bugün

Sabah 6:15. Buyuk bir patlamayla uyaniyorsunuz. Pencereden bakiyorsunuz ve o da ne? Bogaz Koprusu, o koca kopru gozlerinizin onunde bogazin serin sularina gomuluyor! Hava kizilimsi bi renge boyanmis, ciglik sesleri arabalarin alarm seslerine karismistir.
trafiği görünce geldikleri yere kaçarlar.
Amerikayı bırakamayacaklarından istanbula uğramazlar.
(bkz: uzaylıların amerika takıntısı)
saniye saniye mobese kameralarındaki saldırı görüntüleri izletilir.
dünyaya saldırmadan önce bu uzaylı akıllı adamsa fizibilite çalışması vs yapar.

bakıyor, üç kıtanın kesişim yeri türkiye, bu durumda istanbul'a saldırması en akıllıca işlerden biridir.

belki çorum veya yozgat boğazlıyan'ı da düşünebilir ama aklı varsa boğaz manzarasını izler ilk.

sonra saldırıp siker amk, ne yapacak. ışınlı silahlar, robutlar, ordular vs.

bizim millet siktir lan diyip haydarla dalar, ölür vs.

gitti istanbul, ayasofya'da da kendi dini vecibelerini yerine getirir.

uln bir de müslüman çıkıyormuş, gör o zaman tantanayı.

"cehape döneminde taşlanan mağdur uzaylı kardeşlerimizi biz getirdik" olur.
(bkz: biz uzaylilari kovalamayi da biliriz)
muhtemelen bu olaya okan bayülgen' in yorumu ''havalar soğuktu, ondan saldırmışlardır.'' olurdu.
millet telefonlarının kamerasıyla uzaylı temalı fenomen olucak küfürlü videolar çeker.
(bkz: uzaylı kardeşlerimiz)*
1 dakika sabah uyanıp pencereden baktım ve boğaz köprüsünü gördüm...

Ben hangi zenginim lan....
uzayda en tecrübeli türk olarak cem yılmaz savunma ve saldırı planları hazırlar.
en fazla 1-2 saat içinde götü teslim ederiz.
Ulkede ve tum dunyada kirmizi alarm verilecektir. Turk Silahli Kuvvetleri Tum savunma gucunu istanbula kaydiracak ve nato destegi gelene kadar gerek hava hattinda gerek kara hattinda olum kalim mucadelesi verecektir.
Natonun patriotları, çin'e yeni sipariş ettiğimiz uzun menzilli roketler, israil malı ihalarımız, kaldırım taşı, biber gazı, sapan, döner bıçağı gibi en son teknolojik silahlar ile karşılık verip bertaraf edeceğimiz hadise. Olmadı makarna ve kömür ile işi tatlıya bağlarız, oda olmadı uzaylılar hakkında bir kaset araştırmasına gidilebilir.
fatih terimle geçiştirmeye çalışacağımız hadise. ama lütfen uçaksavarın başına burakı koymasınlar.
benim turbanli uzayli bacilarima sovduler diyen bosbakandan tutun da, palayla uzayli kovalayan esnafa kadar olaylar silsilesi ile karsi karsiya kalabilecegimiz durum olurdu. ha unutmadan camiye uzay gemisiyle girdiler diyen de cikar... biz samanyolunu sizden ogrenecek degiliz.