bugün

entry'ler (1611)

komünist olmak için gereken şartlar

Düşünce özgürlüğünün neredeyse hiç olmadığı bir ütopyaya giden yolda, bizim düşünce özgürlüğümüzü kısıtlamayın faşistler diye ağlamak.

laikliğe karşı olma sebebi

Genelde "burası müslüman ülke beğenmeyen siktirsin gitsin"dir sebepleri. Tabi batıda islamofobi artınca "orası hristiyan ülke beğenmiyosanız siktirin gidin irana" diyordur bu tipler kesin. Eminim. Kesinlikle mazlumuz biz diye ağlamıyorlardır...

ayın yarılması mucizesi

Sürekli yanında dolaşır bu ayı yarması. 250 kg civarı olduğu rivayet edilir. Kafirlere korku salar. Ne demişler bahtsız bedeviyi...

londra belediye başkanlığına müslümanın seçilmesi

Laik bir toplumun nasıl olabilecegini gostermis olaydir. Lafa gelince "yeeğaaa layiklik zaten sadece bigaç ülkede var, franza falan, çok gereksiz zaten, bak ingilterede angiligan kilisesi hede hödö" yapanları akıllara getirmistir.

çok sevilen fakat sizin sevmediğiniz içecekler

Türk kahvesi. içemiyorum amına koyim. zehir gibi... milletin ağzı teneke falan mı ben mi anormalim anlamadım.

kurt cobain

görsel
Büyük adamdı.

şamanizmle övünen tür

Türklerin Şamanizmi komik bulduğu için terkettiğini sanan adamlarca eleştirilen tür. Din yaşandığı dönemler dolayısıyla ilkel tabi. ama O dönemin insanlarının inandığı korkunç dinler arasıda bi de şamanizme bakınca insanın övünmesi gayet doğaldır.

edit: bi de bu çakma türkler, islamı komik bulup terkedenlere de demediğini bırakmaz. Kendine hoşgörülü pezevenkler işte.

19 mart 2016 taksim patlaması

Bombaların sivilleri öldürmesine kasıtlı olarak izin verilip pkk ile mücadeleyi uluslararası kamuoyunda meşrulaştırmaya çalıştıklarını düşündürdü. kasıtlı olmasından başka bi ihtimal gelmiyo benim aklıma. O kadar da salak olamaz bu insanlar, ki değiller de.

adil kullanım kotası

bugün itibariyle bir çok yerde devre dışı bırakılmıştır. akk geçeli baya olmasına rağmen bugünkü indirme hızım ay başındaymışım gibi. internette bunu araştırınca ülke genelinde bir şey olduğunu öğrendim. bence akk olmayınca alt yapı dayanabilir mi onu test ediyolar. Bu da bir adımdır benim gözümde. Tabi bu boşluk geçene kadar indirmelere abanın. indirin indirebildiğiniz kadar.

türkiye nin bilimde her zaman geri kalacak olması

Daha bu yıl bi ülkücü kimya nobelini almisken komik kacmis basliktir. Ulkedeki yobazlarin sadece sagcilar icinde oldugunu sanmak da net geri zekaliliktir.

che guevara nasıl okunur

Şeeeyruuu.

Edit:şaka bi yana çegavera diye okunuyo genelde.

kürtlerin yaşadığı topraklarda ot bile bitmemesi

iyi guzel ırkçılık yapıyorsunuz da bizim yuzyillarca yasadigimiz, soydaslarimizin hala yasadigi orta asya bozkirlari da bitki cenneti degil yani.

amacı olmayan grup

Grup ilk acildiginda onur asrak resmen ana sayfami floodluyodu eheheh gurup actik la cok sariyo gelin diye. 1 ay siklemedim. Sonra merak ettim girdim gayet de eglenceliydi ilk zamanlari. Tek ban yemedim ama Sonra su amacsizca.com muhabbetine uzun sure grup falan olmayinca ortam sogudu. Site de sikim gibiydi afedersiniz mobil falan da yoktu. Orda karardi bitti grup benim icin nedense.

galatasaray

Koskoca takimi sneijder muslera ve drogbanin batirdigini sanan avel geri zekalilari gormemizi saglayan kulüp. Oguzhan ve sneijderi kiyaslamak bile ayipken oguzhani daha iyi gosterenleri hic saymiyorum bile. Drogba bedelsiz sneijder de gayet ucuza geldi bu takima. Muslera ve sneijder aldiklari paranin hakkini kat be kat verdiler zaten. Bi insan nasil musleranin parasina laf edebilir amina koyim aklim almiyor cidden. Son 2 yildir takimda futbolunu oynayan bi sneijder bi muslera lan zaten. Bunlar olmada 8. Bile olamazdik. Muslerasiz derbi maclarini dusunemiyorum bile.

