bugün

En güzel ve etkili rahatlama yöntemi.
Gelmiyor bu gece. Moraller bozuk.
Bu aralar hasret kaldığım şey. Neyse şurada az kaldı bayrama. Sabırla bekliyorum.
birazdan kendimi kollarına bırakacağım sevgili.
çocuk doğduktan sonra kıymeti anlaşılan şeylerin başını çeker.
ihtiyacım olan şey.
Etkili bir sakinleştirici. Bazı zor zamanları antidepresan takviyeli uykuyla atlatabiliyor insan.
hayatım her biraz daha boka battığında daha da çok dibine düştüğüm kuyu.
beynim sorunlarla başa çıkmak yerine uyku moduna girip bu saatlerde yaşıyor muyuz diye dürtüklüyor.
ed: üstteki yazarın sıcak duş alması lazım.
Bu gece bana gelmeyecek herhalde. Burnum ölesiye tıkalı ayrıca başım çatlıyor.
bende birkaç gecedir olmayan. yarın üniversitenin ilk günü ve 9.30 da dersim var. lanetlenmiş gibi hissediyorum.
varla yok arası, bünyemin muhafazası.
Her gece sarıp sarmalayan Karaşın sevgilim.
o beni tanımaz ben de onu bilmem.
canım benim, yine sana geldim. bas tuşa kapanalım. hiç açılmasak da olur.
çok düzensizleşirse ya da önemli ölçüde azalır ise Dünya üzerinde insana bahşedilmiş en büyük nimetlerden olduğunu anlarsınız.
yüce tanrı herkese rahatlık versin. müsadenizle dostlar.
iyi bir uyku istiyorsanız güneş battıktan hemen sonra yemeyi içmeyi bırakın ve iyice uykunuz gelene kadar bekleyip hemen yatağa gidin.
gece şekeriniz düşüp açıkacaksınız ve sabah zımba gibi kalkıp kahvaltıya saldıracaksınız.
ne kadar uyursam uyuyum eskisi gibi olmuyor. uyandığımda dayak yemiş gibi, halsiz, yorgun ve hala uykusuz uyanıyorum. nerde o yaş 17 uykuları 3 gün deliksiz uyurdum. ihtiyarladık artık.
yavaştan benliğimi ele geçiriyor. kim bilir ne göreceğim rüyamda yine.
yorgun düşüp uyumaktan bıktım.
Aynen öyle kafa meşgul sürekli.
Dertli olduğum konulardan birisi. Gün geçtikçe içine ettim ama normal insanlar gibi uykumun gelmesini çok isterdim. Yorgun düşüp uyumaktan bıktım.
birazdan pc başından kalkıp uygulamaya gideceğim şey. hedefim saat 6'ydı ama buraya kadarmış demek ki. belki bir ihtimal telefondan girerim reklamlı reklamlı.

Vallahi zor oluyor kafayı kaldıramıyorsun sabah bide erken uyandıracaklarsa.
birazdan pc başından kalkıp uygulamaya gideceğim şey. hedefim saat 6'ydı ama buraya kadarmış demek ki. belki bir ihtimal telefondan girerim reklamlı reklamlı.
Kafka'ya göre yeryüzünde en suçsuz nesnedir uyku.
Gündüz görev, gece nöbet olunca işte gözlerime çöktü bu uyku.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar