bugün

uzaylılara canı gönülden inanan bünyenin ısrarla gercekleşmesini beklediği eylemdir.
intihara meyilli olanların diğer alternatifidir.
imkansizi sevmektir. ama neden olmasin bir gun beni alirsaniz yaniniza size minnettar kalirim sayin uzaylilar.
ay a çıktıktan sonra dünyaya inmek için hiçbir şansı kalmayan astronotumuzun yapcağı ilk şey olmalı.
haktan akdoğan'ın bitmek tükenmek bilmeyen bekleyişidir...
dünyadaki savaşlardan, kavgalardan, kalleşliklerden, açılımlardan, kapanımlardan, nereden çıktığı belli olmayan maksatlı haberlerden, planlardan, yalanlardan, dolanlardan, sahte aşkladan, hayat pahalılığından, gelir adaletsizliğinden bıkmış olan yurdum insanının uzaylıların utangaç olduğu ihtimalini hesaba katarak kuytu bir köşede yapmış olduğu beklemedir.
hayattan bezebilitesi olan insanın davranışıdır.
bir hava almak için dışarı çıkmak istemenin ulaşabileceği son noktadır. hayattan feci halde canı sıkılmış insanların isteğidir. ayrıca bütün bilemediklerine bir cevap bulmanın rahatlığını yaşamak istemektir. zaman içerisinde uzaylıların dünyadaki olaylara müdahilede bulunup bulunmadığını merak eden bir sürü insan var azizim.*****
hogwartsa çağırılmayı beklemek gibi birşey.

(bkz: harry potter)
evde televizyon karşısında national geographic'te uzay temalı bir program izlerken bir yandan da elinizde bıçakla portakal soyuyorsanız aklınıza gelebilecek saçma düşünce. işte o anda hayatın ne kadar boş olduğunu anlıyorsunuz. çok da saçma değil aslında, vazgeçtim. yeni bir gezegen, yeni bir galaksi ve bilinmeyenlerle dolu sonsuz boşlukta bulunma fikri çok cazip gelebilir. "napıyorum lan ben burda? hayat çok boş, azıcık hareketlenme lazım" diyip aniden portakalı soyduğunuz bıçak masaya bırakılır ve yorganın altına girilip derin düşüncelere dalınır. kafanızda yarattığınız hayali uzay düşünülerek uykuya dalınır. sonra bir uyanmışsınız, hoop bambaşka bir yerde, bambaşka bir galaksidesiniz. ne güzel olurdu lan.
olmadığını bildiğim halde kaçırabilme ihtimalini sevdim.
çantasında bunun için özel yapılmış bir aparat olduğunu düşünen kişi sorunsalı..
paralel evrendeki kardeşinle karşılaşmak kadar çılgınca bir fikir.
(bkz: hayal dünyasındasın mayk)
babasının uzaylılara allah ın emri peygamberin kavliyle verilmeyen kızın bekleyişi.*
(bkz: kafama huni taktım ve sizi izliyorum)
X files Filminin müptelası olupta ufku ancak o kadar basabilen ve bu dünyada yapacak bir şeyi kalmamış a sosyal insan modeli.

sosyalleşmesini,
kahveye gidip okey oynamasını,
sinemaya gidip yahşi batı'yı seyretmesini,
pastaneye gidip kendine bir bol kremalı çikolatalı pasta ısmarlamasını ve bunu yaparkende krema bulaşan parmaklarını teker teker yalayıp hayatın tadına varmasını,
çimlere basmayınız yazılı yerlerde çimlere basmasını,
denize girilmez yazan yerlerde elbiseyle denize atlamasını, bunu yapmak için yüzme yeteneği yoksa önce bir yüzme kursuna katılıp orada bir kız arkadaş bulmasını,

bu arada uzaylıları unutmasını şiddetle tavsiye ederiz.
(bkz: haktan akdoğan)
(bkz: the sims 2)
(bkz: kimmiş o ya)
diğer gezegenlerde kızlar teklif ediyormuş, söylemine kanan er kişinin beklentisidir.
kavanoz dipli kürede ölümü beklemekten daha orjinal bir fikir olabilir bu.
tanrı'nın 'yürü ya kulum' demesine bakar.

+kaç zamandır kriptondasın?
-üç sene oldu hacım.
+niredeydin daha evvel?
-dünyadan geliyorum ben
+bizim clark'ı tanırsın o zaman.
-benim kayınbirader yau.
bu gece odamda çömelerek yapacağım eylemdir. size uzak diyarlardan getirmemi istediğiniz bir şeyler varsa söyleyebilirsiniz.
ciddi anlamda yaptığım eylemdir. bir gün kaçırılıp uzak bir galakside hak ettiğim yeri bulacağıma inanmaktayım.
Arkadaşlar uzaylılar bizi napsın allasen bi durum durduğunuz yerde yav.