Gereksiz bir mükemmellik timsalidir!
Bir çeşit ütopya tarifi.
eğer birde iyi top oynuyorsa tam aradığımız arkadaştır kendisi, yarın akşam 10-11 ümraniye haldun alagaşta halı saha maçımız var buyursun gelsin.
Tam da anneannemin hayallerindeki damattir.
böyle biri varsa eğer muhtemelen mars'ta yaşamaktadır. zira kendisiyle henüz tanışma fırsatım olmadı.
bu kadar çok özellik bir bünyede olsun hele erkek olanında görülmemiştir.
tahsilli (eğitim şart) ve iyi kalpli olması kafi olan erkektir. hele hele iyi kalpli olması... para ve tip geçici olaylardır.

yakışıklı; sevilen zaten en güzel, en yakışıklıdır sevene göre.
zengin; çalışıyorsa parası yeter zaten, ata yata kata gerek yok. olmazsa elele verilip çalışılır.
zengin yazdığı için elendiğim kriter. sağlık olsun ilerde ne olacağı bilinmez. gerçi bende para durur mu o da ayrı konu.****
beyaz atlı diye tabir edilen masal kahramanıdır.
şimdi buna bekar olmayı ekle. hepsini topla. ortaya çıkan sonuç; vallahi ben.
ideal eştir ki hangi kıza sorsanız bunlar zaten başka kızlar tarafından kapılmışlardır.
(bkz: şimdi sakin ol ve yavaşça sol elime bak)
büyük ihtimal gay olan erkektir. kızlar siz ümidi kesin yine çirkin, fakir, ilkokul mezunu olmayan ve kötü kalpli erkeklere yönelin.
vardır bizzat görmüşümdür hatta her gün görmekteyimdir ama bu erkek henüz kimseyle çıkmamıştır.*.*
sözlükte yok!
belki bu işinize yarar.
normal tipli orta bütçeli liseli ve iyi kalpli**
(bkz: yok öyle bi dünya)
türk filmlerinin olmazsa olmazı, bu filmlerle büyüyen türk kızlarının beyaz atlı prensi.
durun yapmayın küçücük kızlarımızın duygularıyla oynamayın, izlemeyin izlettirmeyin...
rastlanması mümkün olmayan erkek..
çünkü kütüğü tersten oku yine kütük yine kütük.
(bkz: kıllısını istemek)
evlidir.
prens william..dı bi zamanlar. artık ne diyelim. Allah sahibine bağışlasın.
(bkz: aradığınız ürün stoklarımızda kalmadı)
hani nerede, kim kaybetmiş lan yazık, getirin ben seveyim erkeğidir.
kime göre? neye göre?

yakışıklılık: göreceli bir kavramdır.

zenginlik: kadınların bakış açısına göre babalarının sağlamış olduğu lüks minimum sınır çizgisidir.

tahsil: bence mesleki eğitim düzeyi, kültürel düzeyinden daha önemli olmalıdır. alanının en iyi eğitimini almış olması kendini geliştirebildiğinin kesin göstergesi değildir.

iyi kalpli: iyilik kavramı da görecelidir. kültürel değerler iyi ve kötü ayrımını etkiler.

yani tüm bunlar ölçülebilir değil ancak kıyaslanabilir bir kavramlardır.
imkansızdır, hayaldir, ütopyadır, rüyadır, dünyaya gelmemiştir vede gelmeyecektir
fazla mükemmeldir.
bir taraflarından kısmak gerekir.
yakışıklılıktan kıssan olmaz; göz katlanmaz,
yüreğinden kıssan hiç olmaz; gönül katlanmaz.
herifin tırnakları ile kazıyıp elde ettiği tahsilden kısmak benim haddime olmaz.
paradan kısıyoruz o halde.
şimdi daha ideal bir adam oldu sanki.