bugün

entry'ler (1052)

dünya düz mü yuvarlak mı

ulan adamlar ucakla yolculuk yapsalar ufuk cizgisini gorecekler zaten uydu muydu hikaye himmet paralari sahane bunlar fetonun oyunlari.

rasalghul

o.c tanımının ust versiyonu olan yazarlardan buda olsede kurtulsak.

kızarmış patatese döl sıkan kız

çiğ patlicani amaci dışında kullanan adamin sevgilisidir. kiragi caldikca orda burda baslik actiklari gorulmustur.

kendi şehrinin takımını destekleyenlerin aşkı

benimdir istanbul besiktas diye yazar kimlik de.

meleklerin girmediği yerler

devlet malzeme ofisi.

uludağ sözlük facebook tavla turnuvası

An itibari ile rakibimi beklemekte olduğum turnuva.

yazarların efsane futbolculardan kurduğu 11

kasper schmeichel

lizarazu--maldini--ferdinand--cafu

messi-steven gerad--p.viera-c.ronaldo

c.vieri--------gerd müller

şenol güneş e korkudan 1 maç veren tff

adam doğruyu söyledi diye bir maç verdiler ne yani hakem çok mu ahlaklı maç yönetti.

uludağ sözlük facebook tavla turnuvası

benide ekleyin.

neden para basıp dış borcumuzu ödemiyoruz

cheat engine ile parayi 99999999999 yapabiliriz.

asgari ücret in fazla olduğu gerçeği

hayatın hic bir döneminde calismamis emekli babasinin üç kuruşluk parası ile evi nasil çekip çevirdiğinden bir haber ama ortamlarda zengin sansinlar kanka pozlari kasan bir adet mal beyanı.

doktorlar dayağı hakediyor

iki sene önce babami balikesir edremit devlet hastanesine kaldirdik göğsünde ağrı şikayeti ile. ambulans ile hastaneye gittik oturttular sedyeye başladık beklemeye bir saat sonra doktor geldi kardiyo pakey denilen bir testler bütünü var hemsireye onu yapmasını söyledi neyse o işlemlerde bir saat kadat sürdü akabinde test sonuçları çıktı doktor beu geldi bakti bir şeyiniz yok gaz agrisi sanırım dedi eve yolladı. Ambulans ile geldigimiz hastaneden yürüyerek ayrıldık yolda özel hastaneye de gösterelim bunun şakası olmaz dedik özel hastanenin kapisindan içeri girmemiz ile babami ameliyata almalari arasinda on dakika oynadı dört tane stend taktılar adama meğer herif saatlerdir kriz geçiriyormuş ha devlet hastanesi deki doktor mu? evet ağzını burnunu kırdık adami gaz diye eve getirsek uyandigimiz da yoktu şimdi.

hayvanları sevmeyen biri

Hayvan sevmek gibi bir zorunluluğu olmadığının bilincinde olan birisidir. Yahu sever sevmez hayvan dediğin zaman sevimli köpekler mini mini kediler aklına gelip kaplara su koyup iki başını okşayıp sağda solda hayvan hakları deyip sevmiş olmuyorsunuz. Hayvan bak bu çok genel bir tanım bir fareyi,yılanı,bit,kene,hamamböceği,solucan,örümcek,sinek ve daha niceleri bunlar da hayvan bunları da sevsene ya ne olur al bunları da besle onların da başını okşa. Hayvanları sevmeyen insanları sevmiyormuş yok yahu ciddimisin? Ben sevmiyorum arkadaş hayvanları gidip de tekmelemem ya da yaşama hakkına saygısızlık göstermem beni rahatsız etmeyen hiç bir canlıya dokunmam abartıp da bokunu çıkarmayın siz de bu hayvan olayının.

moda sahildeki olaya seks skandalı diyen tipler

Daha ilginç bir nokta şu bu olay patlayalı oldu bir kaç gün okuduk baktık geçtik gitti ben üzerine geriye dönüp bir daha hiç düşünmedim ya da yazma gereği duymadım yahu sizin beyniniz nasıl çalışıyor bu kadar zamandır abinin duruşu ağzı bunları hayal etmekten geri kalmıyorsunuz hayır gizli ibnelik de değil bu dümdüz ibnelik.

eşinizin hangi meslekten olmasını istersiniz

insan olsun önüne ya da arkasına başka sıfat ünvan koymasına gerek yok.

feminizm

Ben bu konuda toplumdaki çoğu kadının tutumunu pek samimi bulmuyorum. Daha çok akıma ayak uydurayım ya da buna ait olayım güdüsü içinde hareket ediyorlar. Derinlemesine baktığımız da iş hayatında kadınlara en fazla zararı veren yine hemcinsleri. Erkekler herhangi bir pozisyon için rekabet içindeyken cinsiyet ayrımı yapmaksızın rakip olurken her zaman kadının rakibi yine kadındır iş hayatında. Duygusal açıdan bakarsan genelde hep aynı erkeklere aşık olup rakip olurlar. Abla kardeş arasında bile bu sürtüşme rekabet hep vardır. Tabii olayın bir de sürekli dillendirkleri kadını metalaştırma obje olarak görme kısmı var ki bunu da yine yapan kendileri. Neden bayanlara yer veriyoruz ? Neden bayanlar her zaman önden ilerliyor ya da koltuğumuzu veriyoruz üşüdüklerinde ceketimizi ee feminen davranan senin bunlara ihtiyacın yok kadınsılığını ön plana çıkarıp bir takım pozitif ayrımcılıklar ediyorsun sonra metalaştık diye bağırıyorsun.

bağcılara taşınacak birine tavsiyeler

felsefe,tarih,siyasal konularında bolca kitap oku kültür seviyesi olarak güzide yerleskemizin insanlarindan geri kalma.

işçilere verilen zengin menü

burada dehşet bir algı dönüyor alan razi veren razi olduğunu hic sanmiyorum bir seye itiraz edebilecekler durumdalar mi acaba bir tepki bekliyorsunuz? bizim insanımız da ne yazik ki bu var aman canim müstehak onlara sesini çıkarmayan koyun sürüleri yahu tuzun kuru havadan atip tutuyorsun adam sekiz tek zeytin ve bir dilim kasara cocugunun egitimini harcligini temel ihtiyaçlarını riske atmak istemiyor bu ne demek farkinda misiniz? ayrıca sağda solda bu cok iyi daha beterlerini gordumculer türemiş gorduysen ses cikartan sen olsaydin kardesim bu iyi yaaaa buna ses etmeyin demek nasil bir zihniyet kahvaltıda salamlar receller krepler tostlar sıra sıra caylarin envai çeşidini icip bu iyi hadi ordan boktan zihniyetler sizi.

domates biber patlıcan deyip milyonları cukkalamak

domates ve biber dokunmadi ama patlican degince sesler yükseldi haliyle.

bir kızı siktir etmek

kız bulsalar ayaklarını yalayacak ibneler neyin kafasında. sözlüğe bak açılan başlıklar cinsel açlık dolu girilen metinler abazanlik ve apis arasi kokuyor gelip siktir edeceklermis hadi lan ordan küçük sevimli köpekler sizi.