bugün

entry'ler (3803)

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

Ben bu kızlardan çok daha iyi yapıyorum. Geçen bir profiterol yaptım akıllara zarar en son manit yerken parmağını ısırdı.

kendinizi nasıl hissediyorsunuz

Çok iyi hissediyorum. 15k maaş gelir vergisini bile şirket karşılıyor 5 gün mesai 2 gün izin üstüne ekstralar yaşanılan yer insanların bolca tatile geldiği sahil kasabası . Daha nolsun.

gönül sofrası bitez

Geçenlerde adliye çıkışı denk geldim çok güzel nezih bir ortamda ev yemekleri hizmeti sunuyorlar. Fiyatlar da gayet makul malum bodrum piyasası ancak bu fiyata bu tarz kaliteli ürünleri bulmak zor. Sanırım artık öğle yemeklerini yiyebileceğim düzgün bir yer buldum. En azından milaslı çingeneler işletmiyor.

kadınların cinsel özgürlüğünü destekleyen erkek

Destek de veririm saygı da duyarım ama iş orospuluğa gelirse yallah kim siktiyse onun kucağına.

işe diye çıkıp alem yapan kız

Bunu da duyduk çok şükür, yakın zamanda işinden olan bir kız var tanıdığım, meğerse bir haftadır işe diye çıkıp berkecan senin Mert benim Taner senin derken gezmedik ev bırakmamış, bir de reglim gecikti diye kriz geçiriyor utanmadan.

dislokasyon

Sanırım beni gavat yerine koymaya çalışan bir flörtüm var, bir zamanlar bana iş sahibi ol seninle evlenip gitcem buralardan diyen kız seviştiği başkasını anlatıyor bana. ilginç ve hala utanmadan yüzsüz gelmiş ne zaman gidiyoruz diyor.
Seninle benim gidecek bir yerim yok. Hayır kimsenin kimseyle sevişmesiyle de derdim yok. Ama benimle flörtleşip başkasıyla birlikte oluyor ve bunu bana anlatıyorsan benim seninle bir saatlik bir ilişkim bile olmaz.

işsiz erkekle sevgili olmayan kız

Mantıklı kızdır ancak iş güç sahibi olunca işsizken onunla olmayan erkeğin de o kıza yönelmesi ayrı bir gurursuzluktur. Belli ki senin paran kadar karakteri namusu şerefi var.

erdoğan arıkan

Yetersiz spiker. Birileri sayesinde bir yerlere gelmiş başarısız ama arkasındaki birileri sayesinde TRT'den iş koparabilen gundi.

anın görüntüsü

görsel Cennetten yazıyorum.

telefon önerisi

Android Huawei harici çöp ve para israfı.

15 mayıs 2021 beşiktaş ağlama duvarı

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan Ünal Karaman'a atılan iftiralar Beşiktaş'a yarın ecel teri döktürecek sonunda da stadı ağlayarak terk edecekler.

sedat peker vs süleyman soylu

Çok büyük iddialar çok büyük laflar edilmiş bir tartışma, bakalım kim galip gelecek Sedat Peker'in iddiaları ceza evinde emniyet mensubu intihar ettirmeye kadar uzanıyor Süleyman soylu hakkında. Bakalım bakan nasıl bir eylem planına sahip pekere karşı. Merakla beklediğim süreç gerçekten.

mcoco nargile kömürü

Bu kömürü kim satiyorsa uretiyorsa sakın ama sakın olur da denk gelirsiniz almayın denemeyin. Ocakta pişerken sanki evin içinde çöp yakıyormuşsun gibi kokuyor. Şiddetle tavsiye etmiyorum. inşallah birisi bunu görür de faydalanır bu görüşten. Hayat kurtaracak nitelikte bir deneyim paylaşıyorum burada. Ben direk çöpe attım kutunun kalanını. Gerçekten zerre nargile kömürü olmakla alakası yok.

yerli aşıya isim önerisi

Koronasavar
Covidom.

hoşgeldin ya şehr i emui 11

Sonunda Huawei p30 cihazıma gelmiş bulunmakta. Ramazan ramazan mutlu etti beni.
görsel

hoş geldin ya şehri ramazan

görsel
Bugüne özel çukulatalı Mekke cheesecake'i yaptım.

oruç musun

islam Çok iyi be. Tam kapitalist dini varya. Fakiri terbiye ediyor açlık sınırında olanı terbiye ediyor. soran olursa öbür dünyada olacan Ali Koç değil mi

tinder

görsel
Az evel boyle bir profile denk geldim fake olmasına rağmen bu beni aşar ağa dedim kendi kendime. Olum 23 santim tarrak olmaz atık su tahliye borusu mu arıyon amk.

güney kıbrıs taki 50 bin ingiliz asker

Öyle bir şey yok. Gotunuzden element uydurayın, ingilizlere ait güney Kıbrıs'ta sadece bir hava üssü var.

potansiyel tecavüzcü

görsel

Şu tipte kadına şiddet var yolda yürüyenin götüne bakmak var taciz tecavüz ne ararsan var.