bugün

hakkında girilen entry sayısı girdiği entry sayısından fazla olan yazar. ilginç bi istatistik olarak kayıtlara geçiyorum!
iki haftadır sözlüğü siklemeyen yazar.
sinemaya gidersin. oturursun yerine. filmin başlamasını beklersin. film başlar. filmin başlarından bi bok anlamazsın. ortalarında, olayın akışına kendini kaptırırsın. vaktin nasıl geçtiğini anlamazsın. sonundaysa, ilkokul sıralarında bıraktığın önlüğü giymek gelir içinden. önlüğü giyip, o zamanlara dönmek ve ayaların** patlayana kadar alkışlamak istersin. bi kıyamet insanın deli muamelesi yapacağı aklına gelir, sessizce mekanı terk edersin. film, birkaç gün etkisi altında bırakır seni. sonra dvd sini alırsın. tekrar tekrar izlersin. her izlediğinde farklı bir ayrıntıyı fark edersin.

biliyorum canım. şimdi o özel mesaj gönderme kutusunu kapat da devamını oku. bu başlığın v for vendetta olmadığını ben de biliyorum.

bu herifin entry leri de, işte bu filmler gibi abi. bir entry sini okuyorum, film izlemiş kadar oluyorum. tamam tamam, kısa metrajlı bir film izlemiş kadar oluyorum. adam, anlatıyor anlatıyor. entry i de, kolay kolay unutamayacağın cinsten bir sonla bitiriyor. işi gücü bırakıyorum, uzun uzun düşünüyorum yazdıklarını. aynı entry sini her okuduğumda farklı bir ayrıntı dikkatimi çekiyor.

ben de mi sorun var dude? şayet yalnız değilsem, benimle aynı duyguları paylaşan bir başka zat-ı muhterem bu sözlükte ikamet etmekteyse, özel mesaj yoluyla bana bildirsin. mümkünse bayan olsun, kıh kıh kıh.*

--spoiler--

iki haftadır sözlüğü siklemeyen yazar.

--spoiler--

bana sorarsan -ki sormazsın- sözlüğü siklediği için az yazıyor. ne yapsın olm adam? şu sefil yere, bizim gibi, aklına gelen her boku yazsın mı? yoo dostum, vfv nin entry leri o kadar ucuz değil.

ayrıcana avukatı değilim bu adamın. ama ilerleyen zamanlarda menajeri olabilirim. şu an düşünme aşamasındayım, hehe.

tanım: yazdığı her entry den sonra, özel mesaj yoluyla yaladığım yazar. evet, şeyini yalıyorum. ahmet yıldız ölmedi huleeyyn! püü, sıçtık sıvadık iyicene. tanım denen zamazingoyu bir türlü beceremedim gitti zaten.
tüm sözlük aleminde "format" denen şeyin anlam bulduğu yazardır.bir sen, bir de ekşiden umuda dahası yok.
daha öne farketmemiştim. nickini sol frame de görünce bi bakayım dedim. bi kaç entrysne baktım. güzel yazıyor gibi geldi. umarım böyle devam eder.
tamam eğlenceli, adam döktürüyor v.s yazmaya gerek yok* ama bu istatistik derecelerindeki 44. de neyin nesi? haftalardır çözebilmiş değilim. çok esrarengiz...
uludağ sözlüğün nasıl bir ortama sahip olduğunu anlamanızı sağlayacak yazar. bakın bu adam bile batıyor birilerine.
mevcut tüm sözlüklerin en iyi yazarı.
entrylerini henuz okuyamayanlar kervanina katildigim yazar.
mevcut tüm hep bütün sözlüklerin en iyi yazarı.*
her entry si ayrı ayrı okunası yazar. evet toplu olarak okunmuyor. manyak mıyım lan ben?

sözlük alemlerinin en iyi yazarları arasındadır muhtemelen. yazdığı çoğu entry i sonuna kadar okudum. hatta arkadaşlarıma link yolladım onların okuması sağladım sonrada ''ehehe biliyon mu lan bu adam benim hayranım'' dedim. evet yalan söyledim belki ama bir sor neden yaptım.

