bugün

işin keyif kısmını söküp atan, sadece sarhoş olmaya odaklanan bünyenin işi.
yanıyorum lan diye haykırmaya neden olacak aktivite. ayrıca hiç tadı çıkmıyor karıştırıp içilmesi tavsiye edilir.
edit: lan info butonu çıktı hala başlık açıp kaçıyorlar ben bu kadar terbiyesizlik görmedim. cık cık cık..
edit 2: bu info tuşu bozuk lan. başlığı asıl açanı göstermiyor ne iş.
artisliğin luzümu var mı diye sormak gerekir bu eylemi yapana.
aleti fermuara sıkıştırmaya benzer. ikisinde de hissedeceğin tek şey, yakıcı bir acı.
rusya'da gayet doğal bir iştir. rakıyı sek içmek gibidir. hayatında içki içmemiş insan bardağa iki damla vodka koyup üzerine meyve suyu boşaltır. amaaa, bir rus 3 şişe vodkayı ard arda içebilir; evet sek içer. sarhoş da olmaz bunun üzerine. hatta şöyle bir fantazisi de vardır bu insanın,

(bkz: damacanaya vodka boşaltmak)
rusya ve ya diğer avrupa ülkelerinin yaptığı eylemdir. vodkaya bir şey katmak bizim icadımızdır. gerenk yok bu tür hareketlere.
35'liğin öncesinde de iki extra'yı dayadığında ufaktan uyku getiren eylemdir.
anatomi çalışmanın değişik bir yoludur. zira duyulan yanma hissi sayesinde bir insanın sindirim sistemi hakkında detaylı bilgi edinilebilir.
arkadasımın "bardagın dibini gormeyen ebesininkini gorsun" gazıyla 2 tane ustuste ıcerek boyut degistirten super kafa yapan, arkasından kafam guzel dunya guzel nidalarının geldigi super olay.
(bkz: olmeden once yapilmasi gerekenler)
içki dediğin sert olur mantığı ile yapılan doğru içme çeklidir. gerçekten de vodka dediğin sek içilir, shot yapılır.
vodka shot yapılıyorsa yanında mutlaka salatalık üstü bol tuz ya da limon olmalıdır aksi halde sabaha kadar uykuda dahi dönen başın akabinde olur olmaz yerlere kusma eğilimi baş gösterir.
yapılması o kadar yadsınmayacak fakat tekila shot yapmak varken gereksiz olan aktivite
alacaksın limonu tuzu. hmmmm
yapılmadan önce nazdrovya denmesi gereken hareket.
boğazı kavuran, mideyi bulandıran ilginç davranış.
adamı amonyak içmiş gibi yapar.
(bkz: smirnoff ice)
yapanın yanına kusmuk için leğen konulması gereken eylem.
sadece su ile içenlerin bir alt modelidir. içki lan bu, dertten değil, keyiften içilmeli...
alışkın değilseniz yapılmaması gereken eylemdir. zira gerçekten mide çok fena oluyor. bir de mümkünse aç karnına yapmayınız o daha beterdir. ve ve yanınızda dur diyecek ve sizinde sözünü dinleyebileceğiniz bir arkadaşınız dostunuz olsundur. ben dinlememişimdir sonucunu layığımı bulmuşumdur.
(bkz: vodka)
bunu yapan bunu da yaptı:

sabaha kadar sek su kusmak,
eski sevgiliyi mesaj yağmuruna tutmak,
en yakınındaki karşı cinse yavşamak,
tüm sırlarını açığa dökmek,
ağlarken kahkaha atmak.
bilim adamlarına inat olsun diye iktidarsız olmak için yapılan girişimdir.
' Bence yapılması gereken en doğru harekettir. Alkol dediğin sek içilmeli. Diğer malzemeler onu bozar. Votka'nın tadı enfestir,bozulmaması gerekir. Peşpeşe 4 sek shot yapma yetisine sahibim.
birincisi votka cildi bozar sivilce manyağı eder insanı. ikincisi ise yeni ergenlerin sigara içmeleri gibi bir şeydir tavsiye olunmaz.
(bkz: nasıl havalı mıyım)
yapıştırıcı içmek ile aynı derecededir, o güzel yanmayı hisseder ve 2 salise içinde geri tükürürsünüz. öldürmez ama süründürür.