bugün

entry'ler (337)

dünyayı dönüyor zannetmek

Bir ip vasıtasıyla çevrilmiştir. Hızını alınca duracaktır.

(bkz: Fırıldak)

erkeklerin sadece bir kez aşık olması

Kesinlikle olmayan şeydir. Yok öyle bir sey. Bizzat kendimden biliyirum. Ne kadinlar sevdim lan.

r leri söyleyememek

Söylemek isteyip de söyleyemediğimiz bunc...

Şaka şaka, telafuz kusurudur.

ne o öyle bağıra çağıra

bazen bir bakış biçimidir. bir ara böyle birine denk geldim ama nasıl bağırıyor var ya ertesi sabah bakkala giderken konu komşu aha böyle bakıyordu suratıma.

içinde sik kelimesi geçen başlık açmak

(bkz: marketten prezervatif alirken sikilmak)

zombiler gerçek olsa hayatta kalma planınız

dünyada zonbi olmamış bir kişi bile kalmayacaksa kendimi zonbilere ıstırtmak. o kalan son kişi kurtarıyor hep insanoğlunu.

insan olmaya ceyrek kala

yalnızsa gerçekten, bir türkü söylemesini salık veririm.

irankedisi

ithal kedi, ülkede kedi mi kalmadı?

beli dövmeli kız

ilk sibel kekilli de görülmüştür ya da seksle bağlantısı sibel kekilli ile kurulmuştur.

babayı telefona kaydetme şekilleri

birader. kendisi bir gün bana çok ciddi bir şey anlatırken 'bak şindi birader' dedi, o günden sonra kendisini böyle çağırır oldum.

kızların erkeklerden daha duygusuz olması

geceye bırakılacak gerçeklerdendir. ne kadınlar sevdim genşler, duygusuzdular.

her şey seks değildir

her şey seks değildir ama seks her şeyin nedeni olabilir. lan karıya kıza yaranacağım diye köpek gibi ders çalışıp okul birincisi olanı biliyorum ben. 'ay cihaaaaan, çok zekisin hadi sikişelim' lafını duymak için köpek gibi ders çalıştı lan.

hatta bir tık ilerleyip şöyle bir şey bile söyleyebilirim, büyük mucitlerin yüzde bilmem kaçı sırf sikişebilmek için, sırf karıyı kızı etkilemek için icat etmişlerdir.

daha da basitleştirebilirim, günlük hayatta yapılan her şey karşı cinse yöneliktir. tüm dünya erkeklerden oluşsaydı ya da kadınlardan ne spor salonları, ne kıyafet satan mağazalar, ne makyaj malzemeciler olurdu. her şey seks yani.

bu bile.

sözlük kızlarının fotoğrafları

gecenin bu saatinde ben yüzümü, saçlarımı komple çıkarıp rahatlamaya çalışırken bunların suratında eyeliner var, kadınları anlamıyorum sözlük.

boşalma sayısı arttıkça azalan sperm sayısı

bir kereden de bir şey olacağının kanıtı. hiç olmadı doğurtganlık kat sayın azalıyor işte. doğurtganlık kat sayısı bu boru değil.

gecenin gerçeği

herkes herkesi aldatır. sadakati siktir et.

bir kere siksem nolur yani

biri 'tamam lan gel sik hadi' dese çük gibi ortada kalacaktır. 'ta... tam... tamam mı dedin sen? bi dakka lan noluyor şimdi?'

sözlük yazarlarının itirafları

geçenlerde bir videoya denk geldim, speedy mustafa'nın videosu. tamam biraz geç kalmış olabilirim izlemek için. videonun bir yerinde 'kafam düştü lan, gene öldüm lan' diyor ya hani. yemin ediyorum onlarca defa izledim, gene öldüm lan kısmında takılıp kalıyorum. gene öldüm lan ne ya. o nasıl bir laf.
şimdi itiraf kısmına gelelim, dibi her gördüğümde o çocukla aynı tonlamayla gene öldüm lan diye bağırmaya karar verdim.

parklarda yiyişen türbanlılar

lezbiyenlerdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=oa4K3EWwV8Q

kavga başlatıcı diyaloglar

-lan şu öndeki dallamanın elinden tutan kadın benimki değil mi lan? bir baksana göt aynı göt.
+yok abi yengenin götü öyle mi allah aşkına, iyice psikopata bağladın sen de.