bugün

entry'ler (1705)

evlenmek istememek ama yalnızlıktan da sıkılmak

Evlenmek istiyorum ama bir kızdan da al beni işareti gelmiyor ondan bekarım daha.

güzel kız götü görünce ne yapıyorsunuz

Elliyorum.

6 şubat 2023 güney anadolu depremi

3 tur oldu yüksek şiddetli. Mersin silifkede de bayağı hissettik uykudan uyandırdı bayağı. Ümit ediyorum minimum can kaybı olur.

vallahi apoyu özledik vs keşke yunan kazansaydı

Keske k*rdistan kurulsa da su mezopotamya eseklerini cevremde gormesem . Bati illerinde yasayip hergun aniriyorlar. Zararin neresinden donersen kardir.

the lord of the rings the rings of power

Leş olacak dizi allah vere de jeff bezosun ömrü silmarillion u dizi yapacak kadar uzun olmaya. Zenci elf ne

kuzey deniz saha komutanlığı

Askerliğimin ustalığı burada geçmişti güvenlik bölüğü. Tabi merasimlere de katılıyorduk muhafız olarak. Kasımpaşa da olup Şu anki komutanı ibrahim özden koçer dir.

iskenderun deniz er eğitim komutanlığı

" Deniz er eğitim alayı hazır ol tüfek omza selam dur dikkat sağa bak tüfek omza esas duruş rahat " aklımda kalan iskenderun acemi birliğim. 1 ay ağustos sıcağında yanmıstık 1. Bölükte

bilgisayar oyunları

Knight online dır.

türkçü ve turancıyım

Türkçüyüm ama Türkiye Türkçüsüyüm ilk olarak. Ülkem gelişirse turan ülkelerininde gelişmesini isterim. Arap yada müslüman ülkeler gelişmesin. Türkçü adam da Müslümanım demesin mümkünse.

kuruluş osman da atatürk e yapılan saygısızlık

Türk olmayan Ermeni Arap ve Fars kırmalarının bayıldığı dizi de geçen bir sahne imiş. Böyle boş bir diziyi izlemedigim için Türklüğüm ile kıvanç duyuyorum.

kanal istanbul

Gerçekten bir gemi aynı sartlarda ,daha geniş ve bedava olan boğaz varken neden bu kanalı kullanacak diye düşündüğüm Tayyip projesi. Dün bakan Habertürk e çıkıp istihdam yaratacağız diyor. istihdamı kanal açarak yaratmak yerine rasyonel uğraşılara para vererek sağlasak olmaz mıydı sayın bakan? Yani illaki kendi adamlarına para kazandıracaksınız diye çevresel ve ekonomik şartları göz ardı ediyorsunuz. Umarım bunların yaptığı hataların cefasını yerine gelenler çekmez.

dinci ile dindar arasındaki fark

ikiside aynı şeydir. Bence tartışılması gereken dindar olmak ile ahlaklı olmaktır.

vajina yalamak vs meme yalamak

Ben gote paspasciyim galiba potansiyel gayim heralde.

sedat peker

1 yıl öncesine kadar Alaattin Çakıcı nın etek giydirecem dediği suç örgütü lideri. Pek sevdiğim bir adam değildi AKP'li çevresi yüzünden ancak son günlerde bayağı sempati besledigimi söylemem gerek. Bayağı akıllı adammış

tayt giydiği için dövülen kız

Kızı keko diye uyardiklari halde oğlanla birlikte olmaya devam etmiş. Türk hanımefendiler lütfen keko doğulu kişilerle birlikte olmayın sevgili olmayın. Teşekkürler

türkiye islam cumhuriyeti

iranlılar köpek gibi pişman. Ancak Ülkemizde Trabzon Erzurum gibi illerde yaşayan %1 bile Türk geni taşımayan pontus ve Ermenilerin isteğidir neyse ki ülkemizdeki laiklik koruyucu kamu personelleri var. Anladınız siz

esas türklerin esmer olması

Türkler esmer ise kürtler zenci olması lazım. Aptalca bir önerme. Yörükler yaz Google da ara Kafkas-doğu avrupa karışımı insanlardır, tatarlara benzerler.

anal seks

Gerçekten hoşlanan kadın var mı merak ettiğim sex türü.

demons

Güzel şarkı. geç keşfettiğim için üzgünüm.

yüzüklerin efendisi dizisi

Zencilerin ve gaylerin bol olacağı tolkienin ve okurlarının orta dünya karakter zihnindeki imgelemlerinin bok edileceği dizi.