bugün

nick i ilgimi çeken, sabahın köründe aklıma vodvilleri getirip iyice uykumu kaçırdığı için olabilir*, v for vendetta hastalarından olduğunu tahmin ettiğim dördüncü nesil yeni yazar. hoşgelmiş.
Daha yazdığım ilk entry e çok güzel bir karşılık yazan entry üç defa okuduktan sonra ona hak verdiğim beni eleştirerek daha düşünerek yazmamı sağlamış olan insan.
(#2102967) nolu entry ile yarmistir.
(bkz: v for vendetta)
meddah tadında çok hoş entryler giren yeni bir yazar, hoşgelmiş.
(bkz: #2114585) ak$am ak$am yüzümü güldürmü$ yazar.

o değil 4-5 kere çarptı boğon gözüme.
ağızından çıkan her iki kelimeden üçü "daşşak" olan yazar.**
sözlükte şans eseri farketttiğim ve okumanın müthiş keyif verdiği yazar.

bir oturuşta bütün entrylerini okudum. ilk başlarda bir kaç entrylik sandım ama her entrysi güldürdü beni , insanlar işyerinde garip garip baktı.

kendisinde umut sarıkaya vari bir tarz gördüm hastası oldum. takibidne olacağımdır, denk gelirsede ilk zirvede tanışacağımdır. kimbilir kafası olunca nasıl güldürür insanı.
iyi yazıları olan bir yazar. *
muhteşem başucu eserlerinin yazarı.
yılan gibi yazar.
mizah yazarı ya da karikatürist olduğundan şüphelenilen * sözlük yazarı. *
g string faşizmi'ni, o günleri çok çabuk unutmuş yazar. unutma, unutturma.*
harbi adam. ayrıca stil sahibi olması onun bu sitede benim için 4-5 kişi arasına sokulması için yeterli bir sebeptir.

edit:dördü beşi yok adam kendine haslık konusunda benden sonra tek. o halde tek değil dediğinizi duyar gibiyim. kavram kargaşasının farkındayım. şut ve gol adamı, nokta atıcısı.
(bkz: #2586494)

süper yazar. çok iyi yazar.

farklı yazar.

sazan değil köpekbalığı.
amca oglumdur.
(#2101423)
abura koyan, sürekli daşşşşşaaa bakan yazar. ama iyi yazıyor be, zevk veriyor öyle deyül mü ?
dehşet yazar. yazdığını okutur, ağzının içine bakarsınız. sözlüğe daha sık uğrayıp bizi entrylerinden mahrum etmemesini umuyoruz.
aman yarabbim, adam çatır çatır yazıyor hem de jilet gibi yazıyor, anlayarak yazıyor, doğrularını yazıyor, umursamadan yazıyor, taşlayarak yazıyor...hep yaz, kafamı yarsan da hep yaz...
neredir, hali nicedir? merak ettiğim kıymetlimizdir.
sağlam yazarımızdır.
online listesinde görüldüğünden beri sözlüğe her girişte son girdiği entryler okunur, -zaten- oylanır, sonra çıkılır. evet.
(bkz: kendisine bir alkış istiyorum lütfen)
müthiş bir yazar. yazdıkları o kadar canlı, o kadar etkileyici ki, anlattıklarını okurken, arkamda bir nefes ve birinin bana dokunduğunu hissettim.
(#2687773)nolu entrysi ile, iyiden iyiye ıspat etti ki deatly ile beraber bu sözlüğün en iyi iki yazarından birisi. birilerine ayar vermeye çalışmayı, birilerini incitmeye çalışmayı, birilerini kırmanın marifet olduğunu sanan bünyeler bu iki yazarın her entrysini okumalılar. o kadar içten ve samimi bir yazım teknikleri var ki, kişi okurken bu yazarların yazdıklarını rahatlatıyor. en dokunaklı, en acı entrylerde bile kişinin içine bir huzur doluyor.

bu başlık altında, her iki yazara da sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. zargana seni unutmadım anuna goyim. birazdan özel mesaj atarsın "niye benden bahsetmedin?" diye. ömrümü yedin lan. bak bahsettim senden de. bak, işgal ettin adamın başlığını.

kalın sağlıcakla, güzel insanlar.

(bkz: deatly)
(bkz: vaudeville for vendetta)
(bkz: zargana)
son zamanlarda kalitesiz, komik olduğunu zannedip aptal aptal şeyler yazan, ironi yaptığını zanneden, belli bir görüşü savunmayanlara hakaret eden, gereksizlerin dolduğu bu sözlükte azıcık nefes almak için habire şukela tuşuna basarak gelen yazıları okuduğumda altında paso nickini gördüğüm yazar. bir ara bunu belirtirim başlığında diye düşünmüştüm, o gün bugünmüş.
içten yazan, iyi yazan, okunası yazan bir yazar.