bugün

Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Unutma beni, unutama beni
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sen de unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaşırken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni.....

görsel
Senariste tüm dallarda kurgu ödülleri verilmesi gerekmektedir 1100 bölümü aşmış.. 100 kişi saçmalasa devam ettirmez tebrik edilesi insan.
Esmeray'dan dinlenmesi güzel olan bir şarkı.

Ayrıca her şarkı isminden de dizi yapmayın bu da yeni moda oldu, saçma.
1 saniyede telefonla aranılan ve karşıdaki kişinin 1 saniyede telefonu açtığı süper dizidir.
akşam veya gece çekilmiş sahne sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen dizi.

adamlar anca yetiştiriyorsa demek ki.
geçenlerde gripten yatıyordum, mecburen yatarken öğleden sonra bu unutma beni dizisini gördüm, yaklaşık olarak 4-5 bölüm izledim.

ben hayatımda böyle dizi görmedim, 900 bölümü devirmiş kimin kime tıktıkladığı, kimin kimi dolandırdığı, kimin kimden hamile kaldığı, kimin kimi öldürdüğü belli olmayan dizidir.

bi de izlediğim bu 4-5 bölümde bir şey anladım ki dizi de ki hemen her karakterin kapı-baca-pencere dinleme huyu var ama nasıl bir dinleme, kulaklar uzatılıyor fısı fısır dinliyor herkes birbirini. konuşulan gizli bir konuyken kapılar hiç kapalı tutulmuyor. kapılar hep açık ve sürekli dinleyen birisi var kapının kenarında.

şerif diye bir lavuk var, tam çakma polat alemdar.

ilkay diye bir geri zekalı var ki öyle böyle değil salaklığı falan.

daha sonradan merak edip internetten araştırdım, 15.30-16.30 arası televizyonda en çok izlenen programmış.

vay arkadaş ne kadar boş insanlar var ya. entrika hastasıyız.
sırayla cinsi latifleri pavyona düşüren ne bileyim sonra felç bırakıp öldüren, çiftleri boşatıp aynı gün başkasıyla evlendiren ankara dizisi. Emine diye bir karakter var mesela, herkes öldü sanıyor bunu. Saçlarını sarıya boyayıp geri dönüyor, ben menekşeyim diyor herkes de yiyor. aaa aynı rahmetli emine filan diyorlar, bunu diyenler de ailesi. ben şimdi saçımın rengini değiştirip eve gelsem babama da 'ben manolya karıştırdın canım sen' desem babam doktor doktor gezdirir beni tırlattım diye. Ankara dizisi diye kan çekiyor ama işte, içine psikopat kaçmış bu dizilerin.
800 küsür bölümlük fox tv dizisi. Zannımca oyuncuların hayatı yok. Ya da oyuncuların hayatlarını dizi yapıyorlar. *
ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı, yılbaşı demeden hemen hemen her gün fox tv'de yayınlanan 2 saat süren ankara'da çekilen fazla yapmacık dizi. iyide bu adamlar hiç mi dinlenmez hiç mi yorulmazlar. her gün 2 saat dizi çekmek ne bileyim ben akıl sır erdiremedim bu duruma.
yapımcı nilgün sağyaşar'a sormak lazım nereden buluyor bu dizileri.
düşük bütçeyle yapılabilecek en iyi dizi.
kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan dizidir. efendim üşenmeyip dizinin anatomisini çıkartıyorum bakalım kim kimin nesiymiş ; (ortalama yaşlarını da yanlarına yazdım ki tasvire yardımcı olsun diye)

ali(28) :nazlının ilk kocası olarak dizide yer aldı.aslında ilkayı seviyordur.nazlının bebeği kendisinden olmadığını anlayınca onu bırakıp ilkaya döndü.sonra onuda bırakıp tekrar nazlıyla evlendi sonra nazlıyı tekrar boşayıp ilkayla evlendi (hala ilkyla evli)

nazlı(28) :2 kez aliyle evlendi ancak çocuğunun babası selçuk

rauf(45) : nazlının baba bir ağabeyi.gençken nazlının annesine aşıktı ancak babasına kaptırdı .sonra ilkaya aşık oldu .alinin nazlıyla evli olduğu bir zamanda ilkayla evlenme fırsatı buldu.şimdi ise eski eniştesi ve eski karısının yeni kocası olan alinin kız kardeşiyle evli !(anlamadınız değil mi)

asu(20) :alinin kardeşi. raufun şu anki karısı ancak daha önce raufun nazandan olan oğlu , yavuzun eski sevgilisiydi. hatta rauf oğluna bu kızı istemeye bile gitmişti.

yavuz(20) :raufun nazandan oğlu.asu ile aşk yaşadılar sonra asunun yakın arkadaşı tuğçe ile sevgili oldu sonra onla da ayrıldı.

tuğçe(20):yavuzdan ayrılınca , leventle sevgili oldu.

levent(25, ama rahat 30 gösteriyor) :yavuzun has arkadaşı ama ne hikmetse bütün çıktıkları ile çıkmışlığı var .(asu ve tuğçe)

nazan(40) :raufun eski ramazingosu . yavuzun da annesi .ve nerminin de kız kardeşi. eğer nermin kim diyorsanız ?

nermin(50) : nazlının annesi .nazanın ablası .rauf buna gençken aşıktı. ama bu babasıyla evlendi

emine (25): ilkayın has arkadaşı , ilkayın abisi şerife aşıktı , evlendi de ama abisi eski karısı uğruna emineyi terk etti. ancak şu an özlüyor onu

çiğdem (25): ilkay ve şerifin kız kardeşleri. ancak ilkayın kocası olan aliden hamile .

bu karakterler ve ilişkileri sadece ön plana çıkan benim şu an hatırlayabildiğim şeylerdir.bunları yazarken benim bile kafam karıştı . anlayabilen beri gelsin!
Şu bala ne bala hebele hubala.
Aaaa hubele hubala.p

Fox tv de yayınlanan bir türk dizisidir.
boğazında düğümlenen hıçkırık olayım. unutma beni unutama beni.
esmeray'ın şarkısı.güzel şarkıdır. * *
Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sende unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Unutma beni, unutamam beni
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaışrken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni
fox tv'nin öğlen kuşağından yayınladığı ankara devlet tiyatrosu oyuncularının oynadığı ve ankara'da çekilen dizisi.
güncel Önemli Başlıklar