bugün

hakkında entry girilince filminimi yapmışlar diye mırıldandığım olmuştur.
2015 yılında vizyona girecek güzide film.
katledilenlerinsalonu olarak yazarken nickini değiştiren yazar.
kendini mıncıklatmak için sözlüğün tam ortasına atlamış yazar.

kezbanlığın da bir onuru var, sana ilgi duymuyoruz*.
the imam'ın yavuklusudur.

ya da the imam'ın devam filmidir.

hangisini beğenirseniz ona gülün.
bıyıklı ve acayip giyimli kızların erkekleri esir ederek çeşitli işkenceler yaptığı korku ve gerilim filmi.
bıyıklarını gün aşırı alan ve ağdasını aksamayan yazardır. köyünde, başında oyalı yazması, altında şalvarı ile internette seksi erkek resimlerine bakarken daha fazla dahanamayıp, kendini mıncıklatmak için sözlüğün ortasına atlayan bayırgülüdür.
görsel
Kendisi hakkında yaptığı yorumlarla ve yazdığı diğer entrylerle eğlenceli ve zeki olduğunu düşündüğüm hatun kişidir.
(bkz: koştursun efenim sözlükte)hoşgelmiş. nikini değiştirmiş sanırım umarım liseli değildir.
Güzel yazan bir yazar.
entrylerini inceledim. Çok kötü bir yazar.
Uludağ kalitesine göre tabiki. Ulu inciden hallice malumunuz. Kesinlikle bikaç gömlek fazla geliyor. Bence uluda çok düşmanı olacaktır çünkü seviyeyi yükseltiyor.
Neyse, bol bol yazmasını dilediğim klavyesine kuvvet kişisi.
ironinin ne olduğundan bi haber insanların, hakaret, küfür ve aşağılamayla iyi yazar, kaliteli yazar olduğunu görünce çok fena gülen yazar.

altıncı nesil olmuş, mesaj ifşa ediyor nick altından çok bilmiş yazarımız. 2 yıldan fazladır yazıyorum ama nick yeni olunca cahil sanılıyoruz galiba.

hastasıyım bazılarının; her şeyi ben bilirim, sen kimsin ki diyerek konuşmasına ve ironinin ne olduğunu hala bilmemelerine.
(img:#282358)

Adettendir..
(bkz: ragnarok)
Serinin ilk filmi, pardon yazarı. Sıkıldıkça II- Return of the Kezban, II - Revenge of the Kezban, IV- The Kezban is Alive diye gider artık. Testere gibi 7'ye kadar yolu var.*
yazdıklarımdan benim islamcı olduğumu çıkaran garip bir yazar. okuduğunu anlamadan yorum yapaması gerekir.
(#21077075)
doğru demiş kıllı kezban yazarımız.
dönerci bir yazardır.
sadece döner değil, kokoreç de sever.

auf wiedersehen.
celtic girl'e nick altı girdikten 1 dk sonra çaylak olan yazar.
Kokoreç varsa iremga da var demektir. Ağzının tadını bilen yazar.
döner bıçağımi alıp geliyodum çaylak olmuş.
lan bari bi adam gibi kavga edeydiler iyiydi. niye hemen çaylak yaptınız? nah yükselir reytingler.
çawa ne başe uludağ sözlük?

godot'yu bekler gibi beklenen ve 25 dakikada okunan bir demokrasi paketiyle daha demuhraatik, daha müreffeh olan bir ülkede, ifade özgürlüğünün dibine dibine vurmak için 2964.kez sözlüğe dönen; bebek teni kadar narin, kedi cırmığı kadar sivri dilli olan yazar.

biji serok demuhraasi!
(#21493984)

--spoiler--
sözlük yazarlarının kış mevsimine yazdıkları yazılardır efendim
--spoiler--

tanım yapmayı bilmeyen yazar. bu, o başlığın tanımı değil hanımkızım*.
güncel Önemli Başlıklar