bugün

entry'ler (1704)

teknoloji özürlü olmak

galiba benim. wasssup massap la isim olmaz, telefonum da zaten akilsiz. twitter hesabim yok, facebook arkadaslarla iletisim kurmak haricinde bi boka yaramiyo benim hayatimda. hee teknoloji özürsüz olsam da aptal aptal seyler yapicakmisim. tweet atmak falan filan bana uymayan aptalca seyler. o yüzden teknoloji özürlü oldugum icin sanirim gurur duyuyorum. evet.

karl marx

o degil de soguk savasta liberalizm fikirlerini fena yenmistir. fikirlerini benimsemis ülke vatandaslari soguk savas sonrasi hayat kadinligi yapacak seviyelere düsmüstür. aci tabii.

hayallerin gerçekleşmemesi

olmayacak hayaller kurmanin dogal bir sonucudur. bu hayalleri kuranlarin sucudur. gerceklesmesi senin cabana bagliysa bu hayallerin, o zaman o hayal gerceklesene kadar bütün azminle calisacaksin yigen. calismayip hayalim gercek olsun istiyorsan, hayat da sana koca bir nah ceker hakli olarak.

miller içen erkek ibnedir

"o zaman alkol kullanmayan erkek aseksüel mi oluyor gardas" diye sorduran iddia.

çağa ayak uydurmak

herkesin yapabilecegi basit sey. zor olani caga iz birakabilmektir.

evlenme teklifi cümleleri

hic romantizm aptalligina girmeden "artik evlenme zamani geldi bence" dir. karsi taraf romantik biseyler bekliyorsa, arkaya bakmadan kacilmasi gerekir. en azindan benim icin böyle.

edit: rahat olun la bi gevseyin, kendinize gelin. size evlenme teklif etmicem amk. simdi derin bi nefes alip devam edebilirsiniz.

ünal aysal ın kanatlıların ayarını bozması

bir kanatli olarak bende diyorum kac gündür niye ucamiyorum. meger ünal aysal dan ucus izni almayi unutmusum. ayarim bozuldu simdi bak. haa. bu arada benim hayatim futbol. özellikle bak galatasaray. benim ne yapacagimi galatasaray ve ünal aysal belirler hergün. ünal aysal in izni olmadan sicmam bile. galatasaray ise benim hayatim olmus. ne bilim ben hic önemli seyler düsünmem galatasaray varken ayiptir. para kazanmayi aklimin ucundan gecirmem, cünkü galatasaray var. ya da halledilecek islerim olmaz cünkü galatasaray var. e ünal aysal da ucus izni vermemis. ben ne halt yicem bak simdi.

merhamet

pür sevgidir. bazi insanlar merhamet duymadiklari kisileri sevemezler. örnek; bi arkadas.

tanrı varlığını kanıtlayamayacak kadar acizdir

komikli bir ergen atayiz sakasi. saka cünkü neresinden tutarsan tut elinde kaliyor. sanirim en dogru yol, hak veriyormus gibi görünerek ergenimizin isyanini bitirmesini beklemek. heee yavrum heee öyle.

karanlık mı daha güçlüdür ışık mı

"bütün isiklari söndürebilecek kadar karanligim var."

free riding

belese yolculuk anlamina gelen isletme kavramidir. takim calismasinda, takim üyelerinden birinin gereken sekilde is verimi ortaya koymayip, is giderlerinden tasarruf etmesi ve takim karindan aldigi payi giderlerin kisilmasi nedeniyle daha yüksege cikarmasini ifade eder. kisacasi ipneliktir, götlüktür, hak yemektir. opportinizm ilkesinin bu tür davranislara yol actigi kabul edilir.

55 kilo 175 boyundaki erkek

boy ve kilo olarak basliktaki degerlerin de altinda olanlar vardir, ama cok da siklerindedir bu durum. kendimden biliyorum.

geberip gitmeden o sigaramı sokacağım götünüze

su etkiyi veremeyen sacma hezeyan.

http://www.youtube.com/watch?v=kx3o8MYk4gM

galatasaray

kimilerine göre dünyanin en kupali, en futbolculu, en teknik direktörlü, en stadli, en temizli, en basganli takimidir.

yazarların iddialı olduğu konular

parayi yettirme konusu benim icin. bak iyi de para harcama plani yaparim. bunlari hem de kayserili olmayarak yaparim.

en güzel ingilizce cümleler

roger that

fire in the hole

counter terrorists win.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

verilen her degerde hanci durdum
yikilan her güvende yolcu düstüm
üsüdüm yalnizlarda, yildizimla kara düstüm

sağcı

hakkinda yazilanlari görünce insani gülümseten, sag ideolojilere mensup insan türü. genc ve heyecanli che ler bazi seylerin farkinda degil hala. sorsan onlar en bilimsel insanlar. degerli che ler, savundugunuz ideoloji bizim milletimize cok yabanci. bu ideoloji ile dünyada sürekli bir basari yakalayabilen bir devlet yok. diger yandan ülkemizdeki sag kesimin savundugu degerler, bu millete tarihte altin caglarini yasatan degerlerdir. yani türkiye halki icin feyz alacagi basari örneklerin hepsinin alt yapisinda bugünkü sagin sözcülügünü yaptigi degerler olusturuyor. osmanli devleti gibi bir devletin dayandigi degerler varken, hic bir türkiye halki ferdi senin che nin basarisiz devrim girisimlerini örnek almaz, ya da soguk savasi kaybeden sovyetler birligi gibi bir devletin vatandasi olmak istemez, ya da sosyal demokrasi ile yönetilip dünyaya iz birakabilmis bir devleti örnek almaz. öyle bir devlet var mi la bu arada. bunlara bir de solculuk adi altinda islenip, sivil halki hedef alan katliamlari ekleyince insanlar iyice sogumustur. yani türkiye halki gibi köklü tarihi olup, savundugu degerlerle dünyaya iz birakmis halklarda isiniz zor. sansinizi kültür/tarih bakimindan henüz olgunlasmamis ülkelerde deneyebilirsiniz.

her gün farklı giyinen kız

en az 4 günde bir kiyafet degistiren birisi olarak beni görse, yüzüme tükürecek kizdir. bana uzak olasi kizdirdir ayrica.

uzak mesafe ilişkisi yaşayacaklara tavsiyeler

mesafeyi koruyun. en güzel iliski mesafeli iliskidir. yakin mesafeli iliski yasiyorsaniz da mesafeyi koruyun. mesafe önemli.