bugün

Hoş sohbeti olan yazar. Hoşgelmiş efendim.
deadspace oynayan, torrent kullanabilen bayan nesildaş.
Onuncu nesil yazarmış, hoşgelmiştir.*
bayan diyorlar ama inşallah toptur.
şu ana kadar gördüğüm en iyi sözlük yazarlarından biri. gerek üslubundaki sabahattin ali tarzı, gerek rus edebiyatına yatkın tanımlamaları ile çok canım sıkıldı şu entryi girerken. zaten kimse bu kadarını okumuyor.
çok canım yazardır.
bir nick altına girdiğim yorumda cümle içinde kullandığım "kült olmuş" tanımlamasına kafayı fazla takan sırf popülizm yapmak için bu konuda saçma bir duyarlılık gösteren uygulamada "colayı" "gola" diye telaffuz eden kapak yapayım derken kapak olan yazarcık.

edıt: çok doğru popülizm, insanız biz hata yapabiliriz, bu bazı ördek beyinliler için ciddi eleştiri konusu olmuştur, hiç hata yapan ördek gördünüz mü? hayır dimi, konu kapanmıştır.
popülizme popilizm diyen yazarları sevgiyle kucaklayan yazar.
(bkz: hiperaktif)
bakara suresini "makara suresi" şeklinde değiştiren maneviyata hakareti espiri kabul gören bir yazar hakkında girdiğim entrye müdahale eden yazar, olayda şu şekilde gelişti ben kişiler için "kült olmuş" ibaresini kullandım bu arkadaşımızda hemen akabinde "yakışıksız bir uslupla kalitesini gösteren bir entry girdi" benim anlatım bozukluğu yaptığımı ifade etti evet doğru gereksiz sözcük kullanımına bağlı bir anlatım bozukluğu yaptım lakin bunu alaycı bir uslupla entrye dökmesi kendisinin "ego tatminsizliği" yaşadığına en büyük işaret olsa gerek yine bu tip aynı gün içerisinde olur ya insanlık hali! popülizme, popilizm yazmam gibi izah yerine hiza yazmam gibi imla hatalarını kullanıp nick altında servis etti, halbuki yaptığım imla hatalarını, sözcük kullanım hatalarını özel mesaj yoluyla şahsıma iletse kendisine teşekür eder hatamı düzeltirdim. olayın ilginç başka bir yanıda kendisinin de "galiba" ve "gitti" tereddüt ve kesinlik bildiren iki kelimeyi yan yana getirip bariz bir anlatım bozukluğu yapmasıda (mantıksal tutarsızlık) ayrı bir ironi olsa gerek her neyse sonrasında hatasını anladığını belirtmesi iyi bir gelişme fakat yetersiz kendisine her şeyden önce bir "insan" olarak tavsiyem "kusurları örtmede gece gibi olması" sonuç itibariyle insan olmak bunu gerektirir "insan olmak?" .

görsel
(bkz: onuncu nesil silik)
Geri gelmiş yazar,
Hey Allah' ım yav kapıdan kovsalar bacadan giriyor, bacadan kovsalar pencereden dalıyor,
hiperaktif demiş miydim?*
burak yılmaz'ın şampiyonlar ligiden attığı 8 golü unutmaması gereken yazar arkadaşımız.
burak yılmaz üzerinden makara&taşak yaptığımız kardeşimiz.
(#20158656) felaket ateşli yazardır.
birileri söndürsün bu yazarı.
desteğin en alasını yapan,düşünceli yazar arkadaşımızdır.memnun kıldı beni.
Öyle böyle değil, kendisini görmüş birisi olarak diyebilirim ki,
Sözlükte güzel kız yok diyenleri alenen yalancı çıkartan yazardır.
izmir'in kızları güzeldir genellemesi yanlıştır, lakin bu kızı gördükten sonra bu genellemeye tamamen katılır olmam da acayip derece de paradokslara sürüklemiştir beni.
Güzel bir çehre, hoş bir gülümseme, ince bir bel ( öyle böyle değil bayağı ince), fit bir vücut, dünyaya 10 yıl erken geldiğime sinir olmama sebep vermiş yazardır.
Hatunun adonislisi diyeyim ne kadar yakından gördüğümü siz anlayın*
kendisi de entryleri de guzel genc yazar.
harun abi... tanıyamadım valla kusura bakma. *
tatile gitmişiz ama nickaltı yazmamışım çok ayıp ....
okey den hoşlanmayan yazar... a 101 mi oynasak.
karşılıklı takipleşilir mantığıyla takip eden yazardır.
takip edeni çoğu zaman araştırıp yazılarını beğenerek çoğu zaman da pskolojik olarak kırmama isteğiyle takip eden yazar. işte bunlar hep twitterı olmamanın etkileri.
imla hatası yaparsanız sizi yakar tüm bunların dışında o iyi bir insan iyi bir yazar idealist bir kişilik, hemşehrim olmasının yanında sıkı bir atatürkçü,
bir yazar olarak kendisini anlatan en iyi cümle: o bir o bir klasik izmir çizgisi.

edıt: herkesin bir popisi var canım ! ...

edıt: o anladı.
insanlar ne kadar aptal. Genelleme yapıyorum, yazarı tanımam sôzüm ona değil, var olan çarpık insan ilişkileri üzerinedir.
ben kızım, bana yazın, benim için ölün yazarı. kısaca kezban.
(#20412400) dut kıs kıs kıs kıs. yakalayın lan kaçmasın.
güncel Önemli Başlıklar