Bu kulubu 2014 yilinda çöplüklere 40 milyondan fazla para harcanmasi bitirdi. Ontiverolar burdissolar sikimsonik bir ton bok pusur oyuncu. Kendimi bildim bileli ofansif futbol oynayan takima italyan ekolu uygulanmaya calisilmasi bitirdi. Basarisiz olundu yine prandelli getirildi. Rezillik. Onu yollamak icin bi ton para. Bu takimi manav olamayacak umut bulut gibi oyunculara ihtiyacimiz var dusuncesi bitirdi. Vizyonsuz pezevenkler. Turkiyenin en buyuk takimi olma hedefine tarik camdalla ulasilacagini sanmak bitirdi. Aman sabri bizim cocugumuz kafasi bitirdi. Zaten batmaz koca kulup hortumla haci kafasindaki yoneticiler bitirdi. Beyinsiz orospu cocuklari hala musleraya sneijdere verilen paranin derdinde. Galatasaray basarisiz yoneticilerden dolayi kotu durumda. En azindan serefsiz mafyalar tarafindan yonetilip şikeden kotu duruma düşmedik. Ha yarin obir gün galatasarayin da şike yaptığı ortaya cikabilir. O zaman yapan sonuna kadar ceksin cezasini. Ben şike yaptıysam galatasaray icin yaptim diyecek bi serefsiz icin hapis cikisina tezahuratlara gitmem.

müzikte söz mü önemlidir müzik mi sorunsalı

Müzigin turune gore degisir. Bazı türlerde söz çok onemliyken siirsellik ön plandayken acapella söylemek bile mumkunken bazı türlerde söz yazmaya bile gerek yoktur sözsüzdür. O yuzden genel olarak muzik demek yerine muzigin turunu vererek bi karsilastirma yapilmali.

kanal d nin beyaz show açıklaması

" terörün her türlüsüne karşı türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş kanal d olarak " da bastim kahkahayi. Milleti harbi geri zekali yerine koyuyo bu adamlar.

ateistler

Hristiyanlığa aşırı sempati duyuyolshdfsjkldhf. Adı üzerinde a-teist tir. Ateistlerin tek ortak özelliği bir tanrının varlığına ve dinlere inanmamalarıdır. Onun dışında her şey bireysel yönelimden kaynaklanır. her türlü ateizme bok atmayı anlarım da hristiyanlığa aşırı sempati duyuyorlar ne demektir amına koyim. Sempati duyan adam zaten hristiyan olur sanki geçiş ücreti din vizesi pasaportu falan var amına koyim.

mustafa ceceli şişirilmiş bir balondur

balon değil türbanlı bacılarımız kesmine hitap edince paranın aktığının farkına varmış bir tüccardır.

babanın öz kızına şehvet duyması haram değil

bi müslüman babanın 10 yaşındaki öz kızına bakıp azmasında bir sıkıntı bulunmadığını göstermiştir.

edit: ulan ne eksiliyon diyanet işleri demiş bunu ben mi diyorum. Millet mal amına koyim.

ygs ye iki ay kala kazanma ihtimali

Ygs yi kazanmak nedir once onu bi anlamak lazim aq. Ygs degil bolum fakulte kazanilir. ygs sinav. Lisede matenatik sinavini kazandim falan da mi diyonuz. her neyse. Gozun yukarlardaysa simdiden lysye hazirlanmaniz lazim. Ygs kolay is. Kazanmaktan kastiniz da baraji gecmek falansa, 20 sorucuk turkce yapamayacaksaniz simdiden sanayide bi ciraklik falan deneyin.