri böyle tanımıyordum." der. bu olaydaki filiz bu filiz olabilir. filiz büyümüş türkiye'ye gelmiştir ve o yıllardan bu güne kadar aradan geçen 10 yıllık süreç içinde türk'ün gücünü görememiştir. ama talihsiz genç kız 15'inde karşılaştığı tempoyla yeniden karşılaşacaktır. kader ağlarını örüyordur falan filan.
"türk'ün gücü"nü yanlış anlamış bir türk genci tarafından türk kızına sorulan ayıvari soru.
(bkz: filiz i dürt)
sevişmek için izin dilenen türk gencinin filiz'e sorduğu soru.

-filiz sevişelim mi?
-içeri dilekçe verdiniz mi?
-afbuyır?
-dingonun ahırı mı lan burası? hasiktir diyoruz hasiktir!
(bkz: aynı ırktan 2 kadınla seks yapmanın sıkıcılığı)
(bkz: yaran olaylar)
Yerlere yatıp gülmeme neden olan sorudur. Nasıl bir psikolojidir lan bu ?
''1 yeni sevişme isteği''

beğen/paylaş/paylaş ama elletme/kıyamam de ver.
hay aksi!
sevişmek istediğiniz filiz'de bir sorun oluştu. bunu en kısa sürede düzeltmeye çalışıyoruz. sevişemeyiz demeyin, tekrar deneyebilirsiniz.
(bkz: sözlük sexi)
önce bi şeyler içseydik hayvan... ayısınız oolum hepiniz.
güncel Önemli Başlıklar