bugün

Uygunsuzkedi: Hunharca yazıyor. Içim sıkıldı.
Otobüste eve gitmesine çok var,feci şekilde tuvaleti gelmiş durumda,ama yeni şapkasıyla çok mutlu.
maçın yeniden başlamasını bekliyor.
(bkz: illedeben) artık bir sevgilisi var.
(bkz: stabil hala uyutuyoruz)
bigbadtrip in canı çok...

şaka lan şaka siktirin gidin.
Hala yalnız sonsuza kadar yalnız.
Kadavra görmektir.
Okula gitmedi hala orgu oruyor, o kazak bitecek ulan modunda.
sırtım ve belim çok ağrıyor. sebebini bilmiyorum.
justin timberlake~ tko' yu dinlerken bu entry' i yazıyorum. hoşlandığım çocuk okula gelmedi onu özledim ve yaslardayım sonuç= 0. hiç iyi değilim sözlük.
hoşlandığım çocuk bana gayınço gel de tavla atak dedi oha olduğm sözlük yia .s.s.s
son aldigim duyumlara gore ceylina bana beste yapmis. adini da ama evlisin koymus. lan o yildiz tilbenin bestesi degil mi?
iç güveysinden hallice. siz naptınız?
harunları da ekleyerek başlıyorum anlatmaya:

immm sey: son günlerin popisi. fake olduğu iddiaları dolanıyor ortalıkta. yine yeni yeniden çaylak oldu.
ac dc dinleyen kiz: nickiyle ilgili baskılara dayanamayıp kendini sildirdi.
karidesen jack in kiz kardesi: o da hesabını sildirdi. yeni hesabını yakında açıkliceğimç
pembeojelihatun: kadın haklarını hunharca savunmaya devam ediyor. ve sözlük erkekleri tarafından baskı görüyor.
serra ivashkovaa: hesabını iki günlüğüne sildirip geri geldi. sanırım deneme amaçlıydı. bu da az çakal değil. neyse arkasından kötü bişe diyen olmadı.
hobiolarakyaparsin: her zamanki seyrinde. atraksiyon yok, yardırıyor.
fransizdanteli: sessiz sakin takılıyor. kimseye zararı yok. sarı saçlarını deli gönlüme..severim.
balon joje: nickaltı her gün dolup dolup taşıyor, isyanlarda. sürekli birilerini çaylak ettirip duruyor. fena sinirlenmiş. gaçın.
illedeben: nickaltı örgütü faaliyetlerine tam gaz devam ediyor. tam bir anarşik.
kim ki bu: boş boş nickaltı girmekten sorumlu.
hadi git simdi: kim ki bu ya uymasa iyi kız aslında.

şimdilik bu kadar. yeni gelişmelerle karşınızda olcaz. esen kalın.
pembeojelihatun: baaaskılaaaar biiiiğğziiii yıldıraaağğğmaazz. o değilde hortumcum özledim seni öptüm seni şeker *
muayen günündeymişler.
kesin bilgi yayalım.
(#23615152) son değişiklikleri sizlere aktarmak için tekrar karşınızdayız:

on birinci nesil manken yazar: immm sey harun abi sinin yeni hesabı. sözlük abazanlarının yeni gözdesi.
karindesen jack in kiz kardesi: soma faciası nın olduğu gün nicklatına " iyi memeler" yazdığı için çok fazla tepki gördü. şu an çaylak sanırım.
pembeojelihatun: son günlerde duygusal modda takılıyor. balık burcu işte netcen. nickaltında tartışmalar gırla gidiyor.
serra ivashkovaa: geçenlerde islami sosyete başlığına girdiği entrysi hasebiynen bazı yazarlardan tepki gördü, nickalatında ufak çaplı bi tartışma döndü.
fransizdanteli: entry hırsızlığı yaptığı yaptığını iddia edenler oldu. kendini sildirdi. itü de devam ediyor diye haberleri geldi.
balon joje: evet biliyonuz silindi. son entrysi 1 metre 10 cm bacaklarıyla ilgili oldu. o da itü de yardırıyor.
illedeben: sesi soluğu çıkmıyo öldü mü kaldı mı nedir.
kim ki bu: çaylak oldu. rahat dursa şaşarım. neyse bi nefes aldı sözlük.
ikizler kizi: ona buna çk ttlsn cnm yha.s.s demeye devam ediyor. entry makinesi mübarek. 5 saniye kuralından şikayet ediyo.
yak bisigara: sözlükte en çok uğraşılan dişilerden biri. hesabını sildirdi. tekrar gelmez inşallah. kendi akıl sağlığı içün.
bnibnibhtrni: türkçülerle savaş halinde. kafayı kırdı iyice. komik ama.
kerevizi patates sanan kiz: bnibnibhtrni ye fena gıcık oluyo türkçülerle uğraştığı için.
pudra dantelli krem kurdele: yazdığı itirafında "son" kelimesi kullandığı için intihar edeceği düşünüldü. dün sabah saatlerinde yaşadığı öğrenildi.

