entry'ler (912)

19 temmuz 2016 diyanet işlerinin cenaze kararı

Diyanetin son kararı. kaynak için sitesine bakılabilir. darbecilerin cenaze namazı kılınmayacak!!!

islamıyette isyancıların cenaze namazı kılınmaz o tamam osmanlı döneminde bunu yapan çok padişah var.

Ancak emir altında hiçbir şeyden habersiz 19 20 yaşındaki erlerin ne suçu günahi var öldü lan işte devlet tutsa imamını ne değişir. zaten aranızda olan bir savaştı düne kadar cemaatle kanka idiniz kandırılmışız dediniz geçiştirdiniz ama savaşlarınız yüzünden emir kulu cocuklar hayatını kaybetti 1 masum bile varsa içlerinde çok büyük vebal.

içmeden eğlenebilen insan

Formati yemeyelim gipta ettigim insandir.

Biliyorum ki hic icmemis insanin bana soyleyeceklerinin anlasilabilirlik seviyesinde benimle ayni oldugunu dusunmuyorum en basitinden kiyaslama yapma sansi olmamistir.

Gel gelelim ben yapamiyorum arkadasim. Insanlara tahamul seviyem alkolle bir nebze de olsa cekilebilir oluyor. Tamam insanlari gec gundelik hayatimda beynimin sebep sonuç iliskisinde mutluluk oranlayinca alkolluyken daha cekilebilir oluyor evet. Bunu basarabilen insanlara pelerin verin.

Edit: dusunebilen insan kriteri cok ucu acik bir alan. Kendinin dusunebildigini dusunen insana hadi ordan diyecek kadar bir farkindaligimiz var illaki

Ayrica yengec burcuyum.

türk neslini geliştirecek şey

insan oğlunun robotlarla evrimleşmesi ve böylece seks ihtiyacının artık ortadan kalkması.

Kadınıyla erkeğiyle giderek saplantılı hale gelen okumayan tuketen bu toplumun aptallaşma ivmesindeki inişe son verecek ve en nihayetinde metalik kollar ve bedenlere kavuşup semavi dinlerdeki yanacaksın korkusunun azalmasıyla dogmaları kenara bırakıp huzurluca yolumuza bakabileceğiz.

(bkz: cyborg)

uludağ sözlük kızları

(bkz: entry nick uyuşmazlığı)

yazarlar 2016 ya kaç lira borçla girdiler

eğer hatırlanıyorsa 2015 başlarıyla karşılaştırılma yapılabilecek borçlardır.

ya da şimdiden borcu belirleyip 2017 de tekrar bir çetele tutulabilir.

2016 ocak ayı 170 lira kredi kartı, 230 lira adsl 70 lira öteki kart borcu olmak üzere benim için şimdilik 470 lira olan borçtur efendim. borçlar ödendikten sonra ay sonuna kadar cepte olan para 430 tl. enfes bir öğrenci hayatım var sözlük.

meme

Benim aklıma hep sad keanu memelerini getirendi

https://www.google.com.tr...l#imgrc=rIYXKdMzk0_60M%3A

inci sözlük

son tasarımıyla çekilmez göz yoran bir sözlük olmuştur.

adı taylan olanların esmer ve yavşak olması

sözlüğün en sağlam tespitidir.

burger king kolası

patatesinden güzeldir.

hergün başka bir erkekle takılan kız

ergendir.

modern insanın en büyük problemi

kapitalizm.

sözlük yazarlarının fobileri

Acıkmak.

sözlük yazarlarının fobileri

Acıkmak.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Soğuk.

Sokaklarda uyumak zor. Önce bir çatı bul işini ayarladin gerisi gelecektir pes etme.

counter strike global offensive

Klasik bir valve yapimi.

benim anlamadigim neden hem oynaniş hem de grafik motoru olarak giderek 20 yaş alt kitleye hitap ediyor. Halbusi counter 1.5 ne guzeldi.

Tırttır fpsnin kolayıdır. Cod oynayin.

uludağ sözlüğün ekşi sözlükle kapışacağı günler

Akpnin yıkılacağı günlere denk gelen günler olabilir.

Çok yok gibi...

kaderin trol olduğu gerçeği

Inanci olan, olmayan, makul farkindaliğa ulasabilen her bilinç için kesin olan trolluk.

Yok inanmiyorun dersen senle öyle güzel dalgasini geçerki fark etmezsin bile.

Yok inaniyorum desen puahaaha diye gülen sana.

Kader troldur.

solcular ve sağcılar arasındaki farklar

birinde insan insanı kullanır diğerinde ise tam tersi.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

Vucuttaki alkollu buharlı bir duşla attıktan sonra benim için tam su saatler mersinde başlamış olan olay. Her şey yolunda gidiyor. Ayrica,

Let the linch begin.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

insan sosyal bir varlıktır ancak yakınındaki insanlarla anlaşabilmek gibi bir zorunluluğu da yoktur. yanlızlıkta gocunacak bir şey de yoktur. sahte insanlarla vakit geçirmektense sözlük suserleriyle msjlaşıp içten bir sohbet döndürmeyi tabiki de isterim.