bugün

coluk cocugun oynadigi boktan oyun. vs zevki yok. rutbe nakit bilmem ne. oynayanlarin %95 i 12 yas alti. nerde o knight oynayan efsanevi nesil ?
Yazın oynamak eğlenceli oluyor.
çocukların oyunudur.
artık tehlikeli hale gelmiş oyun.14 15 yaşındaki çocukları tehdit edip karakterlerini alıyorlarmış.**https://www.youtube.com/watch?v=1qcbEG3gnuc
Bir online fps oyunu.

2 yıl önce hiç para yatırmadan oynuyordum ve normal maçlardan kazandığım paralarla silah alıyordum buna rağmen bütün elleri birincilikle bitirebiliyordum ancak sonra bu parayla alınan karakterler, zırhlar, kurtlar, silahlar falan artmaya başladı ve oyunu oynayan veletler de bunları hunharca satın almaya başladı. Parayı nerden buluyorlarsa artık 10 yaşında bebe ayda 200tl para yatırıyor oyuna. Neyse artık bölümlere giriyorum adamlara 2 şarjör boşaltıyorum ölmüyorlar, eskiden kurtla iki tokat atınca yatan adamların etrafında dört dönüyorum ama nafile... vur babam vur ölmüyor adamlar. En sinir olduğum şey de düşmanı görüp mermileri saydırırken gerizekalıların ateşin nerden geldiğini anlamak için aptal aptal etrafa bakınmaları ve sonra haa burdaymış diye beni görüp 2 mermide öldürmeleriydi. Oyunda denge kalmayınca ben de bıraktım.
hayatımın oyunudur.
edit: bunda eksilicek ne buldun çok merak ettim.
Hileli kullanicilarin ve onune gelene laf atan miniklerin ilgi duyup sabah aksam oynadigi, kurtlu ve insanli online savas oyunudur.
Tam cocuklugumdaki hayalimdeki oyun o kadar askerleri dinazorlari kapiştiriyordum yillar sonra boyle bi oyun cikmişti aşık olmustum. Ulan 4 yıl sonra herkes eşitti nakitsiz asıl oyunun keyfi cikiyordu sadece elwerici si olan bir adam dagitiyordu benim oyunu birakmama yakin oyun iyice orospu olmustu herkes nakitliydi bi kac ay sonra girdim bu sefer herkese nakit li olan urunleri hediye ediyolar gecen gun arkadasim baslamis sıkıntidan onun hesabinda oynadim bu gun 20 liraya 200 liralik alisveris yapmis oyun cok keyogli geldi 37 li kombo yapip oyun bitince .
Bir neslin Knight'ı, ama onlar bizim kadar şanslı değil.
bok gibi saçma velet oyunu.

Hayır oynasınlar falanda bu oyunu counter strike ile karşılaştırmak nedir?
Oyunda bozkurt olması ve kurt vuruşu nedeniyle oynamasam da sempati duyduğum velet oyunudur.
Yaş ortalaması -15 olmasa oynanacak oyun aslında.

Düzeltme: Oynamıyorum.
Hayatımda gördüğüm en iğrenç en saçma en gereksiz oyundur.
bu oyunu oynayanlar yaşı 30 bile olsa veledtir.
gamex 2015 ödüllerinde en iyi fps oyunu dalında birinci sırada olan oyun. hassiktir dedirtmiştir. oyun anlayışı wolfteam olan insanlarla aynı platformlarda oyun oynuyoruz. abv.
bir metin 2 kadar tutmamıştır, dünyanın en gereksiz oyunlarından birisi.
Metin2 yokken silkroad ve knight vardı.
internet kafelerde yeni nesillerin oynadığı kurtlu insanlı oyuncuk.
Saçmadır.
Para tuzağı olan oyundur.
Para yatırmassan başarısız oluyorsun oyunda.
Anca günlük hediyelerle geçiniyorsun.
Üretici firması joygame dir.
Adamlar o kadar para tuzağı bir oyun yapmışki kazandıkça kazanıyorlar.
girilen eski entrylere baktım da bu oyunu bile seven varmış mk. çocukken oynardım zaman ve para kaybından başka bir şey değildi.
önceden deliler gibi oynadığım, oyunun şimdiki halini veledler işgal ettiği için bıraktıgım mmo fps oyunu.Bu saatten hiç bir şekilde değer vermediğim oyundur.
10 yaşında çocuk oyunu .
oynayanların tam ehliyetsiz olduğunu düsünüyorum.
ilk çıktığı dönemde bir umut tutar mı denilen fakat geçen yıllarda tamamen p2w (bkz: pay to win) 'e dönüşen vasatın da altı oyun. 5-6 sene önce oynadığım şekliyle duruyor haritalar.
Yeğenlerim ne zaman bilgisayarıma otursa onlar gittikten sonra masaüstünde gördüğüm oyun şeysi.
oynamayı bırakan arkadaslar bir geceligine hesabı verebilirler mi acaba...