başka kaldı mı ya aklıma bu kadar geldi. evet işsizim arkadaşlar, pazar pazar evde oturuyorum.
ılık ve yağışlı.
immm sey: yine geldi. bu hesap var ya elli kere el değiştirdi gibi hissediyorum. neyse o modların problemi.
ac dc dinleyen kiz: evet yine geldi. twitter sayfası tayfasından. her gece paylaşmazsa bi sorun var demektir.
milyonlarin bacisi: yine geldi. bak bu 3 ü bağımlı sözlüğe. öyle düşün. bildiğimiz karindeşenjackinkızkardeşi işte. yeni biri değil. kafayı memiktolarla bozmuş.
pembeojelihAtun: twitter tayfasıyla savaş halinde. nickaltı her zamanki gibi coşuyor falan sıradan şeyler.
beyin mastürbasyonu yapan kiz: twitter tayfasından. yalnız arada fotoğrafını değiştirse iyi olacak. sıkılıyoz biliyon mu.
cay toksa oralet icsinler: twitter tayfasından yine. hakkında kürt kaşlı sarışın yorumları yapılıyor. elçiye zeval yok.
hobiolarakyaparsin: bir gece twitter adresini paylaştı. herkes uyurkene. gözümden kaçtı sanmasın. sonra silindi tabi.
cicekli siirler bayim: son günlerin popisi oldu. nickaltlarında bi çiçek böcek muhabbetidir gidiyor. hayırlısı.
book degil kitap:uzun saçlı erkek diye dolanıyor ortalıkta. sözlük abazanlarını uyarayım, henüz reşit değil.
noron fakiri: bu parçayı yeni ekledim koleksiyonuma. kendi halinde olduğuna bakmayın, fenadır.
the kezban: silik oldu. kirmizi fularli kiz olarak geldi, sonra nick değiştirip the ragnarok oldu. o da silindi.
melda35: çok pis küfürler edildi nickaltında. ayıpsadım şahsen. bu arada the kezban ın hesabı olduğu söylentileri mevcut.
magnolia grandiflora: sanırım ilk defa bi sözlük avradının yazılarından bahsedeceğim. güzel yazıyor. ben okuyom şahsen.
kim ki bu: sözlükte ortalığı karıştırmadı ama benim beynimi yiyor. tez zamanda silik olması ümidiyle.
hadi git simdi: bu kıza laf yok. kendi halinde.
balon joje: sililndi ama sözlük abazanlarının gönlü olsun diye yazıyorum. 1 metre 10 santim bacaklarını untursak kalbimiz kurusun.
sweet lady: şakaysa çok komik ciddiyse şaka gibi. kukla nın feyki olduğu söylentileri mevcut.
lookin : sweet lady nin erkek hesabı olduğunu düşündüğü için ağır konuştu ve çaylak oldu. olaylar olaylar.

böyle olmuyo ya. ben olmasam boynu bükük kalıyor bu köşenin. kendime bi vekil tayin etmem şart. hadi hayırlı memeler. pardon hayırlı ramazanlar. hehe.
benisizbuhalegetirdiniz: biraz daha erkek taklidi yaparsa kendide inanıp düğününe damatlıkla çıkacak.
bir kadin: görsel
nefes alıyorlar ya yeter.
(bkz: nefes alsın yeter)
Ağrısı var yatıyor. Yazık lan!
beni kim ki bu'dan sonra yazmışsın hortumcum, aşk olsun diye sitem yapmama neden olan tespit.