ya yok diorum öyle bi şey boşuna beklemeyein
(bkz: yakisikli basarili zengin ve mutlu erkek)
nedense hep başkalarının kaptığı erkektir. bir türlü senin olamamıştır. ayrıca evlenilecek erkektir.
ayhan ışık'tır.
ediz hun'dur.
kartal tibet'tir.
evlenilecek erkek degildir, cunku hicbi insan bu kadar mukemmel olamaz, vardir kesin bi manyakligi.

günler sonra gelen edit:

rötuş isteğiyle düşmüştür önüme; cümle bitince noktalama işareti kullanılmamış diye. siz orda kullanılmamış bir nokta görüyor musunuz? ben görmüyorum. cümle bitince aslanlar gibi basmışım noktamı. virgülden sonra veya noktadan sonra boşluk bırakılır denmiş, boşluk bırakılmamış halini görüyor musunuz? ben göremiyorum. bazı kelimeler yanlış yazılmış. hangi kelime yalnış orda? hiçbi(r)'in r 's imi? yanlış yazasım olsaydı hiçbi' kelimesini zaten hiç bi diye yazardım geç bana bunu.

hadi şimdi bu editten sonra da silin bunu.
ibnedir.
her zaman ütopik şekilde bahsedilen elin oğludur.
"zengin erkek"ten geriye kalan tüm özellikleri(yakışıklı,iyi kalpli vs. ) kadının kafasında tamamlayacağı hayallerde kurulan erkek türü.
yakışıklı mıyım? brad pitt yanımda bok yesin. zengin miyim? ehhh atadan, dededen kalma toprak, mal, mülk sayesinde paramın hesabını bilecek kadar. tahsil mi? 2. üniversiteye başlıyorum. yabancı dillerim ingilizce, almanca, başlangıç düzeyinde fransızca. iyi kalpli miyim? sadece iyi değil o kalp var ya o yürek mangal kadar. konu dışı sikim de kafası hariç 21,2 santim. şaka lan şaka. olsam ne olur olmasam ne olur. yakışıklılığım, tipsizliğim, param, pulum, tahsilim en nihayetinde toprak olup gidecek. aslolan barış manço'nun dediği gibi dünyada kendimize ayrılan metrekareyi doldurmak. doldurmaya çalışıyoruz işte. sonuçta hepimize bir metre kare ayrılmış. güzelce dolduralım bakalım. tahsilini de tipini de sikeyim. hepsi geliyor ve de geçiyor.
ergenlik ve gençlik yıllarını piç erkek modelinin yatağında geçirmiş olan "o yolun yolcusu" klanına mensup hatun kişinin evlilik çağına girdiğinde emekliye ayrılıp yıllarca yaptığı tüm ahlaksızlıkları bir gecede unutup kendisini yamamaya çalıştığı klasik erkek modelidir. hem kız, hemde anası babası muradına erer, düğün gecesi o motorun beline babası kırmızı kurdeleyi bağlar, iyi kalpli tahsilli gençte gerdek gecesi neden kan gelmediğini kızın
" aaa aşkitom her kadında kan gelmez, benim kızlık zarım esnek ondan oldu" yalanıyla kendisini kafasındaki soru işaretiyle bir ömür boyu avutur.
(bkz: nuri alcu)
yok öyle bir erkek.
bahtları açık olsun, onları üzecek bir kadınla evlilik yapmaları muhtemeldir. aldanmayın çok konuşan kadından kaçın.

not: evet bayanlar eksileri alayım
'bunu mu demek istediniz: siktir ordan'

tanım: 4*4 lük erkektir vardır da. * * *
çoğu kız için zengin sıfatı yeterlidir. gerisi teferruattır efendim.
(bkz: behlül haznedar) *
(bkz: caar)

bu konuda mütevazı olamayacağım malesef.

selametle!
henüz doğmamıştır.
öyle bir erkek varsa gelsin benide züksün dediğim erkektir.
ben anlamıyorum arkadaş biz erkeklerden ne istiyorlar.
ha tipimi sikiyim o ayrı mesele bak.
sadece türk filmlerinde yaşarlar. bazı kızların rüyalarını ziyaret ederler fakat kalıcı değillerdir.
insanın sevmesi halinde böyle göreceği, erkektir.
(bkz: hani nerde)
fazla mükemmeldir.
bir taraflarından kısmak gerekir.
yakışıklılıktan kıssan olmaz; göz katlanmaz,
yüreğinden kıssan hiç olmaz; gönül katlanmaz.
herifin tırnakları ile kazıyıp elde ettiği tahsilden kısmak benim haddime olmaz.
paradan kısıyoruz o halde.
şimdi daha ideal bir adam oldu sanki.
imkansızdır, hayaldir, ütopyadır, rüyadır, dünyaya gelmemiştir vede gelmeyecektir
kime göre? neye göre?

yakışıklılık: göreceli bir kavramdır.

zenginlik: kadınların bakış açısına göre babalarının sağlamış olduğu lüks minimum sınır çizgisidir.

tahsil: bence mesleki eğitim düzeyi, kültürel düzeyinden daha önemli olmalıdır. alanının en iyi eğitimini almış olması kendini geliştirebildiğinin kesin göstergesi değildir.

iyi kalpli: iyilik kavramı da görecelidir. kültürel değerler iyi ve kötü ayrımını etkiler.

yani tüm bunlar ölçülebilir değil ancak kıyaslanabilir bir kavramlardır.
hani nerede, kim kaybetmiş lan yazık, getirin ben seveyim erkeğidir.