bugün

sol frame incelendiğince görülecek olandır.

uzunca yazmaya gerek yok şöyle böyle diye. eskiler bilir, önceden siyaset ve karı kız muhabbetinden çok geyikler dönerdi. sözlük yönetiminin bu duruma bir el atması gerek.
sol frame den daha çok içler acısı olan şey oylama durumudur.
6 ya dad 7 artı oyla dünün beğenilenlerine entry sokmanız çocuk oyuncağı.
çünkü kimse birbirini oylamıyor..
sözlükte abaza ve ergenden geçilmiyor. moderasyonu göreve bekliyoruz.
(bkz: moderasyon göreve)
iki malın * * sözlüğün ağzına sıçtığı haldir.
(bkz: mal mısınız olum)
(bkz: başlık sana kaldı panpa)
dil bilgisi kurallarına uymadığı için silinen 1. entry'im ve sol taşakta sözlüğün içine sıçan laikçi ve dincilerin durumunu görmezden gelinmesi arasında nasıl bir bağ var acaba.
ideolojik fikirleriyle başlık ve entry sıçanların getirdiği haldir.halceğizdir.
sekizinci nesil olmama rağmen sözlüğü sahiplenmiş olmamdan kaynaklanarak beni sinirlere koyan, dertlere sürükleyen haldir. o haldir.
seviyesiz kişilerin kendilerini bir şey sanarak ard arda salak saçma başlıklar açması halinde oluşmuş durumdur. hadi bari açtınız, içine kanıtlayıcı seler yazın ulan.
(bkz: sekizinci nesil bokunu yiyeyim entry yazma)
(bkz: dokuzuncu nesli sabırsızlıkla beklemek)
(bkz: yedinci neslin ıq test sonuçları)
(bkz: dokuzuncu nesil yazar)
reklamı ekşi sözlük kadar iyi yapılamamasıdır. google aramasın da ilk sıralar da gösterilmemesidir.
Saçma sapan başlıklar açan beyinsiz "yazarlar"ın eseridir.
(bkz: uludağ sözlük çok bozdu)
inci sozluk'den hallice.
bir aralar şahsımında üzüldüğü haldir.

herkes bir yerden sonra sistemin parçası oluyor sözlük.
beterin beteri var cümlesindeki ikinci beter.
gayet normal durumdur. ne var arkadaş ne bekliyorsunuz? buradan bilim adamları falan çıkmasını mı? sözlük lan altı üstü ne kadar büyütüyorsunuz işi. beğenmeyen için çıkış tuşu yukarıdadır. evet.
mis gibi sozluk. neyini begenmiyorsunuz ?
An itibariyle üç beş tane onbirinci nesil trolün egemenliğine girmiştir.yakında darbe bile yapar bunlar.
Zerre sikimde olmayan haldir ki hic haz etmem durum yakinmalarindan bahsetmekten. Vay efendim nereye gidiyor bu genclik falan en ifrit oldugum mevzudur ancak bu ne lan;

görsel

Bu ne olum? Yazarlardan birinin nick altina "bacaklarini ayirip bilmem ne" falan yazmak nasil bir aymazlik, nasil bir ahlaksizlik lan? Ne bicim adamlarsiniz olum?

2 sene okur, 3 sene de yazar oldugum sozlukte bi suru sey gordum. Bir suru boktan mevzuya sahit oldum... ama bu nedir abi? Sozluk dedigin sey herkes icin baska anlam ifade edebilir, herkesin burada bulunma amaci farkli da olabilir ama tek ortak noktamiz burasi bizim lan? Bizim beynimizdekilere gore, bizim yazdiklarimiza gore sekillenen bi ortam olum burasi. Sen onun bacaklarini ayir oburu gelsin beni siksin manyak misiniz lan? Hayir ozel mesaj at ne bilim nick altina say sov ama bu sapikligi, bu aymazligi yapma abi. Herkesin anasi babasi var herkesin esi dostu var yaziktir ya.

Aynaniz olsun burada yazdiklariniz. Yarin bir gun yazdiklariniz size kalir, o gun utanmayin. Yuzunuz kizarmasin. Her seyden evvel bir durup dusunun bu yazdiklarimi kimler okuyor diye... en basitinden kiz arkadasina okutabilir misin bu yazdiklarini diye bir dusun.

Okutamazsan, hic yazma. Biz de burada senin igrenc dusuncelerini okumak zorunda kalmayalim.

Biraz utanin lan. Biraz yuzunuz kizarsin. Bu kadar rezil olamazsiniz amk.
artık yeter Dedirtir. modlar ne ise yariyor???!!!!!
eksi sözlük onaylasa da kurtulsam.
Bugün bir kez daha görünen gerçektir. Sözlüğe ulaşılamıyor açıklama yok sol tarafın hali ortada çoluk çocuk değişik hal içerisinde bir derdim vara yazıyorsunuz cevap yok okuyup cevapsız kapatıyorlar önceden bir başlığa aynı günde 2 entry girsen çaylak olurdun şimdi sırf eksi almak için 10 kere saçma sapan entryler giriliyor iyice boku çıktı.

Şimdi bunları eleştiriyoruz diye ceza verirler. Önceden çaylak yaparlardı şimdi ortada yoklar birden gelip silik yapıp gidiyorlar. Aşırı bir başı boşluk var. Bu siteyi seven yıllardır takılan kişiler küstürülüyor ve bu düzenli olarak yapılıyor.

Amaçları para kazanmak günü kurtarmaksa başarılılar ama onun harici çöp hali var. Gerçekten değişik bir ruh hali var buranın gün geçtikçe eriyorsunuz bu gidiş hoş değil. Bunu yıllardır burada olan ve buranın ne günlerini görmüş biri olarak uyararak diyorum. Evet.
yazarları üzmektedir. eskiden üstteki yazara cevap niteliğinde entry girdiğinde 30 gün çaylak oluyordun. ben entry sonuna yanlışlıkla nokta koymadım diye 3 gün çaylak olduğumu bilirim. buraya katı kurallar şart ki ortam da güzel olsun. şimdi iyice fıs olmuş. tasarım da yazarlar da moderasyon da yönetim de bok gibi.
Ne kadar sevmesem de sonuna katar katıldığım yazarın harika tespiti. Teşekkürler belki artık severim