bugün

yeni yazar hoş bulduk hadi bakalım.
yeni bir nesildaş daha. hoşgeldin kardeşim.
maldanadam'ın yandan yemişi.
maldanadam ile alakası olmayan türk ve yakışıklı genç yazar.

maldanadam kim ya hu! allah'ın fransızı. fransız kızları artık türk erkek istiyor efenim. bıkmışlar fularlı gözlüklü adamlardan.
cool adam ın milliyetçi ve müslüman modeli.
biraz cool adam biraz maldanadam biraz hbbia. hepsinden bir esinti ile saçmalayan. bakalım zaman bize ne gösterecek....
noktalama işaretleri ile sorunlu ve sanırım yeni trollümüz, hayırlı ola.
hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

unutmayınız; bir türk tüm dünyaya bedeldir!

yakışıklı, türk,zengin ve müslüman günler diliyorum.

selametle!
özel mesajla nickinin anlamını sorduğum sözlük kullanıcısı. çok heycan yaptı valla. kendisini de çok pis bir tuzağa düşürdüm. kendimi birden nuri alço gibi hissettim. gazoz içer misin yavruuum?

(bkz: #9114293)
cool adam, hbbia karışımı yeni bi troll. bi üstteki entrysi dolayısıyle maldanadamdan esintiler taşıyor diyememekteyim.
anladığım kadarıyla kendisi hem türk, hem çok yakışıklı hem de çok zengin.

(bkz: tebrikler yazar oldunuz)
an itibari ile nick altındaki herkese 1 adet şuku veren bonkör yazar.
(bkz: reklam kokan hareketler)
kendisini tanımam ama hoş gelmiştir, sefa getirmiştir. koştursun efenim sözlükte
gece gece yardırmıştır.
maldanadam'ın açtığı bir klon olarak düşündüğüm yazar. (bkz: geçsin dalgasını) hangi dini bütün müslüman, nikahlı olmadığı biriyle seks yapar?
seks doğal bir ihtiyaçtır efenim. ayrıca imam nikahı denen bir şey var lütfen insanları zan altında bırakmayalım.

sevişecek kişiler lütfen sevişecekleri kızların kimliklerine baksınlar! özellikle müslüman hanesine! türk değilse kız sevişmeyin. aids felan gibi ecnebi hastalıkları olur allah korusun!

selametle!
bırakırım bırakmam, keyfimin kahyası mısın ? denilesi yazar.
en azından yalan söylemeyi beceremiyorsun, bari selametle lafını kirletme.
uff üstteki entrymi çok fena rezil etti ya bu. moderatörleri göreve davet ediyorum allahın izni ile.

selametle!
sözlüğün en cesur yazarı. helal be!*
(bkz: selametle)
sözlük admini zall'a şikayette bulunan yazar.

dedeler linki göndermişler ya hu! olacak iş mi bu? türk değil, müslüman da değil bunlar!

selametle!
osmanlıca sırtlan anlamında olan kelime.