(bkz: Beni beni bihterini)
her ne kadar kız olduğu görünümü verse de erkek olan yazardır. ılık mı has erkek mi bilemem tabi.
cok deger verdigim bir insan hatirlatan bir nick... oldu mu kaldi mi bi haber ver be.. unuttum ben seni sevmeyi arkadasim gel..
at gibi olduğunu beyan eden yazarımız. Hoş gelmiş.

(bkz: Maşallah)
hoş sohbet yazar. iyidir iyi.

ben sevdim bu yazarı. kanım kaynadı cidden.
sokakların yargıcı asi çocuk...

selamlarımı iletirim kendisine. *
Mahalleden arkadasim ve bayandir ama azerbulbulu hayrani oldugunu ogrendikten sonra aramiz açıldı.

Son olarak kollarindaki ve vucudundaki kıllardan dolayi ayrıca gobeginde biriken pamuklardan eldiven yapip, elimi de bu eldivenle sıkınca arkadaşlığımızı bitirdim.
görsel
troll olduğudüşünülmeyen duygusal yazar.
Onuncu nesil yazar. Yazar yani. Yazıyor filan.
(#23349210) kürtlerin ciddi ciddi fatura ödememesi gerektiğini düşünen kişi.

anayasada öyle diyormuş, sosyal bi devletmiş. işine gelince nasıl anayasa ama demi, nasıl devlet demi.
Sosyal devlet anlayışını tüm vatandaşlar için anlatmaya çalışmış yazar. Tabi (bkz: eşşek hoşaftan ne anlar)
Yozgat'ta bdp ye oy veren 3 kişiden biridir kendisi.

sevimli Kürt. Ehe.
Kürt devleti diye bir safsata uydurmuş yazar.
Devlet?
Ya siz hayırdır?

(bkz: devlet nedir)

Araştırma huylari yoktur muhtemelen.
ben buna kopyala yapıştır yapayım.

Devlet olma unsurları;

insan unsuru: Halk ya da millet unsuru olarak da adlandırılabilir. Belirli bir alanda birlikte yaşayan ve çeşitli bağlarla ortak yaşama iradesi gösteren insan topluluğudur. Bir devleti oluşturacak insanların sayısı hakkında bir alt sınır olmamakla birlikte devletin niteliğine göre makul bir alt sınır kabul edilebilir. Modern yaklaşıma göre millet unsurunun kurulabilmesi için manevi nitelikte bağlar yeterli olup bu manada birlikte yaşama iradesinin doğması yeterlidir.

Egemenlik unsuru: Siyasal iktidar unsuru olarak da adlandırılan bu unsur, Devletin esas kurucu unsurudur. Belirli bir yeryüzü parçası üzerinde yaşayan insan topluluğunun üstün irade çerçevesinde örgütlenmesidir. Egemenlik kavramı otoriteden farklı olarak ülke içinde biricik meşru güç kaynağı olmayı ifade ederken ülke dışında (uluslararası alanda) bağımsız olmak anlamına gelmektedir.

Ülke unsuru: Ülke, coğrafi anlamda bir bütünlük teşkil eden ve sınırları belirlenebilir "resmi" bir kara parçasını ifade eder.Ancak devlet sınırları öngörülebilir bir toprağa sahip olmalıdır. Devletin ülkesi kara ülkesi, deniz ülkesi ve hava ülkesi olarak üçe ayrılır.

Hani sizde devlet? Hahahaha. Çılgın.
tanımam etmem kendisini ama kendisine mükemmel diyebilecek kadar vehameti kapıldığını anladım bu başlıkta.
insanların değerlerini aşağılayan yazar.
Bu hesabimda, ilk konustugum yazar kisisidir. Muhabbetine doyum olmaz ama artik beni basindan saviyor. Kullandi atti bir pecete gibi.
insaatta calisan iscidir kendileri. insaata kacan topunu keseyim diye tehtit etmistir beni.
efendim malumunuz kadın yazarları kokusundan tanırım.. bu da bir hanım yazarımız ama sözlükteki en masum hanım yazarımızn bence.. çok sevimli sempatik masumcanak böyle.. kıyamıyosunuz.. canım benim ya..
Tirnak bulamiyorsan yaprak ye denesi yazar.
"ex yavşadığım" olur kendisi. ver bakalım bi öpücük *
(bkz: arya stark/#23448426) anlayamazsınız.
bir gün tanışıp aramızin çok iyi olacağını dusundugum yazar. Hadi hayirlisi.
(bkz: hoşgeldin harun abi)

kesin.
Liseli olduğuna dair ciddi şüpheler bulunan yazar.