bugün

gerçekten kötü bir durumdur. kişi gün içerisinde çok güçsüz kalır, olur olmadık yerde uykusu gelir. esnemeler falan filan.. sağlık açısındanda dikkat edilmesi gerekmektedir.
final sınavları sırasında üniversite öğrencilerinde sık görülen durumdur. son final sınavının ertesi günü akşama kadar uyuyarak düzeltilmeye çalışılır.
kilo vermeye kalkanlar için özellikle de normal bir yağ kitlesine ulaşıldığında kilo vermeyi zorlaştıran bir etmendir.
lanet bir şeydir. bunun ne kadar sağlıksız olduğunu bilmek ise diğer taraftan lanetler insanı.* sıkı bir proje için gerekli zamanı kazanmanıza yardımcı olurken mental anlamda bir süre sonra çökmenize neden olur o nedenle tavsiye edilmez.
en azından bozulacak bir düzene sahip olma anlamına gelir. ancak kendini bildi bileli uyuma güçlüğü çekenlere göre daha şanslıdır bu durumdan muzdarip olanlar, bu da gelir, bu da geçer derler. haklıdırlar da.
genelde insan hastalandığında başına gelen durumdur. uykusuz geçen gecelerin sonunda garip uykulu dönemler başlar insan bünyesinde.
insanin gunduzunu ve gecesini karistirdigi durum.
asosyal olmakla pareleldir. geç kalkmak zorunda kalırsınız. siz kalktığınızda gün biter.
sözlükle birlikte başlayan geçici durumdur.
içler acısı bir durumdur. ama bu saatte sözlüğe entry girebilmek gibi güzel bir sonuç doğurur. eğer ki bu düzen bozukluğu uzun yıllar devam ederse, o artık bir düzensizlik değil, bir düzen olmuş demektir.
uyku düzenim hiç bir zaman bozulmadı. bu saatlerde yatar aksam altıda kalkarım.
içinde bulunduğum durum. Sabah olucak 1-2 saate ben hala ders çalışıyorum uykum yok gibi bir şey.
Var mıydı diye sorulacak yazarın beyanı.
7 den once uyuyamıyorum. 4 de 5 te uyanıyorum. Gün bitiyor. Ayılmam saat 10 u buluyor. Çok fena tosladım galiba.
Depresyon belirtisi.
Çok kotu birşey ...
Uyanmam gereken saatte uyuyorum aq. En iyi yöntem bir gün boyunca hic uyumayıp akşam erken yatmak. Kac gündür yapmaya calısıyorum ama yine uykuya yenik düşüyorum ama bugun kararlıyım uyumicam! insallah artık duzene sokacam. Daha duzenli ders çalısabilmek icin okulu bıraktım simdi eskisinden daha kötüyüm.Bu böyle gitmez.
En çok sözlük sahiplerinin işine gelir. Benim uyku düzenim bozuluyor onlar kazanıyor, ben aşık oluyorum onlar kazanıyor, ben sevgilimden ayrılıyorum onlar kazanıyor.

Üzerimden herkes kâr sağlıyor, bir kendime fayda sağlayamıyorum
Hayatımızda bazı şeylerin yolunda gitmediğinin göstergesidir. Genele baktığımızda sorun yokmuş gibi görünse de özele inmemiz gerekir ve özel hep ruh kanseri insanlardır. Ruhunuzu aynı kanserin vücudu sardığı gibi sararlar bazen son evreye kadar anlamazsınız. Ben de anlamadım. Geceyi seviyorum sandım. Halbuki yağmurdan sonra çıkan güneşi ne kadar çok sever insan. Ben de o kadar seviyorum gündüzü.
Yıldızlı bakınız vermeyi unuttum ay çok duygusalım sözlük.
Gündüzü geceye çevirir.
Son bir haftadır benim. Kendimi call of duty e kaptırdım gece gündüz düzenim bozuldu aq. Çok değil 1 hafta öncesinde sabah 7de kalkıp güne başlarken şimdi 6da yatıp 12de kalkıp güne başlıyorum.
insan hayatında 3/1 bölümünü uykuda geciriyor. Buna bakılırsa uyku insan vücudu icin en büyük gereksinimdir. Bağışıklık sisteminin verimli calısması icin iyi bir uykuya her zaman ihtiyacımız vardır. Psikolojik ve Fiziksel rahatsızlıklardan dolayı uyku bozukluğu gelişebilir. Psikolojik sorunları olanlara tavsiyem stres ve stres türlerinden katiyen uzak durmanızdır.