bugün

Saçma sapan başlıklar açan, kendisi hakkında okuduğum entrylere göre bölücü ve bilgisiz entryleriyle milleti deli etme konusunda yetenekli ayrıca kesinlikle mynet' in deli gibi reklamını yapan yaraka *
(bkz: uçurulması gereken yazarlar).
süperötesi zekasını hergün yumurtladığı muhtesem baslıklarla bize kanıtlayan sorunlu .
beyin jimnastigi yapan yazar.
yazdığı kimi entry'ler saçma sapan olsa da, medyadaki saçmalıkları aratmayacak kadar narin saçmalıklarla polemik yaratmaya çalışan yazarımsı.

(bkz: isa gerçekten allah ın oğludur)
(bkz: asıl peygamber viva zapata dır)
(bkz: oha artık)
(bkz: polemiklerin efendisi) *
amacına ulaşmış yazardır. hem sazan avlamakta hemi de popüler olmaktadır. bir katkı da benden.*
kesinlikle geyik tabi ki. netbul'u bilen google'ı mı bilmez.

şaka yapmış elbette.
yönetimin kadrolu elemanı olduğunu düşündüğüm yazar kişisi.
sözlüğe bir renk gelsin; bir hareket olsun diye yaratıldığını sanıyorum.
ay akşamdan ışıktır, yaylalar, yaylalar.
adı hasan olsa idi tekirdağ'lılar şu şekilde seslenirdi kendisine.
abe yarakasan gelsene şuraya bea.
ne ateist ne de hristiyan olabilen ama nedense bazen hristiyan bazen ateist olan yazarcık.düşünmeden,araştırmadan kendi zeka seviyesinde fetva veren(!) insancık.
kime hizmet ettigi bilinmemekle birlikte çok kötü ve başarısız bir provakatör olduğu kesin.
edit:ayrıca burda yazılanlar onu bugun bitirir.
edit:dininin ne olduğu umrumuzda bile değil.
edit:gölge etme ihsan istemem.
aykırı yazar modeli çizip meşhur olayım, değerlerim yok, yalama oldum zihniyetinde gezen, bu halde giderse toprağın altına girince çekinmeden yazdığı entrylerini, bir bir yiyecek, klavye kullanım klavuzunu tekrardan okuyası beden.
düşüncelerinden dolayı öbür dünyada yanacaksın diyenlere, gülen yazardır.

allah o aklı fikri size neden vermiş canlarım. düşünesiniz sorgulayasınız diye. okuyup mimar mühendis öğretmen doktor olasınız diye o akıl size ihsan edilmemiş. oturup düşüneceksiniz. hegel gibi sistemli düşüneceksiniz hatta.

ama görüyorum ki allah ve gönderdikleri hakkında düşünmeyi bile tabu görüyorsunuz.

ama sorun siz de değil sizin kabullenici olmanızı gerektiren, sorgulayıcı olmamanızı isteyen eğitim sisteminde.
heryerinden tesbit fıskıran user .
lütfen canları kimse onlar alınsın ama .
popüler kültürün internet alemine hediyesi, sözlüğün ajdarı olma yolunda önüne çıkan engelleri bir bir aşan yarakanın önde gideni muhterem kişilik. (r ler isteğe bağlı artırılabilir.)
dinle ilgili yaptığı yanlış tespitlerle bay yanlışı oynayan uuser.
sanırım doğru olanı bu şekilde göstermeye çalışıyor.
din konusunda sorgulamaya bu kadar kapalı bireyler arasında bu işin aşırısını yaparak tepki çekmeye ve insanların düşünmesini, sorgulamasını sağlamak istiyor sanki.
edit diğer uuserların nickiyle * ilgili kelime oyunları gerçekten komik duruyor.
ona mı hakaret ediyorsunuz kendi espri anlayışınıza mı dışardan bakınca anlaşılmıyor.
(bkz: hanim kos tespit yaptim)
(bkz: her kurt pkk li degildir/@yaraka)
(bkz: sosyolojik tespit yaptim mutluyum)
yazdıkları ile atesitlerin bile canını sıkan, keyfini kaçıran yazar.
(bkz: yaraka falı)

edit: başlığı doldurduğum için diğer açıklamaları sildim.
(bkz: #2592980) entrysinde erdal demirkıranın ben dünyanın en zeki insanıyım tadında yazılar karalamış yazardır.. ilginç olan şu ki bu yazdıkları narsisizm eseri gibi gözükse de tarafımdan beğeni toplamıştır..

(bkz: fazla mütevazi olma kibirden sanırlar)
dinle alakalı bir şey görünce, marjinallik adına b.ok atan yazar.

pablov'un köpeği misali, nerede islamiyetle alakalı bir şey görse, duysa, b.k atar.
kuyuya bir taş attıktan sonra evinde götünü gere gere oturup kırk akıllının!!! o taşı çıkartmaya çalışmasını zevkle izlediğine inandığım değişik yazar arkadaş. hatta ahmet çakara da benziyor bazı yönleri itibari ile, insan anlamıyor yahu adam çok zeki de bizle t.şak mı yapıyor yoksa hakikaten sorunlu mu...ama sonuçta popüler olduğu gerçeğini de yatsımamak lazım. velhasıl kelam reklamın iyisi kötüsü olmaz...
fatih carsamba ya sevk ediyorum kendisini , ucarsiniz yakinda *
(bkz: yobaz)
sozlugumuzun yeni scurtel'i. herkese hayirli ugurlu olsun. artik her dinle alakali basligin altinda nickini gorurseniz sasirmayin. cunku o artik bir ateist.
musalla taşında entry giremeyecek yazar.
fazlaca zerdüşt okumuş, nieztche'nin yandan yemişi.