bugün

kabus görme sebebidir.
saçma sapan rüyalardan sonra denen cümledir
"insanların rüyaları doğrudan beyinle alakalıdır.o zaman nasıl oluyor da kıç açıkta kalınca insan saçma sapan rüyalar görür" sorusunu sorduğum başlık.
kıçın açıkta kalmasının sadece rüyada değil, her zaman tehlike arz ettiğini bilmek lazımdır.
sabahleyin ağrılar içinde uyanmamıza sebep olan iğrelti durum..
uyurken kıcın acıkta kalması halınde pireler için uygun uçuş alanı hazırlanmış demektir. (bkz: kıcında pirelerin uçuşması)
kıçLa beynin bir oLduğunu var sayarsak insanın kabus görmesi oLasıdır...ataLarımız uydurduğu bir şehir efsanaesidir...

-ya dün bir rüya gördüm korkunçtu
+kıçın açıkta kalmıştır
-yoo
+ben atayım Lan...ne dersem o
yalnız yattığının belgesi,yanında biri varsada sallanmıyorsun uyarısı,spor yap kıçın küçülsün. rahat olanı bu.
pencere açık ve mevsimlerden kışsa, kıç felcine yol açabilecek durum.
+ şş lan.
- he?
+ ruyamda sen, ben, hiro nakamura bide saruman maça gidiyoz.
- kimin maçına?
+ fener, gassaray.
- maçı kim alıyo?
+ eczacıbaşı bayan voleybol takımı.
kabus görme sebebidir.
(bkz: rüyada bluevelve i görmek)
zaman kötü kolla götü mottosunu ilke edinmiş insanlar için kötü bi'şeydir. açmayınız, açtırmayınız. hem kötü rüyalara gark olursunuz mazallah..
(bkz: uyurken çatalın gözükmesi)
odanın pis kokmasına sebep olan durumdur. zira kıç kapalıyken osuruk kokusu yorganın içinde hapsolur.
kahvede esli batak oynarken ortaginizin (bkz: nida unsal) olmasi ve tukrukler sacarak koz ver diye bagirmasi en buyuk isaretlerdendir. bir de uyandiginizda beliniz tutulur ki gununuz rezil olur.
(bkz: bu da boyle bi animdir)
http://img98.imageshack.us/i/deliksizuyku1uo.jpg/
kabus ve türevleri rüyalar görüleceğine dalalettir. ütopik, bilim kurgu tarzında aptal saptal rüyaların görülmesi de muhtemeldir.
hoş olmayan rüyaların görülmeme sebebi olabilir.
serin serin yatmanızı sağlayan uyku pozisyonudur.
kendi gazından bayılmalara kesin çözümdür. kıçınızı açıkta bırakın ve artık uykunuzda bayılmayın. isviçreli bilim adamları tarafından test edilmiştir. *
2 haftadır sıcak havalar yüzünden yaşadığım olaydır. en son rüyamda çıplak olarak otelden kaçıyor olarak görmüştüm kendimi.
ertesi güne büyük boşaltımlar gerçekleştirebilecek olan durumdur. *
bu durumda rüyada bülent ersoy la sevişmek mümkündür
oldukça tehlikeli bir durumdur ki şöyle bir kabus görmeniz mümkündür:
(bkz: rüyada bülent ersoy la sevişmek)
(bkz: rüyada bülent ersoy olduğunu görmek)