çaresizdim anlıyor musun? arkadaşlarımın benim yazdıklarımı değil de bu yazarın yazdıklarını beğenmeleri beni çileden çıkartıyordu. oh my god deyip bu yalanı söylüyordum. kendimi tatmin ediyordum...

daha çok yazsın. bize de okuyacak daha çok yazı çıksın. bu sayede daha çok hava atabilelim. *
sözlüğün en iyi yazarı. * *
yaşamış görmüş geçirmişi, pek muhterem bir yazar. gereksiz hayaller de 1 entry varken onda 437 entry olması herşeyi açıklıyor.

edit= dilbilgisi dersi için teşekkürler.
tüm sözlüklerin ben hariç en iyi yazarı. *
imza: egoist yazar.
yazdığı mısralarca entryleri hiç sıkılmadan okuduğum tek yazar. sözlüğü eğlence amaçlı görmesi de ayrıca çok hoş bir düşünce. zira bunu başlıklarından görebiliyoruz.
Burada yakla$ık 1,5 senedir yazarım. $imdiye dek ne bir badi edindim ne de bi' yazarı takip listeme aldım. ilginçtir, çoğu zaman $urda yazar olduğumu bile unutuyorum. Bu tamamen benimle ilgili bir durum ve anlatmak istediğimde öyle.

Ne zaman aklıma gelse ve "aa dur bi' ulu'ya bakiim" desem kar$ıma bu adamın entry'leri çıkıyor. Bilinçaltıma öyle bir i$lemi$ki bu durum geçen gün sözlük muhabbeti çevirdiğimiz bir arkada$la konu$urken beğendiğim bir yazarı örnek vermek isteyip kitlenip kaldığımda aklıma sadece kendisi geldi ve bla bla vendetta diye nickini zikrederken görüp $a$ırdım kendime. Evet tanımıyorum, etmiyorum, nickini bile daha okuyamıyorum ve hatta hangi entry'sini okuduğumu bile hatırlamadığım halde gayet iyi bir yazar olduğunu bilebiliyorum. Bu yazarlık i$ini ziyadesiyle kotardığına subliminal bir kanıttır bu da sanırım.

Deği$ik. Bu entry'de ona yakı$ık oldu bu yüzden.
bu adam kelimeleri yan yana getirerek sanat icra ediyor.

işin bokunu çıkarmaz, az yazar öz yazar, kendisine neredeyse hayranım.

lakin bi insanın kafası ne kadar çalışırsa çalışsın, ne kadar orjinal birisi olursa olsun işin içine siyaseti soktuğunda, birden çukura düşüyor.

geçen bir entrysini okuyorum.

--spoiler--
Öncelikli olarak AKP,nükleer enerjiyi kısa vadeli bir enerji getirimi olarak algılamakta ve sunmaktadır..Oysa ki bir nükleer enerji santralinin yapımı belirttiğimiz üzere 10-12 seneyi bulur, işletim ve üretimi de yine uzun süreçler alır..
--spoiler--

şimdi burdan bakarsak vaudeville for vendetta nükleer enerji projelerini ortaya atan, tesislerin yapımında görüşlerine başvurulan kişilerin bilimsel kimliğini gözardı edip, onların sadece politikacı olduğunu düşünüyor, hatta onların bir nükleer santralin yapımının 10 - 12 seneyi bulduğundan haberdar olmadığını iddia edip, onları cahillikle itham ediyor.

sen vaudeville for vendetta sın, büyük yazarsın, yapma..
tüm entryleri keyifle okunabilen yazardır.
şu sözlükte tee ocaktan beri "yazar" olup da yeni fark ettiğim yazar. evet bunun için kendimden utanıyorum. kendime bu insan karşısında yazar diyebildiğim için de ekstradan yüzümü kızartıyorum.
son 1,5 saatimi suratımda mal bir gülümseme ile geçirmeme sebep olan yazar.
gülümsetir. kahkaha attırır , birden değiştirir ruh halimizi. ama nerede hala bilinmez.
sozlukte o kadar kalitesiz yazılar yazılıyor ki biraz adam gibi ortalama şeyler yazanlar sozlugun en iyi yazarı ilan ediliyor.

tanım: entrylerini okumadıgım yazar. çok uzun entryleri. özelikle mizah konusunda kısa ve sade espirileri severim.
sözlük yazarları tarafından nickaltı baya bi ıslatılan yazar. ne dil varmış arkadaş.
seovi yüzünden yazmadığını düşündüğüm yazar. adamın karmayla derdi falan yok, eksi oy almayı takıntı yapacak biri değil ama uzun entrylere emek verip, okunmadan eksilenmek her yazarı küstürebilir elbette. adamın nick altına iyi veya kötü yazılanları bile eksilemişler. birilerine sağlam ayar vermiş. acısını hala unutamamış arkadaş galiba.
ekşi sözlüğe gitmiş diyorlar..

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
güncel Önemli Başlıklar