bugün

uzay benim için her zaman bilinmez olmuştur. Filmleri, Bilim kurgu romanları, Arthur C. clarke, tanrıların arabaları. Burada olmam inanılmaz.
Evet. tarafından.
(bkz: millet deliye hasret biz akıllıya)
(bkz: deli baş)
bizim gibi kaşarlanmış, içi geçmiş tipleri ne yapsın uzaylı.
Valla bizi kaçıracak bir insan bulamadığımız için kala kala elin uzaylılarına kaldık. Ne yapalım. Hayırlısı.
Sabreden Derviş Muradına Ermiş...
bekliyorum hala ama korkularını yenmen gerek diye mesaj yolladılar. işkenceden bile korkmayacak kadar cesur olduğun zaman seni alacaz diyorlar. o kadar da cesaretli değilim ama henüz.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
Fizik dersinden 384727372773 sayfa ödevi olan öğrencinin hayalidir.
uzaylıların pek sikinde olmayan hadise hem kendileri baya meşguller filmler sebebiyle.
Bizim onlara yaptığımızı yaparlarsa hoş olmaz zira yıllar öncesinde internette gezen fake uzaylı otopsi videolarında bildiğin uzaylının götünü kesiyorlardı.
Tanım: boş bekleyistir.
bu da modern dünyanın aptallığı işte. önceden cadı tarafından kaçırıldığını düşünüyordu şimdi uzaylı tarafından kaçırılacağını düşünüyor. hatta bir ara bir tarikat uzaylılar onları götürecek diye mi ne intihar etmişti. hani onların eline geçmeyelim diye cinsinden. uzaylı tarafından kaçırılıp tecavüze uğradığını iddia eden de var. çok var ha bunlar, şaka değil.
bu da aslında evrimsel süreçte insanın aptallığının bir sürü giderilmemesi olarak görülebilir.
özellikle bunda hollywood etkisi de var çünkü bir uzaylı mitini tanımlayıp altyapısını oluşturan çağımızda yeni hayali varlık oluşturup ona inanmayı da sağlayan bu dingiller.
Arkadaşlar uzaylılar bizi napsın allasen bi durum durduğunuz yerde yav.
ciddi anlamda yaptığım eylemdir. bir gün kaçırılıp uzak bir galakside hak ettiğim yeri bulacağıma inanmaktayım.
bu gece odamda çömelerek yapacağım eylemdir. size uzak diyarlardan getirmemi istediğiniz bir şeyler varsa söyleyebilirsiniz.
kavanoz dipli kürede ölümü beklemekten daha orjinal bir fikir olabilir bu.
tanrı'nın 'yürü ya kulum' demesine bakar.

+kaç zamandır kriptondasın?
-üç sene oldu hacım.
+niredeydin daha evvel?
-dünyadan geliyorum ben
+bizim clark'ı tanırsın o zaman.
-benim kayınbirader yau.
diğer gezegenlerde kızlar teklif ediyormuş, söylemine kanan er kişinin beklentisidir.
(bkz: kimmiş o ya)
(bkz: the sims 2)
(bkz: haktan akdoğan)
X files Filminin müptelası olupta ufku ancak o kadar basabilen ve bu dünyada yapacak bir şeyi kalmamış a sosyal insan modeli.

sosyalleşmesini,
kahveye gidip okey oynamasını,
sinemaya gidip yahşi batı'yı seyretmesini,
pastaneye gidip kendine bir bol kremalı çikolatalı pasta ısmarlamasını ve bunu yaparkende krema bulaşan parmaklarını teker teker yalayıp hayatın tadına varmasını,
çimlere basmayınız yazılı yerlerde çimlere basmasını,
denize girilmez yazan yerlerde elbiseyle denize atlamasını, bunu yapmak için yüzme yeteneği yoksa önce bir yüzme kursuna katılıp orada bir kız arkadaş bulmasını,

bu arada uzaylıları unutmasını şiddetle tavsiye ederiz.
(bkz: kafama huni taktım ve sizi izliyorum)
babasının uzaylılara allah ın emri peygamberin kavliyle verilmeyen kızın bekleyişi.*
(bkz: hayal dünyasındasın mayk)
paralel evrendeki kardeşinle karşılaşmak kadar çılgınca bir fikir.