bugün

entry'ler (1308)

warner bros pictures

Warner bros. pic. kurulduğunda Osmanlı'nın hala varlığını sürdüğünü öğrenip ufkun genişlemesi...

uludağ sözlük uzay araştırmaları kulübü

rezervasyon edeyim şurayı bişey bulunca paylaşayım.

cinemaximum un protesto edilmesi

gitmeyin kardeşim, o paraya IMAX varsa başka yerde daha ucuza ona git. neden firmaya bok atıyorsun seni zorla mı soktu salona. ülkedeki en iyi sinema salonudur kendileri. hayır ne kadar ekmek o kadar köfte misali 15 liraya girilen sinema 360p seyredilen internet filmine benzer...

babanızdan öğrendiğiniz en güzel şey

haram yememek, kitap okumak, erdemli olmak, dostluk... uzar da gider.

chpli belediyeler

bakın hydroseeding diye bir teknik var o çıkmasın fena dalga geçerim bu şekilde çim ekilen alanlar mevcut. sonra bulurum başlığı şimdiden reserve ediyom...

fenerbahçe

verembahçe.

16 10 16

bu tarih muhabbeti nedir bazı yabancı kaynaklı sitelerde de gördüm, sanırım ufo muhabbeti dönüyordu bilen varsa aydınlatsın yahu...

bölgelerin en gelişmiş şehirleri

egeliyim öncelik izmir olmakla beraber Manisa da onu hızla takip etmektedir.

boşnak saxosu bilinmi deyince gözü parlayan kız

e o zaman siz de izmirli siniz diye dusunulebilecek olay...

pokemon go oyununun morel bozması

moral bozulur da, morel ne olur bilemem...

sokakta giyimini beğenmedinizi dövme hakkı

o zaman bundan sonra hepimiz birbirimizin giyimine göre dalalım sağa sola.
bu olay olduğunda Amerika da yaşayan bir arkadaşım bayram ziyareti için Türkiye' ye gelmişti bana sordu burda insanlar neden birbirlerine hiç saygı gostermiyor diye ben diyecek cevap bulamadım. çünkü 5 dk once trafikte birine fena bağırmış çağırmıştim sonra dedim ki bizi büyüten nesil bize hoşgörü yerine kin ve nefret aşıladı, şimdi bu nesil de şort giyene tekme atmayı ülke kurtarmak saniyor.
çocuklarımızı iyi egitelim çünkü bu yanlıştan ancak onlar bizi döndürebilir...

bekaret

ruhun bakire olmadıkça sadece bir zardan oluşan tabu...
erkek egosu tatmin aracı...
kadını baskılayan bir düşüncenin ana teması...
anal ve oral seksin olduğu yerde salak erkekleri kandırma aracı...

the conjuring 2

entry'lere kısaca baktığımda kimsenin gerçek bir hikayeden olduğunu yazmadığı, uzun zamandır çekilen en iyi true story filmdir.
YouTube ile aratırsanız filme konu olan olayın belgeselini ve gerçek görüntülerini izleyebilirsiniz...
ayrıca Vatikan'nında kabul ettiği ama müdehale etmekte geç kaldığı olay az kalsın Ed ve Lorraine Warren ' in ölümüne sebeb olmaktaymış.
ayrıca parapisişik çiftimizin kitabını da okumanızı tavsiye ederim (ing) Türkçeye çevrildi mi bilmiyorum ama gece uykusuz bıraktığı kesin.
kitap da yeni gelecek filmlerin ikisinden kesin olduğunu anladığımız iki vaka daha var bu benim düşüncem. özellikle ilk filmde annabelle diye bir demonic oyuncak var tahmin ettiğim gibi yönetmen ikincisinin 2017 de gösterime gireceğini müjdelemiş...
kısa kesemedim çünkü dünyada kanıtlanmış ama sonrasında inkar edilmiş böyle bir vaka çok etkili şekilde sinemaya uyarlanmıştır.
çekimleri sırasında da Lorraine Warren
çekim yerlerini bir tür arındırma ayini yapmıştır...
neyse daha fazla merak duyanlar araştırsın elim kolum yoruldu...

aziz yıldırım

o bu ülkede cemaat yargıyı eline almış Fenerbahçe nin teslim olmaması için hapis yatmış ve daha sonrasında ifadesi alınan fetöcü savcılar tarafından itiraf edilmiş bir kumpasın mağduru. dik duruşu ve Fenerbahçe camiasını da yüreklendirmesi efsane olan.
fakat futboldan anlamayan, iyi bir şirket yönetebilecek iken maalesef feneri yöneten adam.

windows 10 wifi sorunu

Windows işletim sistemleri serisi 8 sürümüne kadar her yazılımını her bilgisayarda çalışır modunda üretmiştir. fakat Windows 8 ve 10 sadece belirli bir tarihten itibaren çıkan bilgisayarlarda stabil çalışabilir bir şekilde tasarlanmıştır.
bunun nedeni de bilgisayar içerisinde bulunan kartların chipsetlerinin kullanmak istediğiniz Windows sürümüne driver yani sürücü üretmemiş olması muhtemeldir.
bu durumda da başlıkta olduğu gibi wi-fi kartı sorun çıkartabilmekte.
Windows bunun için kendi imkanları ile her karta bir sürücü güncellemeye çalışmakta ama asli işi de bu olmadığından biraz aksaklık olmaktadır.
yani boku Windows a atmakta sonuç değildir. pc neye uyumluysa o işletim sistemini kullanmalısınız.

izmirli kızların ahlakı bozması

Gaziantep te bebeğe tecavüz edenlerin de ahlakı düzeltmeye çalışarak onlara cevap verdiği rivayet olunur.

nasıl bir nefrettir izmire.

teorim bu tür başlık açanların en az bir kez izmirli bir kız tarafından red edildiği gerçeğidir...

kocasını 300 erkekle aldatan kadın

300 spartalı kadın olarak da bilinir.

mustafa kemal atatürk ü sevmeme nedenleri

yahu sevmeyebilirsin, bende senin sevdiğin birçok zat-ı sevmiyorum.

ama durmadan yok öyle sevmiyorum yok böyle sevmiyorum dediğin zaman terbiyesizlik yapmış oluyorsun.

ya ben sana sev demiyorum kendi halinde yine sevme bize bunu söyleyince nasıl bir haz alıyorsunuz.

aslında sadece sevmediginizi söylemek için sevmiyorsunuz, yoksa gerçekten sevmeseniz adamın temelini attığı ülkede ne işiniz olurdu dimi sktirip gidersiniz biliyorum, öylede delikanlı tiplersiniz halbuki, severim sizleri...

laiklerin kendilerini elit kesim olarak görmesi

dinci, gerici zihniyetin de kendilerini daha alt tabakada görmesi durumuyla paralel bir bakış açısıdır...
şimdi birileri bana hep sen elitsin ben daha aşağıda bir zümreyim dese ben bile bir süre sonra buna inanırım.
olay kafada millet sen kendini öyle görme önce ki toplumun bakış açısını değiştir...

gece üst kattan gelen misket yuvarlanma sesi

https://seyler.eksisozluk...en-misket-yuvarlanma-sesi

başlık çalmak tamam da entry bile araklanmış kendine özgün bir şeyler yazmak çok mu zor...