bugün

Her duyulduğunda kişinin kendisine dönüp, "sende unutma" diye seslenmesi gerekir.
yaptığını kimse yapmaz, asla unutamam zaten.
boğazında düğümlenen hıçkırık olayım. unutma beni unutama beni.
Candan Erçetin versiyonu özellikle sound olarak çok çok iyidir.
Fox tv'nin en saçma sapan içi boş dizisi. Diziye ikinci sezonun ortalarında bakmaya başladım. Emine karakterinin dramından çok etkilendim. Hele annesinin muzaffer karakteri tarafından zehirlenerek öldürdüğü bölüm. Eminenin bir ağlayışı var (bkz: berivan edebali) yıllar geçti o sahneyi unutamadım. Berivan hanım geçen gün instagramda sorular sordu bende bu sahnesini söyledim. En özel sahnelerinden biriymiş. Emine karakterinin hayatına kenan karakteri girince o kadar sevindim ki... tamam dedim emineyi sevecek ve mutlu edecek bir karakter geldi. Gelgelelim diziyi yazanlar dizinin içine ettiler! Dönüşü olmayan hatalar yaptılar. Emine karakterine çektirmediği acı kalmayan şerif karakterini melek yaptılar. Kenan karakterini rezil kepaze ettiler. 5 sezonda diziyi bıraktım. Diziyi başından izleyenler dizinin son sezonunun berbat olduğunu söylüyorlar.
Zamanında fox'da yayınlanan ve 1700 küsür bölüm sürmüş dizi.
https://youtu.be/P_k-LzW2WPk

saat kaç oldu kaç sene geçti.

unutmadım seni unutamadım.
Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Unutma beni, unutama beni
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sen de unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaşırken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni.....

görsel
hatırlayınca içim bir tuhaf oldu bak şimdi.
http://mayatta.com/wp-con...si-1500-bolum-kutlama.jpg
Özlenen kaliteli dizi.
inanılmaz fakat final yapmış. artık kıyametin büyük alametlerinden biri daha gerçekleşmiş oldu.
Tekrarlarıyla bir o kadar sene daha kurtulamayacağız dizi.
inanılmaz..cidden mi..bi zulmün daha sonu desene..
Oha hala mı devam ediyor?
senaryosu her yıl değişen her sene diziye farklı isimlerin girdiği, birilerinin illaki kaçırıldığı, birilerinin illaki yasak aşk yaşadığı, bir çiftin ayrılıp başka kollarda mutluluk arayıp tekrar birleştiği, illaki dizideki bir kahramanın gençlik yıllarındaki sevgilisinden bir çocuğu çıktığı günlük dizi. sonu deniz yıldızı'na benzemeden final yapsalar iyi olacak. bu sezon diziye sevimsiz bir kızı sokmuşlar adı rengin miymiş neymiş tam sopalık bir tip.
unutmamıza fırsat vermiyorlar ki.

her allah ın günü yayınlanıyor arkadaş.

bari bir sezon finali falan yapın.
Ulan ne diziymis arkadaş bu dizi oynarken sünnet bile olmamıştım eşek kadar adam oldum hâlâ devam ediyor.
o hayat benim gibi saçma salak bir dizidir.
reytingi düşmüş dizi. dibe vurmuş resmen eskiden yedinci sekizinci vs sıralarda olurken otuzlu sıralara kadar düşmüştür. bu sezon sonunda büyük final yapıp bitecekmiş.
her gün yeni bölümü oynayan, bitmez tükenmez dizi. millet arka sokakları abartıyor olay budur aga!
Şu bala ne bala hebele hubala.
Aaaa hubele hubala.p

Fox tv de yayınlanan bir türk dizisidir.
temmuz gürkan karaca'nın renk kattığı dizi. 1600. bölüme doğru gidiyor sanırım cesur ve güzel ile yalan rüzgarı'nın rekorunu kıracak. *
Yıllardır devam etmekte olan içi boş dizidir.
özlem rolündeki hatuna aşık olduğum ve kendisini ısrarla dani daniels'a benzettiğim, lastik don gibi uzadıkça uzayan, konusunu bilmediğim ama annemin babamla oturup izlediği, benim de sırf özlem çıktığında yüzüne bakmak için göz ucuyla baktığım sikimsonik dizi.
nihan taşyürek isimli muhteşem güzellikteki taş için izlenebilecek bir dizidir.