bugün

(bkz: ch2 depo arkası satılık kilo full efsun)
Boy 1.80 kilo 65 siz anladınız.
kilo veriyoruz olsaydı gelirdim de , olmaz şimdi kilo almak falan , yok yok.
bazı yazarların katılamayacağı zirve.
"ne kadar yesem de kilo alamıyorum" diyenlerdenim ben, hem de o kadar abur cubura, fast-food'a rağmen. siniriniz bozulmasın sakın.
*
"alalım lan, valla bak, kilo almam lazım. kurudum kaldım iyice" dediğim zirvedir.

ama sırf vücut olarak kilo almayalım. trolleri de çağırın lan onlarda beyinlerini çalıştırsın biraz. hadi bak. sevdim ben bunu. hadi lan ne olacak.
ben yokum arkadaşım. 1.88 boy 89 kiloyum fiziğim tam yerinde çok şükür ama göbek var yinede. bu göbeği eritmek için başlık açın orada birleşelim bence.
annemi yardım etmesi için yollayacağım zirve. rejim yapmayan bir third eye annesi her bireye günlük en az 2 kilo aldırabilecek kapasiteye sahiptir.

(bkz: hamur işi)

(bkz: bulgur işi)

(bkz: kebab çeşitleri)

(bkz: şerbetli tatlılar)
tam bana göre olan zirve. Yiyom yiyom kilo alamıyorum o ayrı mesele !?
en az 3 kilo vaadiyle kayıtsız şartsız katılınır zirve. sözlükte safinaz dönemine son.
yalnız hep beraber deyince bazı arkadaşları dahil etmeyelim. zaten koltuklara sığamıyorlar. *
"yiyorum yiyorum kilo almıyorum"cuların dikkatli olması gereken zirve. böyle ulu orta söylüyorsunuz, kanlı bir saldırı düzenlenebilir, zirvenin ortasına molotof atılabilir.
50 kiloyum, bu yıllardır değişmedi değişmez de.
(bkz: yumulun beyler)
annemi alın yanınıza, siz 7 alırsınız ben 7 veririm, herkes mutlu olur..
10 kg eksik ile zıplayıp gelinen zirve.
neyse ölçülerim ise,
(bkz: 1 84 boyunda 66 kilo insan) sigara var alkol yok.
bunlar amerikanın oyunları mı onu da bilemem.
Beni de alın diye haykırdığım,içeriğini merak ettiğim zirve.
50 kiloydum 51 oldum en fazla bu. Ama şöyle bi 58 olsam olur yani.
(bkz: varım diyor)
yapılması gerekendir..1.76 boy 66 kilo..rakamsal olarak bakınca çok kötü görünmüyo ama görüntüyle rakamlar arasında ciddi fark var
akıllara bir masalı getiren zirvedir. hani bir tilki vardı, kuyruğunu tuzağa kaptıran. sonra da diğer tilkilere kuyruk yüktür kesip kurtulun diyen.*
katılım için kilo sınırı var mı diye düşündüren zirve.
48 kiloyum ölecem yakında. hayvan gibi yiyorum olmuyor.
(bkz: ne yapmaliyim)
yaz boşvermişliği ve tembelliği içerisinde çoğumuzun daha katılmadan katılımcı ünvanını almaya hak kazandığı zirvedir.
2 sene önce katıldığım zirve.
insan bir kere alıştı mı bırakması zor oluyor,denemeyin. ben yaptım siz yapmayın. alo 181 uludağ zirve bırakma hattını arayın. (bkz: kamu spotu)
ilk kural erkekler elizabeti bıraksın.
inşallah zirveye katılanlar bir şeyler yerken boğulur dediğim zirvedir.
bakıyorum yok yemiş alamamış, yok yıllardır aynı kiloydaymış.
lan bu su bir tek bize mi yarıyor?
Destekledigim zirve, hepinizin fazladan 10 kilo almasini diliyorm.