bugün

halk arasında küçük ölüm diye de adlandırılan eylem çeşididir.
(bkz: doğanın yumuşacık dadısı)
Gittiği yerden bir türlü gelmeyen şey.
an itibariyle çıplak olarak yapılacak eylemdir. * *
lazım ama kaçıyor; halime teyzenin salı pazarından aldığı külotlu çorap gibi, öylesine zamansız öylesine seksi.
Çok garip birşeydir.

Ders 10 da zannediyordum. Yataktan bir türlü kalkamıyorum. ikinci derse bakayım dedim, O kaçtaymış. bi baktım ilk ders 11 de. Uykum kaçı verdi.
iş günleri yani hafta içi 5/5,5 saat yeterli gelendir. çoğu zaman diyelim, arada bir resetleme lazım ama, yaklaşık 7,5/8 saat ile eğer çok yorgun oluyorsa bünye.
tabi haftasonu da en erken saat 11.30 kalkmak kaydıyla. (en geç 12.30)
Dış dünyayla bağlantın yok ama yaşıyorsun. Sihir gibi.
yarı ölüm. gafillerin bile çeşmesi.
Henüz uğramadı.
psikolojik olarakmı, gerçekten uykusuzluktanmı, bir hastalıktanmı acaba anlayamıyorum ama sürekli bana gelen şey. Geçirmek için bir çözüm arıyorum ama bulamıyorum. Bir gün yolda uyurken kaybolcam diye korkuyorum o kadar da derin uyurum.
ortalama 28 saniye sonra başka bilinçaltına itileceğim gerçek.
kaçınca kolay kolay gelmez.
ayağına kadar git yalvar yakar türlü maskaralık ondan sonra paşa gönlü isterse, o da belki.
ama benim gibi zorla kaçırırsan uyumayacağım diye diretirsen,
geçti borun pazarı.
bir daha önümüzdeki gece uyursun.
sol frame e gelmesi büyük lütuftur.
Bu aralar pek düzensiz olan. Bu saatte hala ayakta duruyorum, gelsene artık lan.
dünyanın en güzel ihtiyacıdır. hele ki çekyatta uyuyakalıp, kendi yatağınıza nasıl ve ne zaman geçtiğinizi bilmediğiniz zamanlar...
Aşıklardan başka herkesin sırtını yere getiren pehlivan.
8 de dersim var zındık neredesin dediğimdir.
geceleri gelmez gündüzleri gitmek bilmez.
şu an yavaştan üstüme üstüme gelen haldir.hayır yani bu saatte gelmenin ne anlamı var ki yarın 14 35 te dersim bırak takılayım sözlükte rahat rahat illa son ses müzik mi açmam gerekiyor yani gitmen için.
zaman kaybı mı yoksa sevdiğim bir şey mi karar veremediğim eylem. ikisi de olabilir.
gelendir.
gelip gidendir, kafasına göre esendir..
çok sevdiğiniz ama değerini kaybettiğinizde ya da uzaklaştığınızda anladığınız insanlar gibidir. fırsatınız varken hak ettiği değeri vermezsiniz, elinizden kaçınca 15 dakikası için dünyaları verecek hale gelirsiniz.
terli iken içtiğiniz buz gibi su veya çişinizi uzun süre tutup yaptığınızdaki orgazmın benzeri.